Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Općenite diskusije


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Hvala Staridedo i Madridista. Ako ima još ko da mi može dati koji savjet. :) Osobito Dedo pošto vidim da znaš puno.

 

Što bi ti htio? Igrati kao Bayern, odnosno nešto tipa Barcelona za vrijeme Pepa? Ako je to dat ću ti cijelu taktiku kako bi otprilike trebala izgledati thumbup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Work Ball Into Box

Float Crosses

Allow Wide Players to Swap

Play Narrower

Hassle Opponents

Look for Overlap

Be More Disciplined

Take a Breather

 

Ovo je naslijepo, pretpostavljajući da znaju ostale stvari, vjerovatno bi ispalo čudno u FM-u, ali otprilike tako igraju. Treba to uskladiti između TI i PI.

Vidi šta ti Madri pošalje pa skontaj nešto.

Link to comment
Share on other sites

Formaciju koju koristiš i ja bih koristio u tom slučaju, jer donekle je najviše pogodna za to.

 

Golman na SK, support ili attack, biraj

Dva braniča bi stavio na CD-cover(smanji mu slobodu, da dodaje kratko bez rizičnih dodavanja) i BPD-Defend

Bekovi bi trebali biti dosta napadački orijentirani zbog igrača na krilnim pozicijama. Probaj sa WB-Attack i CWB-Support(ako je moguće u support, nisam u FMu pa bubam)

Zadnji vezni je Half Back, igrač koji će ti se vraćati i biti drugi branič kada BPD krene prema naprijed, to ti je u Barci Busquets, Real u ovogodišnjem izdanju tu ima Alonsa i Illarru. Njemu isto da kratko dodaje, bez puno kompliciranja, zašto? Vidjet ćeš

Dva vezna, jedan neka bude AP-Attack, a drugi vezni u zavisnosti od tipa igrača kojeg imaš, ali dobro bi bio BBM ili DLP. Playmakeru daj slobode, on nek ti diktira igru, a ovaj drugi ti je osigurač na sredini terena, odnosno da imaš opciju više

Krilni igrači bi ti trebali biti oba na IF-Attack i tu nema puno kompliciranja, trči, hodaj meni dodaj ili zabij

Napadač bez dvojbe neka bude DF-Attack

 

Što se TI tiče, ja bih koristio: Shorter passing, pass into space, work ball into box, play out of defence, Look for overlap(ako ti protivnik igra jako duboko), Push higher up(ako vidiš da možeš još više, idi još više), Hassle opponents.

 

Tempo ne bih mijenjao, odnosno stavljao odmah, već ti po instiktu gledaj i vidi treba li brža igra, ili ako si poveo, smanji tempo i tako. Također, dobra ti je kombinacija Play wider i Exploit the middle. Vrlo učinkovito protiv protivnika koji igraju gusto, raširit ćeš ih, a ubit ćeš ih kroz sredinu gdje su nekad bili najgušći. Znači ja ti ovo ne bih koristio od početka, već u zavisnosti od rezultata i protivnika, odnosno njegovog pristupa igri.

 

Ako sam nešto zaboravio reci ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |