Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnička pomoć sa Steamom - Football Manager 2013


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ljudi jel moze pomoc?uzeo sam igru,instalirao,radilo super.izadjem instaliram editor i sve se sjebe.ne mogu udjem u igru.izbacuje mi gresku did not found valid font.main_menu_header.i izbaci me. probam ponovo,onda pise failed to start game(app already running).mora biti neko sranje sa svakim menadzerom

Link to comment
Share on other sites

izbrisao sam ceo folder fm 2013,jer sam procitao negde da treba tako,uglavnom sada me ne izbacuje ali i ne radi

prodje onaj uvod i kad treba da udje u glavni meni gde biras oces novu igru ili load game PRAZAN CRNI EKran ne mogu nista uraditi.Ja ne mogu da vjerujem da se ovo desava sa svakim jebenim menadzerom.kupis igru,instaliras ,i onda moras brisati neke foldere koje su oni napravili(pa zar ih nisu oni mogli izbrisati,valjda kupujem gotov proizvod) i opet ne radi.KOJA JE OVO BUDALASTINA,TO JE NEVJEROVATNO.Ako ima neko neku ideju,neka se javi bio bih zahvalan.Ako ne jos bolje.Championship Manager je mrtav odavno

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao da izbrišeš i pokreneš ponovo instalaciju igrice? Ako jesi i to probao, najbolje rešenje ti je da odeš na njihov oficijalni sajt i da ukažeš na tu grešku koja te muči, čisto moja preporuka ako već ne možeš da rešiš problem.

http://community.sigames.com/login.php?do=logout&logouthash=1346884217-80650ea38cede9d53a83a31c2edb51affa374bfe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sjetio sam se da sam ubacio skin jedan.skinuo ga ovde kod vas,da nije to problem?izbrisao sam ga iz foldera skins ali opet nece.Ne razumijem kako mi se vracaju oni folderi koje sam izbrisao u users-app data-roaming-sports interactive itd?reinstalirao sam ga nekoliko puta,nece

Link to comment
Share on other sites

Zasto ja nisam imao problema sa tim errorima? Zato sto nemam custom grafiku. koliko god je dobro imati slike igraca, logose i slicno, oni veoma lako uzrokuju raznorazne greške.

Razlog zasto ti se onaj folder vraća je jednostavan - taj folder cuva tvoje postavke koje namjestis u FM. kada da uklonis, on automatski vraca FM na tvornicke postavke, s toga se pojavljuje. On nije opasan ni nista slicno.

Link to comment
Share on other sites

mislin da su od slika igraca i logosa ipak skinovi veći problem jer evo moj primjer nikada nisam koristio dodatne skinove, a svake godine koristim ostalu grafiku i isto kao ling nikada nisam imao nikakav problem niti sumnjivo rušenje igre

Link to comment
Share on other sites

Ja bas obrnuto, koristim skin ali nemam logose niti slike. Najbolje bi bilo da ni skin ne koristim, ali jbg. Ono sta sam primjetio jeste da se greske najcesce javljaju na win7 koji nije bas najprijateljskiji OS za igre.

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da je to do Steama. Ako si nedavno instalirao neki noviji driver za nesto, probaj naci stariju verziju koja je stabilnija. Osim toga, jedino sta ti mogu preporuciti jeste da reinstaliras sistem, ali ni to ne znam koliko ce da pomogne. Da li ce uopste pomoci, bolje reci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |