Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Znaci uzeo sam Athletic Bilbao,19 mil TB,mlada dobra ekipa a pisem u ovoj temi da pitam da li da prodam Llorentea sad jer odlazi ono free transfer ili ce mozda htjeti novi ugovor jer agent mu kaze trenutno nije zainteresovan i da odlazi na kraju ugovora ili da mi igra negdje do decembra i prije nove godine da ga probam unovciti???

Link to comment
Share on other sites

Prodaj ga odmah ako nije zainteresiran za novi ugovor.31. prosinca ti on vec moze potpisati predugovor bez odstete.

prodaj ga, uzmi sto mozes vise

Mogu ja uzeti 36 mil kolika mu je otkupna klauzula sad na pocetku ali iskreno pare mi ne trebaju jer nemam koga ni kupiti,zbog njihovog pravila da mogu samo baskijci igrati a kad idem search player najskuplji 10 mil,kupio sam Ruffliera golmana drugi napadac 31 god Aduriz,pa cu ga zadrzati sad za sad pa ako ne bude htio ugovor 1 decembra staviti ga na transfer listu....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jesu li ti igrali/trenirali sa seniorima?

igra mi čovjek u prvoj tj ulazi skoro većinu utakmica ako hoćeš SS ti stavim da vidiš...

 

@bole a dobro ima i 20 godina pa ali kad bi mi falio DC uzeo bi ga...ovaj drugi zvijer uzimaj ako dođe 12 M

Link to comment
Share on other sites

igra mi čovjek u prvoj tj ulazi skoro većinu utakmica ako hoćeš SS ti stavim da vidiš...

 

@bole a dobro ima i 20 godina pa ali kad bi mi falio DC uzeo bi ga...ovaj drugi zvijer uzimaj ako dođe 12 M

Doveo sam ovog od 12 miliona pokazao se kao dobra investicija medutim presao na novi klub pa nisam sa Benficom igrao vec neko vrijeme sad se patim sa Bilbao-m :D ...
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Velika greska sto nisi prodao Llorentea. Pare nisu tu samo za dovodenje igraca. A tih 10-15M sto bi dobio za njega bi mogao pametno utrositi slijedeci prijelazni rok.

E da sam ga sad prodao dobio bi 36 mil za njega i ostao bez vrhunskog napadaca,medutim sacekao sam da se zavrsi ovaj transfer window krajem augusta i onda ga ponudio arsenal i chelsea se javili daju 36 mil na rate ali nema veze potpisao za arsenal ali tek ide 1. januara tako da cu dobiti i pare i pola sezone ce biti u napadu pa onda kad ode aduriz,sad samo da li ce njegove igre biti losije posto je potpisao za drugi klub pa nece imati motivacije to je drugo ali cini mi se da je ovo najbolje sto sam mogao uraditi....A ovo mi je izbor igraca koje mogu dovesti pravo lose ko zna kakav ce biti sljedece sezone ali ne vjerujem da ce biti bolji...

http://www.zaslike.com/files/tn32v6svom80lattyjfs_thumb.png

Edited by Bole89
Link to comment
Share on other sites

PSG mi nudi za Ademilsona 37 Miliona (4,8 miliona u kesu , a 26 miliona na 30 rata i posle 20 golova dobijam 6,5 miliona) uhh a bio sam ih vec odbio kad mi nudili 20 miliona za njega i onda mi sad ovo dali. A meni on i Fierro samo siju on je dao prosle sezone 21 gol a predprosle 32 , ne znam sta da radim xD

Link to comment
Share on other sites

Ako su ti potrebne pare, a riječ je o velikoj sumi novca, prihvati. Ipak stoji činjenica da igra odlično, probaj onda izvući 25 sada, a nešto manje na rate, bonus ostaje. Možeš li naći adekvatnu zamjenu, ako ga prodaš?

Edited by Flekica™
Link to comment
Share on other sites

Pa igra mi Fierro ternutno bolje od njega. Ali mi je budzet sada 18 miliona , mogao bi da nadjem zamenu, videcu da izvucem jos za njega ili bar ko sto si reko 26 m u kesu :)

Link to comment
Share on other sites

ne prodaji ademilsona...ne znam koja si sezona ali je meni igrao do 23 godine kao rezerva ,ulazio i onda kad sam ga stavio u prvu po sezoni daje 50+ golova u svim natjecanjima prezahvalan igrač...

Edited by ZakNik
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |