Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Općenite diskusije


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ne ovisi rola igrača samo o tome kakve on ocjene ima. Zavisi kakva su ti krila, ali ako ćemo gledati po Barci sa Neymarom lijevo na IF-Attack i Pedrom desno na W-Attack, ja bih koristio Messija na AF-Attack ili T-Attack, dvije role koje bi u tom slučaju najviše izvlačile iz njega thumbup

Link to comment
Share on other sites

dugo nisam igrao menadzer,zadnji koji sam igrao aktivno bio je fm11,posle toga slabo,ali sam se ponovo aktivirao na fm14,i ne znam mnoge fore i potrebna mi je pomoc!Posto sam sada na poslu i nmgu postaviti slike svoj problem predstavicu textom.Igram sa evertonom,tek sam poceo,prva sezona,igram taktiku 4-3-3,imam solidnu ali malobrojnu ekipu,na golu je howard,standardni stoperi distan i jagelka,na beku levo bejns desno hibert,u vezi beri i osman,po krilima levo gaitan,desno djerar delofu i spic jelavic.Na pocetku nisam puno obracao paznju na taktiku,i islo je jako lose,delovao sam napadcki odlicno,davao sam po 2-3 gola po mecu,ali defanzivno totalno neozbiljno,primao sam bas mnogo golova,recimo protiv totenhema sam sa 3-1 izgubio 4-3,protiv sanderlenda sa 3-0 zavrsio 3-3.Onda sam dosta obratio paznju na tim instrukcije,i stavio za odbranu stay on feet,much expresive defensive line,tight marking,clear ball to flanks,za sredinu exploit to flanks,more disciplined,stay wider,i filozofija very rygid,pas igri se nisam puno posvecivao,samo sam veznjacima beriju stavio direkt passing a osmanu short,i krenulo je maestralno,postao sam cvrsta ekipa,u kojoj odbrana ne dozovoljava puno prostora protivnicima,ide se na svaku loptu,igra cvrsto,lomi protivnik,posledica jeste bila dosta zutih kartona,ali jako tesko smo primali golove.Napad se oslanjao na krila,nije se napadalo 90 minuta,ali su napadi jako brzo funkcionisali,sa probijanjem po krilima i ubacivanjem u kazneni prostor sto je jelavic stalno koristio i postizao golove,ali neretko su i gaitan i delofu davali golove,pogotovu delofu,koji je kao krilo postigao 8 golova,usledila je fantasticna serija,pobede protiv kardifa 3-1 arsenala cak 3-0 sitija 3-2 itd,ali posle toga totalan pad,vec 5-6 utakmica napad funkcionise katastrofalno,odbrana je i dalje cvrsta i radi svoj posao,sto mi omogucuje da uzimam bar po bod retko gubim,ali krila ocaj,jednostavno ne probijaju uopste,kao da su zaboravili da igraju,a i ako ponekad prodju kako treba jelavic sve promasi,probao sam da ih menjam,sve sto imam je da miralas zameni delofua,koji takodje nista,jos gori od njega,i na spicu lukaku umesto jelavica,koji je takodje ocajan,probao sam da pricam sa njima na privat cetu,na tim tolku ih stalno motivisem,ali nista,dodavao sam instrukcije pass into to space,ali ne vredi,i trening sam menjao jedne nedelje att movments a jedne teamwork,ali ne vredi nista!MOLIM ZA POMOC VAS ISKUSNIJIH,UNAPRED HVALA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |