Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti/prodati igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ima li jos neko od vas problema sa prodajom igraca? Mislim da nisam niti jednom dobio ponudu za nekog igraca a da ga prethodno nisam stavio na transfer listu. Cak se klubovi i ne interesuju za igraca, nema ono Wanted kraj imena igraca..

 

Ja za čudo ne, ni na saveu sa HSV-om nisam imao veći problema sa tim ni sad sa Realom. Nije sad da sam zatrpan ponudama i da svakog igrača traže. Meni je veći problem što mi traže uglavnom samo igrače koji su mi važni i koje ne želim prodat. Pa ove neželjene moram prodavat preko transfer liste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne rijesava. U FM12 kada igram sa slabijim klubom uvijek su ovi najveci njuskali oko mojih najboljih igraca. Sada uopste nemam brige oko toga, niti jedan klub ne zeli da kupi moje igrace ukoliko ih ja ne stavim na transfer listu. Poprilicno me to zivcira jer moram da prodajem igrace ispod njihove cijene.

Link to comment
Share on other sites

Malocu sam nagovarao na novi ugovor godinu dana, hvalio, itd., itd. Na ljeto sam ga cak nudio za 1.5M , ali nije bilo ponuda. Za manje ga nisam htio dati. Dosao prosinac, a on trazio ugovor od pola miliona godisnje. Neizvedivo. Odlazi na ljeto. Ipak, na isti nacin sam unaprijed potpisao Leskovica i Pavlovica. Zanima me posebno Dinino misljenje. Jesam li dobio ili izgubio na kvaliteti ?

 

EDIT: Istrcao pred rudo :(, Suwon i Montpellier im ponudili vise. Nista , neki "bili tic" ce na Malocino mjesto...

Edited by Bili tić
Link to comment
Share on other sites

Kod mene sportski direktor nudi igrace na unwanted listi tak da tu nemam problema. Isto tako mi u prvih par sezona nisu dolazile ponude za igrace van unwanted/development liste, tj. prvotimce, sad cak tu i tamo neka sleti.

Jako bih bio sretan ako bi SI u sljedecem patchu reanimirao transfer trziste, sad mi se cini nekak premonotono... :/

Link to comment
Share on other sites

Istice mu ugovor, a meni treba jos jedan poacher. U napadu imam jos De Camarga, Hrgotu i Luuk de Jong-a.

 

http://www.dodaj.rs/f/1Y/97/3ME9Q72X/mike-hanke-overview-attr.jpg

 

Jel imam neke sanse da ga prodam bar za 3m? xD Ili da smanjim potraznju, ukoliko ima neki poacher za Borusiju za 2-3m?!

Link to comment
Share on other sites

ma kažem ti njega u prvom jesecu dovedi kada bude bez ugovora i doći će ti na ljeto...a neznam onda ako nemaš para kako da dovedeš nekoga probaj machedu na loan mislim da samo traže 100% wage a ni to nije puno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prodajem jednog stopera (nista posebno) i Hankea, pa ce valjda biti novca za jednog poachera.

Mislio sam Luka da iskoristim kao target man-a?!( a da mu Camargo bude zamena) Ako ne, onda cu ostaviti ovako kako je.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Ovisno kako igraš. Luuk može igrati svaku rolu,možda prije poacher ili DLF ako igraš sa dvojicom u napadu.

U principu, volim da igram uvek sa dva napadaca, DLF i Poacher. A da bi igrao tako, morao bi i Camargo-a da prodam, i dovedem zamenu za De Jong-a. I onda tu opet treba jedan poacher, ko bi se menjao sa Hrgotom. Hanke mi se ne cini kao neko ko bi bio tutor poacheru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U principu, volim da igram uvek sa dva napadaca, DLF i Poacher. A da bi igrao tako, morao bi i Camargo-a da prodam, i dovedem zamenu za De Jong-a. I onda tu opet treba jedan poacher, ko bi se menjao sa Hrgotom. Hanke mi se ne cini kao neko ko bi bio tutor poacheru.

Hanke ti je odlican targetman. Ostavi ga u klubu, a Luuka stavi na Poachera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |