Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

SFRJ Liga by FM Balkan ReSearch Team


Ling^2
 Share

Recommended Posts

ovo za koeficijente cem vidjet...imam vremena :P e a league fixtures sam probao...to je u fm database ne u samoj igri...isao sam brisat samo one skupine gdje su te drzvave i crash dump prilikom ucitavanja tako da nista od toga.

e a kako da ti db posaljem??? hmm

Link to comment
Share on other sites

http://www.mediafire...88vplo577u6s36u

 

evo ti link :D pa reci sta mislis...naravno to bi trebalo jos doraditi al napravio sam neke male preinake kod strukture liga...e da i zaboravih reci da je to rađeno na database-u 12.0.0. znaci po default-u a ne patchu

Edited by Damir Pongracic
Link to comment
Share on other sites

zbrajanje euro coefficients i dijeljenje sa 6 nema smisla jer bi ti makedonija, slovenija, crna gora, bih, toliko rušile taj prosječan koef. da bi na kraju ta jugo liga ispala duplo slabija od hrvatske lol

 

lipo pogledaš koliko oćeš klubova u europi i povećavaš koef. u zadnjih 2-3 sezone, pa testiraš, dok ne dobijes željeni broj

Link to comment
Share on other sites

ja sam zbrojio i vjerojatno cu tako ostavit..ovako i onako nakon 1 sezone pada koeficijent i dalje nastavlja padat zbog klubova koji su slabi...tek nakon par sezona se stabilizira i ponovo jaca. daj mozes mi molim te dat link da vidim kako si podesio kvalifikacije??? ima neko ideju kako sloziti nacionalne grbove, zastave, dresove, grbove liga itd. za jugu???

Link to comment
Share on other sites

zbrajanje euro coefficients i dijeljenje sa 6 nema smisla jer bi ti makedonija, slovenija, crna gora, bih, toliko rušile taj prosječan koef. da bi na kraju ta jugo liga ispala duplo slabija od hrvatske lol

 

lipo pogledaš koliko oćeš klubova u europi i povećavaš koef. u zadnjih 2-3 sezone, pa testiraš, dok ne dobijes željeni broj

 

pa da ima smisla. nisam tako razmisljao :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam zbrojio i vjerojatno cu tako ostavit..ovako i onako nakon 1 sezone pada koeficijent i dalje nastavlja padat zbog klubova koji su slabi...tek nakon par sezona se stabilizira i ponovo jaca. daj mozes mi molim te dat link da vidim kako si podesio kvalifikacije??? ima neko ideju kako sloziti nacionalne grbove, zastave, dresove, grbove liga itd. za jugu???

 

jednostavno sam napravio nove kvalifikacije u advanced editoru. lakse ce ti biti da napravis sve u obicnom editoru-i continentalna i internacionalna takmicenja. samo ja bi izbacio ex-yu drzave iz evrope u kantu(okeaniju). posle kad napravis nove kvalifikacije za SP igra ne koristi okeaniju uopste i nema problema. jedini problem mogu biti oni required clubs tj zuti trouglici upozorenja pored srbije,hrvatske i slovenije ali i to se moze resiti.

moras resiti second nationality za sve ljude koje si prebacio u yugu

 

sto se tice grbova ni to nije problem. nisam neki strucnjak za grafiku ali treba ti neki program za obradu slika da mozes da smanjis i povecas rezoluciju i da promenis format slike u png. takodje ti treba FM graphic Guru da mozes da sredis config file da bi igra prepoznala grbove koje ubacis tj d bi prepoznala njihov id

Edited by krlenjuska
Link to comment
Share on other sites

dobro to sa grbovima znam samo sam ih ubacio u igru, u foldere, ali mi ih igra ne prepoznaje pa cu probat sredit config file :) a iz oceanije sve drzave stavim u aziju??? idem da se igram malo... ouujeaa

Link to comment
Share on other sites

e samo da pitam jel znas koji dobar program za kreiranje grbova osim corela i photoshop-a??? ok skinut guru i lagano slazem grbove al nemogu kompletirati kvalifikacije svetsko i europsko te europsko prvenstvo...jel ima tko da je radio kontinentalna i interkontinentalna natjecanja kvalifikacije pa da vidima kako je izrađeno???

Edited by Damir Pongracic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |