Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Hvala na cestitkama, varao nisam [ niti sam ikad varao ] :P

 

Aa Madridista, zasto nije realno, oni su pre utakmice bili totalno nemotivisani sto je rekao n jih trener na press konferenciji, mandzukic je usao u mec totalno nezainteresovano, slucajan prvi gol Milijasa i tako ostalo na poluvremenu, posle sam ih motivisao na team talku For the fans! Igralo se pred punom Marakanom, zasto je nerealno ? :S

Link to comment
Share on other sites

Da je vodim ja, mozda bi i bilo moguce ^^ .. Ahaha zez. se negoo, jeste nerealno ali je moguce :) Npr. ja sam sa Zvezdom u drugoj sezoni osvojio LE :) Da se pohvalim i time ... A detalje cu ostaviti za pricu :)

Edited by Goku
Link to comment
Share on other sites

Ventus, kad ono bese tebi Djura objavio da napusta Partizan? Sa nestrpljenjem cekam tu objavu u FM-u.

Uskoro, ss-ovi par prijateljskih meceva, i transferi. I kako je protekao prvi dvomec u kvalifikacijama za LS.

Link to comment
Share on other sites

5-0 gaziti Bajern? Izvini druže ali ne verujem ja to nisam uspeo ni kad sam imao tim sa PFC gde su svi imali 160+ CA i kad sam bio višestruki pobednik LŠ. Još je ovo LŠ...

 

@Džoni meni je otišao negde u Septembru ako se ne varam 1 sezone ili Avgust slagaću te...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom, da mi igra crash-uje kada stisnem na transfer history, napisacu samo ko je dosao.

I ss pripremnih utakmica i prvi dvomec u kvalifikacijama za LS.

http://www.images.fm-balkan.com/images/818FK_Partizan_Beograd_Ma.jpg

Stigli: Zarko Markovic, Cristiano Zanetti, David Suazo, Marko Petkovic.

Filip Knezevic :cast:

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

5-0 gaziti Bajern? Izvini druže ali ne verujem ja to nisam uspeo ni kad sam imao tim sa PFC gde su svi imali 160+ CA i kad sam bio višestruki pobednik LŠ. Još je ovo LŠ...

 

@Džoni meni je otišao negde u Septembru ako se ne varam 1 sezone ili Avgust slagaću te...

 

Heh, brate ne znam sta da ti kazem, varao nikad nisam, mozete pitati ales_pfc on je upucen u sve moje rezultate i ja u njegove [ kad igramo dop se preko steama i razmeljujemo taktike, trenere, igrace ] tako da mi smeta kada me neko optuzuje da varam a ja posteno dobio -.- ... Mogu i sejv da ti urucim ako zelis ... Mogu i celu utakmicu da posaljem ako ne zelis sejv :)

Edited by Goku
Link to comment
Share on other sites

Heh, brate ne znam sta da ti kazem, varao nikad nisam, mozete pitati ales_pfc on je upucen u sve moje rezultate i ja u njegove [ kad igramo dop se preko steama i razmeljujemo taktike, trenere, igrace ] tako da mi smeta kada me neko optuzuje da varam a ja posteno dobio -.- ... Mogu i sejv da ti urucim ako zelis ... Mogu i celu utakmicu da posaljem ako ne zelis sejv

u ovoj igri sve je moguće jer igra nekada zna biti ne realna Goku brate svaka čast samo tako nastavi rasturaj i nemoj se brinuti o tome što drugi misle :)

nadam se osvajanju lige prvaka sa tvoje strane sad kad si skinuo bayern 5-0 :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |