Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

SFRJ Liga by FM Balkan ReSearch Team


Ling^2
 Share

Recommended Posts

evo napravio sam al bio sam na rubu da laptop skršin nogama. otvara mi je forum po ure

 

http://www.mediafire.com/download.php?pbazzdgb7l2npnm

 

tu imaš 5 mista u europi u sljedećoj sezoni (2 u ligi prvaka i 3 u ligu uefa), stavio san ti zimsku pauzu od 20.12. do 15.1. i nemože bolje od toga. gleda san imaš između utakmica u ligi po tjedan dana. mislin da ti je to dovoljno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

znam da odmah imaju napravljene repke ali jebe me to sto yugoslavija nema stavljeno da spada u europu tako da ju nemogu ni izabrat da radim ligu...znam da te zajebavam ali zanima me kako yugoslaviju staviti pod kontinent europa

Link to comment
Share on other sites

odeš na forumu u dio "tutorijali vezani za fm editor". nađeš temu "dodavanje novih opcija u editoru (xml uređivanje)" i vidiš šta i kako moraš napravit da bi mogao mijenjati kontinente u editoru

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

decki evo ja sam novi ovdje...imam dosta iskustva sa editorom i novim ligama jos od FM 2001....slozio sam si jugoslavensku ligu sam...trebalo mi je par sati al radi..recite kod lige dal su vam ostale reprezentacije hrvatske srbije slovenije bosne crne gore i makedonije?? ili ste maknuli jer ja sam to pokusao ali crash dump :angry: nakon toga sam ih ostavio i sve ok...ispremjestao sam igrace regije clubove gradove i sve... ali kao repka jugoslavija igra samo prijateljske. kad je krajem 7. mjeseca zdrijeb skupina za svjetsko prvenstvo nema je u kvalifikacijama hmm jel to zbog defaulta u bazi podataka (database) u menađeru ili...??? ima ko kakvu ideju??? dal uopce kao reprezentacija ulaze u kakve kvalifikacije?? ste isprobali??? ili se to mora namjestiti??? hvala ekipa unaprijed....

Link to comment
Share on other sites

reprezentacije bivših republika su ostale. na ovom fileu reprezentacija igra normalno internacionalna natjecanja. zašto tvoja neće ne znam. moraš postavit da je fifa full member i godine osnivanja federacija namistit, uglavnon namistit što više stvari u onom dijelu information.

 

države bivše juge se mogu "maknut" na određeni način, to na ovom fileu nije urađeno al mislim da bi se to moglo radit za fm 13

 

ako si dobar s editorom, planiraš bit aktivan i imaš volje radit lige i baze u timu baci oko na dio "burza rada"-research team pri vrhu foruma pa se prijavi ako te zanima

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

naravno nemas brige :thumbup: ma sve sam to ubacio..i da je fifa member te sve godine kad je savez osnovan pa kad je u uefu i fifu primljena..ugl. sve. al nista...a morat cu da odvrtim 3-4 sezone na brzaka kao unemployed pa da vidim. al U19 i U21 igraju kvalifikacije...a ovo je rađeno preko neke drzave ili je aktivirana jugoslavija??? jer ja sam svoju aktivirao...daj mi mozes dat link neki za tu ligu koju ste slozili jer mi ovaj na vrhu ne radi :(

Link to comment
Share on other sites

pored toga sto moras sve gradove, ljude ,regije, klubove... prebaciti u yugu, takodje moras i srediti second nationality svim ljudima da ne bi slucajno imali podeseno na neku od ex yu drzava. posle toga prebacis sve drzave iz okeanije u aziju a okeanija ti sluzi kao kanta za smece. moras napravii sva internacionalna takmicenja ponovo-ne morasva vec ona koja ti hoces :)

ex yu drzave naravno izbacis iz fife. ostaje ti problem lige sampiona i lige uefa-jer smrdljivi nation coeficient i qualification places pravi problem. najlakse resenje je pravljenje new continental rules-a jer je sa advancedom mnogo velika zaebancija napraviti ovo

 

verovatno sam nesto zaboravio ali verujem da ces odustati cim ovo procitas pa da ne pises bzvz :D

 

naravno prvo napravi sve potrebne prepravke databaze i proveri 5 puta jer kad pocnes dodavanje nation , continental, i international rules-a vise povratka nema.

moj ti je savet papir i olovka i stikliraj sta si zavrsio. tako sam ja radio

Edited by krlenjuska
Link to comment
Share on other sites

a dobro ljudove regije i sve sam prebacio...ono oko 28000 database changes :mellow: jedino je zajeb kod second nationality....neki su mi ostali kod kod ostalih 6 drzava pa igraju za njih al to se da rijesiti, sitnica :D al ovo je previse komplicirano...coeficijente sam stavio na 0 od svih drzava a jugoslavenske sam zbrojio samo svih 6 drzava i to je to...samo su koeficijenti dost visoki al ok ;) meni je jedino da konacno igraju te kvalifikacije za svj. i europ. prvenstvo i rijesena stvar...awards sam isto rijesio za svaku ligu posebno

Link to comment
Share on other sites

pa nemoj zbrajati koeficijente nego zbroj pa podeli sa 6 i dobices prosek.

sto se second nationality tice i to nije toliko velik problem izmeniti. ima opcija da se menja vise igraca odjednom pa bude puno brze.

kvalifikacije bi se mogle resiti brisanjem league fixtures iz comps.fmf -znas o cemu pricam?

 

posalji mi db da pogledam pa ti mozda mogu lakse pomoci

Edited by krlenjuska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |