Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

meni se u trecoj sezoni cudna stvar dogadja sa sammirom,zanimalo se dosta klubova i nikako da ponude,ja im posaljem offer,oni odbiju,sammiru istice ugovor nakraju sezone..on se pojada da ne zeli napustiti klub,tj da ne zeli bit na transfer listi..dobro reko,skinem ga..i onda mu idem ponudit ugovor,ne zeli ni čut a kao zeli ostat u Dinamu

 

Koristi malo space kada pišeš post legendo, moram da pročitam dva puta šta si pisao. :)

 

Je l' ti to kraj sezone ili sredina?

Link to comment
Share on other sites

To se dešavalo i na '12, dosta njih se žalilo da im je pucao save, ali ja sam imao dva, tri save-a i nikada, ali nkada mi nije prsao nijedan.

Ne znam u čemu je problem zašto se to tako dešava, ali kažem ja nikada nisam imao problema sa tim. I crash dump isto tako, ne znam da li mi je za godinu i po dana dva puta izbacio crash. A, igrao sam i offline i online cele godine i da kucnem u drvo retko, ali retko kada sam imao nekih problema.

Link to comment
Share on other sites

Ma lako za lovu ...ali utrošio sam toliko vremena na igru....nije uredu da se dešavaju takvi problemi...i dalje mi je FM13 no.1...

To se desi kada se FM ne zatvori kako treba. Ubuduce namjesti da ti se sejva svakih 7 dana i namjestis ono '3 rolling saves' da se osiguras.

Link to comment
Share on other sites

peca,pišem zareze,mislio sam da je to dovoljno izvini

nego za sammira..do isteka ugovora je jos godina i mjesec dana,tako nekako

sezona se blizi kraju,jos malo pa gotovo

 

Ali kada staviš zarez posle reči, rečenice udari jedan space, šta si sastavio.. :P

 

Probaj na isteku samog ugovora ili na isteku sezone da mu ponudiš ugovor, u međuvremenu mu daj neke pohvale za igre, laži, maži ako želiš da ga zadržiš pa onda posle nekog vremena probaj sa produžetkom ugovora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |