Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

@ZakiNik

 

Xherda Shaqiri

Douglas Costa

Darko Lazovic

Lazar Markovic

Stephan El Shaarawy

Luciano Narsingh

Isaac Cuenca

Christian Tello

Raheem Sterling

 

od ovih 10 kojih si nabrojio 3 bi došla za manje od 10M s tim da marković ne bi dobio work permit a i za lazovića sam u dvojbi stoga samo bi tello-a mogao da kupim da ne potrošim barem 15-20M to nisu talenti za 1M...

a ako si slučajno mislio na MR poziciju ni jednom od njih osim Alex Oxlade-Chamberlain nije prirodna pozicija...

Link to comment
Share on other sites

igra po meni uopce nije realna..igram s fiorentinom..kako je moguce da pobjedim juventus,milan,lazio,odigraju tri cetiri utakmice perfektno i onda dodje jedna parma koja je na zacelju i glatko me pobjedi 5:1,ovi moji koda su prvi put na terenu..slijedi sljedeca utakmica igram sa sienom ista stvar izgubim 4:2,glatko..ok sve kuzim znam sta cete reci ali igraju super par utakmica i onda najedanput koda su pali s marsa..kako mogu takve razlike bit iz utakmice u utakmicu?o match enginu da ni ne pricam valjda najgore napravljeno otkada je managera po meni..manuel pasqual mi dobije crveni odradi kaznu stavim ga igrat i opet dobije crveni i tako tri puta za redom..bezveze..

 

 

e da i torino je osvojio ligu,inter zavrsio 16.,juventus 13,milan je 10...toliko o realnosti igrice...

Edited by tkrmak
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@ales_pfc...po meni bi trebao otvoriti karijeru

 

igra po meni uopce nije realna..igram s fiorentinom..kako je moguce da pobjedim juventus,milan,lazio,odigraju tri cetiri utakmice perfektno i onda dodje jedna parma koja je na zacelju i glatko me pobjedi 5:1,ovi moji koda su prvi put na terenu..slijedi sljedeca utakmica igram sa sienom ista stvar izgubim 4:2,glatko..ok sve kuzim znam sta cete reci ali igraju super par utakmica i onda najedanput koda su pali s marsa..kako mogu takve razlike bit iz utakmice u utakmicu?o match enginu da ni ne pricam valjda najgore napravljeno otkada je managera po meni..manuel pasqual mi dobije crveni odradi kaznu stavim ga igrat i opet dobije crveni i tako tri puta za redom..bezveze..

 

 

e da i torino je osvojio ligu,inter zavrsio 16.,juventus 13,milan je 10...toliko o realnosti igrice...

 

I po meni ima tu nekih nerealnosti.Ali ono sto me najvise nervira jeste 3D.Protinvički igrač kada sebi da prejak for,moj odbranbeni čeka da on sustigne loptu i onda ga napadne.Također mi je i kretnja lopte i samih igrača bezveze.Ipak,drago mi je što su izbacili veliku mogućnost dolaska u 100% šanse,a malo broj postignutih golova(u prošlim verzijama mi znalo biti više od 7 clear cut,a samo jedan,dva postignuta gola)

Link to comment
Share on other sites

istina ili ovo protivnicki igrac ima loptu trci prema mom golu i umjesto da mu moj obrambeni igrac proba uzet loptu on gleda u njega i trci za njim ko majmun nista ne pokusava,koda igra za njega jbt..puno golova pada izvan 16 metara..uglavnom jako glupo napravljeno..

Link to comment
Share on other sites

Polako upoznajem i crnu stranu novog FMa.

 

Tri penala u 4 kola protiv mene.

 

Gol zabijam jedva,Furth imam 23 udarca,11 u okvir,jedva dobio 2-1. Schalke me rješi iz penala i iz slobodnjaka. LP izvukao City,Udinese,i Montpellier,da je moglo lakše,moglo je.

 

Mandža zasada dominira,vratio se Gomez,biti će zanimljivo. Oko postave zanimljivo da Robben i Ribery ne igraju dobro zajedno zasada,shvaćam da trebam vremena..

 

Idući je Stuttgart,pa Bayer,pa City..

Link to comment
Share on other sites

igra po meni uopce nije realna..igram s fiorentinom..kako je moguce da pobjedim juventus,milan,lazio,odigraju tri cetiri utakmice perfektno i onda dodje jedna parma koja je na zacelju i glatko me pobjedi 5:1,ovi moji koda su prvi put na terenu..slijedi sljedeca utakmica igram sa sienom ista stvar izgubim 4:2,glatko..ok sve kuzim znam sta cete reci ali igraju super par utakmica i onda najedanput koda su pali s marsa..kako mogu takve razlike bit iz utakmice u utakmicu?o match enginu da ni ne pricam valjda najgore napravljeno otkada je managera po meni..manuel pasqual mi dobije crveni odradi kaznu stavim ga igrat i opet dobije crveni i tako tri puta za redom..bezveze..

 

 

e da i torino je osvojio ligu,inter zavrsio 16.,juventus 13,milan je 10...toliko o realnosti igrice...

 

daj ne placi, pa to je igra :D

Link to comment
Share on other sites

zasto? tako isto mozes kupit preko interneta..ja samo kazem da neki kazu da je igrica realnija a ja ne vidim po cemu?fm 2012 sam igrao i po 10 sati na dan makar nije bio orginal a ovaj manager kada upalim komp razmisljam dali bi ga igrao jer kad se sjetim kakve sam sve gluposti vidio ne igra mi se..i kaj je najbolje kupio sam ga..

Link to comment
Share on other sites

Nije igrica sranje, nego je napravljena da možeš malo uključiti i mozak. Realno ostali FM-ovi koga god si uzeo mogao si biti prvi sa njima, jer se brzo uklapaju u taktiku, dok na ovom i nije takav slučaj. Meni je baš draže jer želim i da se pomučim malo, da se ubode prava taktika.

Pošto vodim City, juče sam vodio 1:0 protiv Totenhema, da bi me u drugom poluvremenu oduvali i dobili sa 3:1, a ja sam bio uporan i nisam hteo malo da se povučem nego sam jurišao.

Ne vidim čar igre da stalno pobeđuješ to bi mi dosadilo posle par utakmica..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

slazem se da nije čar igre da non stop pobjedjujes..ja pricam o velikim razlikama iz utakmice u utakmicu..jednu utakmicu igraju super drugu koda su pali s marsa koda se prvi put susrecu s lopotom..par komada dobijes od puno slabije ekipe i nemozes nista...kazem igrao sam s fiorentinom na polu sezoni prvi na kraju zavrsim 15...17 utakmica bez pobjede..3D je katastrofalan,od glupe obrane koja stoji ko kip slobode do golova,crvenih kartona penala,i drugih stvari...

Link to comment
Share on other sites

Ja za sada tih problema nisam imao, odigrao sam prijateljske, odigrao sam u prvenstvu 6 kola, skor mi pet pobeda, jedan poraz, nemam uopšte problema sa odbranom, još čak mi Nastasić igra bolje nego Kompany, ima već jedan gol i dve asistencije.. :)

Za sada se ne žalim, videćemo kasnije.

Link to comment
Share on other sites

bolje rečeno kako mi ne ide...nakon 14 kola sa wolfsburgom našao sam se na 12 mjestu i dobio otkaz, jednostavno nije išlo..još sam na početku stavio sunday league football..a ništa probati cu jos malo ovaj sejv, isao sam apply for job u rijeku, werder i romu..nekako bih volio rijeku, ali mislim da necu dobiti niti jedan od ta tri kluba...ne vjerujem, ovo mi je rekord, u biti do sada još nikada nisam dobio otkaz!! dokaz koliko je FM tezak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jedna od najbitnijih stvari je izbor kapetana tako da nije uvijek onaj s najbolje ocjenjenom influence najbolji za to mjesto...to donosi veliku razliku...moje mišljenje

Pa tehnički i nije. Kapetan se uvijek bira ili po stažu (Zanetti,Casillas,Puyol).. ili jednostavno se da kapetanska da najboljem igraču (repke-Ronaldo,Messi,Pandev)...

 

 

u 4 utakmice protiv mene 7 penala,jel ovo neki bug?

Čitao sam malo po raznim stranicama da se čeka patch koji bi trebao ispraviti ove nedostatke u igri,a da je na ovom patchu igrati pirati,uglavnom tako nešto se očekuje..

 

Naveo sam neke greške,treninge sam prepustio asistentu dok malo ne skužim i posjetim SI forum.

Link to comment
Share on other sites

dali vam se dogadja da kad igrate utakmice vasa ekipa pobjedjuje ali vi vidite da to nije to..date gol iz penala kornera ,ali nema organizirane akcije,jad i bijeda... ovo mi je ekipa u dinamu: GK(Kelava) DC(Kara,nosrati),DL(Vida),DR(Vrsaljko) ,MC(Kovacic) MC(Felipe Anderson) AML(abdurahimi),AMR(Tomečak) AMC (Adryan) ST(Fierro)....zamjene su: Doria,romario,luis guilherme,Halilovic,Vitinho,N.Tagliafico,Ole Kristian Selnes,marko kolar,demirci muhamed....i jel mi vjerujete da s ovom ekipom nisam osvojio hrvatsku ligu? htio sam razvalit komp...sve u svemu jako lose igraju neznam jel to do taktike ali koju god sam probao ni jedna nije nesto valjala....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |