Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

FM 2015 - Opća tema


Madridista
 Share

Recommended Posts

Slika br. 1: Mato Jajalo centrira loptu na peterac, naravno bek neće blokirati, no on nije problem u ovoj priči.

 

http://i.imgur.com/ZXGLS0b.png

 

Slika br. 2: Kojeg vraga radi ovaj debilni golman na golu? Kog vraga? Pa lopta ide brzinom australskog ljenjivca i on ko deformirana žaba bulji u loptu i pada na guzicu kao da je Boga vidio facepalm

 

http://i.imgur.com/47IOaA5.png

Link to comment
Share on other sites

Neka udje u steam, iz Library > games neka nadje FM, desni klik i neka otvori properties, pa neka izabere update. Tamo neka stavi "always keep this game up to date" ako je bilo sta drugo stavljeno.

 

A mozda nije pokrenuo da skida FM? Neka ide u downloads i neka vidi da slucajno nije pauzirano ili nesto tako. Ako kraj FM15 ne stoji 'Update queued". Ako ni to nije slucaj, neka ode na Si Forums i neka njima prijavi to.

Link to comment
Share on other sites

Par dojmova nakon 20 tak utakmica:

Igra je još kompliciranija nego prošle godine, jedina zamjerka mi je što se igrači previše žale i što većinu golova primam iz ubačaja, ali mislim da će se kroz par update-ova riješiti. Sviđa mi se ova traka sa strane, samo se treba malo naviknuti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

igra je po meni teža i dosta realnija, nemožeš kao prije napravit taktiku i samo pičit utakmicu po utakmicu...za svaku utakmicu moraš nešto promjenit, neki detalj, team talk i upute tokom utakmice su jako važne...

 

mada ubijaju u pojam ubačaji i golovi iz ubačaja i kornera te genralno nemoć kad igra odluči da ćeš izgubit, izgubit ćeš bez obzira što napravio...očekujem da će nakon idućeg peča ovaj fm biti odličan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |