Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

SFRJ Liga by FM Balkan ReSearch Team


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Pozz,svaka cast za ovaj projekat imam par pitanja nadam se da cu dobiti odg..

-sta je sa reprezentacijom nema nas u kvalifikacijama za ep ?

-sta je sa ligom sampion i evropa ligom nema nijednog kluba ?

-kako je uradjen nation youth facillties i youth recruitment ? koliko znam ako imamo dobar YF I YR vece su sanse da imamo dobre talente regene ... ?

-jel uradjeno da naprimer neki regen koji se pojavi u Zvezdi ne bude uvek rodjen u Beogradu nego naprimer u Zagrebu,Sarajevu,Ljubljani itd u prevodu da jedan fudbalski klub stvara regene iz cele Yugoslavije ?

 

Jos jednom pohvale za projekat i nadam se da cu dobiti odgovere,hvala unapred ...  :)

Link to comment
Share on other sites

Pozz,svaka cast za ovaj projekat imam par pitanja nadam se da cu dobiti odg..

-sta je sa reprezentacijom nema nas u kvalifikacijama za ep ?

-sta je sa ligom sampion i evropa ligom nema nijednog kluba ?

-kako je uradjen nation youth facillties i youth recruitment ? koliko znam ako imamo dobar YF I YR vece su sanse da imamo dobre talente regene ... ?

-jel uradjeno da naprimer neki regen koji se pojavi u Zvezdi ne bude uvek rodjen u Beogradu nego naprimer u Zagrebu,Sarajevu,Ljubljani itd u prevodu da jedan fudbalski klub stvara regene iz cele Yugoslavije ?

 

Jos jednom pohvale za projekat i nadam se da cu dobiti odgovere,hvala unapred ...  :)

1. Cini mi se da nema reprezentacije samo u prvim kvalifikacijama, da se kasnije pojavi.

2. Tu nije nista dirano da bi se sacuvala realnost.

3. To nismo ni trebali dirati, cim smo prebacili te gradove u drzavu, ta mogucnost postoji.

Link to comment
Share on other sites

resrcheri imam par pitanja za vas u vezi ovoga:

 

1.Koliko klubova ide u LŠ a koliko u LE i ko igra dotične 1 sezone (nisam skontao iz predhodnog posta?)

2.Da li se igra ritmom sreda-vikend ili samo vikendom?

3.Da li zimska pauza traje pola Decembra, Januar, Februar i pola Marta?

5.Da li postoji ligaški kup i super kup?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jel istina da kada pošalješ nekog na pozajmicu on ostaje tamo za staln?

I da li se mogu srediti rezerve i u20 ili u19 tim?

 

Ajde ljudi taman imam volje za off FM i sad učitam i vidim nema rezervi malo mi nepregledno ovako i čitam ovde vidim žalio se neko da kad ti predje igrač na pozajmicu ostaje tamo za stalno?

Link to comment
Share on other sites

evo stavio san učitavat file. čim ga editor učita pogledat ću šta te zanima pa ti javin

 

edit:

evo ovako:

1. ne vidin u editoru razlog zašto bi igrač koji ode na loan za stalno prešao (tj. po meni nije ništa krivo postavljeno u editoru) al probaj ponudit nekog na loan pa vidi

2. kakve rezerve ili Unešto hoćeš? da igraju svoju ligu ili čisto da se baci višak igrača?

3. još sam primjetio:

-sekvenca žutih kartona postavljena na 4-8-itd.

-match rules bez ikakvih ograničenja osim što su zamjene za sva natjecanja postavljene 3/5

-prve dvi lige ti imaju engleski naziv, a treća se zove "treca liga yugoslavija"

-treća liga urađena od slovenske republičke tako da su ostale njene boje u headeru i history osvajača sve slovenci

-iz treće lige nema ispadanja tj. stalno ti se vrte isti klubovi

-u kupu sudjeluju klubovi samo iz prve 3 lige (nema niželigaša)

-reprezentacija juge će igrat protiv reprezentacija hrv, srb, slo, mak, mne, bih

 

ako i dalje oćeš igrat reci šta bi tio da prominin pa ako bude nešto relativno lako uradit ću ti to danas-sutra

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Hajde ja ću da ti kažem koje bi voleo promene pa ti javi ako može da se sredi:

 

1.Da kada pošalješ igrača na pozajmicu ne ostaje za stalno.

2.Da se naprave u19 i rezerni timovi prvi ako nije teško nametiti neka igraju ligu a mogu i drugi mada ne moraju.

3.Da se liga malo razvuče tj da hvata i Januar ako je moguće. Jer vidim da se igra i sredom nekada a ja bi igrao sa PFC i ne bi mogao taj ritam da ispratim još imma i 18 klubova pa zato. Naravno znam da nekada mora doći do odlaganja kola npr zbog reprezentativnih obaveza ni to nije problem ali ako je moguće da se odradi da se igra kao u Nemačkoj npr jer i oni imaju toliko klubova a igraju Januar.

4.Povećati broj stranaca ili staviti ono što važi u zemljama EU ako ništa. Ustvari možda je prva opcija bolja jer se bojim da mi ne bi dolazili stranci koji imaju državljanstvo EU. Mislim da je ovo realna stvar i da bi nam tako liga funkcionisala. Elem da pitam jer se ovde svi igrači iz Juge računaju kao domaći?

 

 

Sve ovo bi mi bili negde najbitnije ali naravno ako nije veliki posao i ako je moguće srediti. Hvala unapred!

 

PS Evo tebi pohvale i ovde za tvoju ligu igrao bih nju ali mi negde nije jasno šta ima a šta ne i ne svidja mi se što je doradjivana Srbija ostalo mi se odlično čini. Probaću je sigurno... :)

Link to comment
Share on other sites

ovo 1. se po meni čini uredu napravljeno tj. nebi igrač trebao ostati. ali ako već imaš neki sejv probaj posudit nekog pa provjeri hoće li otići zastalno prije nego počmeš igrat

2. napravit ću ti u19 da igraju ligu a za rezerve kako god ti hoćeš samo reci točno da znan

3. može

4. svi igrači iz juge su ti domaći zato što je napravljena jugoslavenska nacionalnost i reprezentacija, a ovaj prvi dio te ne svaćan. trenutno nema nikakvih ograničenja stranaca (možeš ih imat i dovodit koliko hoćeš) vezano za utakmice ni za tim općenito tako da reci bi li htio nekakva ograničenja i ako da kolika

 

hvala

 

edit:

oćeš da ti i stavin u svim natjecanjima zamjene 3/7 jer mislin da ti je preglupo imat samo 5 igrača na klupi?

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

oću. sredio san još i ime lige i stavio yugoslav third league. maka san kvačice extinct sa svih natjecanja i čekan šta će sale reć pa da to dovršin i onda šalje njemu i tebi isto samo bez ikakvih ograničenja stranaca :)

Link to comment
Share on other sites

1.Odlično onda video sam da se neko žalio pa sam zbog toga pisao. Ostavi onda.

2.Ako ti nije mrsko napravi i rezerve timovima onda i stavi da i oni igraju bar samo prijateljske ili mogu i ligu.

3.Odlično...

4.Odlično onda ne moraš da menjaš ništa. I stavi tih 7 izmena bolje je... ;)

Link to comment
Share on other sites

evo ga

 

http://www.mediafire.com/?vvme3x7l02n5r43

 

promjene:

ime "treca liga yugoslavija" u "yugoslav third league"

maknuta kvačica sa extinct u svim yu natjecanjima

stavljene zamjene 3/7

brake period stavljen od 20.12. do 1.2. (bio 3.12.-25.2.) s čime si dobio nešto više od mjesec dana

napravljena liga rezervi i u19 timova

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uredu ajde molim te ispravi to. I ako može stavi da prvu sezonu igraju samo prvaci država kao što su i oni a za drugu da zavisi da li će se plasirati u LŠ ako se plasiraju neka onda 2 idu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |