Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć oko taktike


Keot
 Share

Recommended Posts

Tongo Doumbia nikako na BWM,prije tu ide Tettey,M'vila ne na Anchor man nego DLP-Support,Jenssen je dobro na tom mjestu,krila stavi na Winger-Attack i napadača na ako ti je Erdinc tu na Poacher...u obrani stavi jednog na BPD,a drugog na CD-Cover,bekove na support i to je to :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc oko taktike sa Udinezeom ili sa kakvom god ekipom krenem..

Tacnije krecem sa ekipom onako rang 7-8 mesto,i 50-60 % utakmica cu igrati Control-standard(fluid) zavisi...

Ali je problem ove utakmice u gostima gde treba da budem zadovoljan 1 bodom i to..

Svejedno moje pitanje je: Dal je najbolje u gostima ili kod kuce protiv jacih ekipa igrati sa Counter ili Standard ili mozda Defensive ?!

Link to comment
Share on other sites

najbolje malo povucenije igrati, npr. stavi counter jer to nije neki bunker, znaci pustas protivniku posjed lopte i zabijas golove xD

jedino ako igras protiv drama jace igraj bunker.

standard nije glupo koristiti, stovise to je dobra strategija jer ne igras ni napadacki ni defanzivno i mogu se napraviti dobre taktike.

Edited by eagles
Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc oko taktike sa Udinezeom ili sa kakvom god ekipom krenem..

Tacnije krecem sa ekipom onako rang 7-8 mesto,i 50-60 % utakmica cu igrati Control-standard(fluid) zavisi...

Ali je problem ove utakmice u gostima gde treba da budem zadovoljan 1 bodom i to..

Svejedno moje pitanje je: Dal je najbolje u gostima ili kod kuce protiv jacih ekipa igrati sa Counter ili Standard ili mozda Defensive ?!

Uvijek standard,dok se ne ugiraš,shodno tome ako vodiš control-ili counter-ovisno dal igraš kući ili u gostima. Postavi sliku prvog sastava,TI,i PI,+ shoutse ako koristiš.

Link to comment
Share on other sites

Ne treba,resio sam problem...

Protiv jacih sam stavljao Counter i kako koja tekma u gostima i dobijem,kuci protiv jacih stavim standard sa Time Wastign Often..A u gostima protiv slabijih ili tako malo jacih stavim ili standard ili control,zavisi..

Sve u svemu hvala na pomoci..

Link to comment
Share on other sites

Ajmo taktičari. U zadnje dvije utakmice ne mogu dobiti dvije ispodprosječne ekipe, ne znam u čemu griješim inače Ling mi ju je posudio, ali sad počela da šteka. ???

 

Tactics

Team Instructions.

 

http://i1151.photobucket.com/albums/o628/markic997/DinamoMinskTactics_Overview.png

Edited by markic97
Link to comment
Share on other sites

Probaj staviti da ti plasiraju udarce,nemoj žuriti,kruži ispred obrane i onda ako uleti prilika tvoj bi napadač to trebao srediti,jedino do njega može biti s obzirom da ja Poacher ili da probaš i AMCa uključit pa stavi DLF napadaču ako ima ocjene za to,a u obrani pretpostavljam da zeznu sa bekova jer si sredinu sa DMom pokrio,stavi Support bekovima pa vidi,nezz što bi trebalo biti :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Madridista puno ti hvala, problem je riješen, ima još samo da riješim propuste u obrani ali mislim da je ovo dovljno, još jednom zahvaljujem. Ova dva poraza su bila prije nego što sam poslušo tvoj savjet. ;)

 

http://i1151.photobucket.com/albums/o628/markic997/Tatki.png

Link to comment
Share on other sites

utječe. imaš onaj dio familiarity koji ti kaže koliko su dobro naučili koju taktiku. po mome guštu previše taktika. ja koristin maksimalno 3 s time da onu za dosta jače timove od mene koristin svega par puta u sezoni. znači praktički iman samo taktiku za paćenike i ekipe u mom rangu, a sve promjene koje unutar tih taktika napravin ovisno o utakmice do utakmice su uglavnon minorne

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

utječe. imaš onaj dio familiarity koji ti kaže koliko su dobro naučili koju taktiku. po mome guštu previše taktika. ja koristin maksimalno 3 s time da onu za dosta jače timove od mene koristin svega par puta u sezoni. znači praktički iman samo taktiku za paćenike i ekipe u mom rangu, a sve promjene koje unutar tih taktika napravin ovisno o utakmice do utakmice su uglavnon minorne

gdje se ta familiarity opcija nalazi, a ja od tih 5 taktika koristim 3 stalno..od ove dvije druge polako dizem ruke :D

Link to comment
Share on other sites

Familiarity nije opcija,to ti daje uvid u uigranost tvog tima u određenu taktiku,a to možeš vidjeti ako si izabrao neku taktiku s kojom igraš i onda ti bude sa desne strena u 'Match Prep.' plava traka koja je puni kako vaš tim uigrava tu taktiku...valjda si shvatio,a evo ti tut o tome...

 

Link - na dnu je

Link to comment
Share on other sites

Familiarity nije opcija,to ti daje uvid u uigranost tvog tima u određenu taktiku,a to možeš vidjeti ako si izabrao neku taktiku s kojom igraš i onda ti bude sa desne strena u 'Match Prep.' plava traka koja je puni kako vaš tim uigrava tu taktiku...valjda si shvatio,a evo ti tut o tome...

 

Link - na dnu je

Hvala puno, pitao sam produ pa eto da itebe pitam..Kako mogu igrace na holiday poslati, posto za vrijeme pauze se nikad ne pojavljuju trake holiday pa jel se to moze kako srediti da ih posaljem na zasluzeni odmor, ili jednostavno da treninge stavim na najmanju mogucu razinu?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se na holiday igrače ne može slati,možeš jedino da se odmaraju,ali nezz koliki je max,to ideš desni klik na igrača->Training->Rest i onda biraš koliko,a smanjiti njegov trening možeš kada odeš na igrača pa pod rubriku 'Training',sa desne strane imaš jedan menu 'Training Levels' i tu staviš koliko ćeš :)

Link to comment
Share on other sites

Opet ja. :D Sad neće ni jedna ni druga, pomooooooooć.

 

http://i1151.photobucket.com/albums/o628/markic997/Dinamo%20Minsk%20utakmice/DinamoMinskTactics_Overview-2.pnghttp://i1151.photobucket.com/albums/o628/markic997/Dinamo%20Minsk%20utakmice/DinamoMinskTactics_Overview-3.png

 

EDIT: Ne treba više.

Edited by markic97
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |