Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pitanja vezana za Editor, FMRTE i Genie Scout


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Treba mi pomoc za editor.Kako mogu da promenim pravila neke lige ?

Na primer da stavim u Rusiji kad pocinje,pravila za strance i sve to ;)

To je bio samo primer,sve sam pokusavao,ali nikako nmg da nadjem u editoru da menjam pravila neke lige,samo da parvim novu,ili da dodajem nize... ?

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc za editor.Kako mogu da promenim pravila neke lige ?

Na primer da stavim u Rusiji kad pocinje,pravila za strance i sve to ;)

To je bio samo primer,sve sam pokusavao,ali nikako nmg da nadjem u editoru da menjam pravila neke lige,samo da parvim novu,ili da dodajem nize... ?

Imas u Tutorijali za Editor sve to objasnjeno.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc za editor.Kako mogu da promenim pravila neke lige ?

Na primer da stavim u Rusiji kad pocinje,pravila za strance i sve to ;)

To je bio samo primer,sve sam pokusavao,ali nikako nmg da nadjem u editoru da menjam pravila neke lige,samo da parvim novu,ili da dodajem nize... ?

 

s ovim si sve rekao i to ti je odgovor na pitanje. znači pravila možeš minjat jedino ako ćeš ponovo napravit tu ligu. za postupak izrade imaš u tutorijalima kako te ling uputio

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Imam jedno pitanje za pravljenje lige..Gledao sam tutorial,sve je lepo objasnjeno,ali za jedno nisam znao,a ne pise tamo..

Ocu da igram Tursku ligu,ali bez ogranicenja na strance,i kada pravim ligu,njihova pravila su da se dobija 357k za pobedu u mecu,107 za X,ja sam nasao samo za zavrsnu poziciju u ligi,za kup isto ima da se namesti za pobedu,ali nigde nisam nasao za ligu ?

Link to comment
Share on other sites

obični editor ne daje tu opciju. nije milesu u interesu da prerađujemo njihove lige, a pogotovo da napravimo realne one lige za koje oni nemaju licencu. zato već godinama pa tako i ove se ne može očekivati nikakav pomak s editorom na bolje. advanced editor je druga priča ali s njim treba znati iako i njega u zadnje vrijeme pokušavaju blokirati.

 

ako oćeš pošalji kakve želiš novčane nagrade za pobjede i to pa ću ti to pokušat preradit. ovo za strance je malo teže jer se kod raspakiranja originalnih fileova ne dobije file u kojem je to definirano pa bi se triba zajebavat nanovo kreirajući taj file i tu ima dosta posla, a to mi se neda baš :D

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Ma ja hocu da ostane sve isto sva pravila znaci sve,ali samo to za strance,naravno kad pravim ligu to mogu,ali nigde nema za novcane nagrade za pobede,ali dobro krenuo sam sa Shaktarom,napravio istu takvu,bez pravila za strance,sada igram normalno...Umesto svih ovih novosti ja bih voleo da unaprede editor,al ajde nmea veze...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

imam problem

fm radi normalno ali kad hocu da pokrenem editor izbaci mi

warning did not find font resource fonts/helveticaneueots

 

 

Ovo sam od clana king89 dobio na pp. Ja ne radim sa editorom , pa ne mogu da mu pomognem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

fm mi radi normalno al kad hocu da pokrenem editor izbaci mi "error: editor 2012 is already running"

u cemu je problem, sta treba uraditi ?

pozz

 

Pa editor ti je vec pokrenut, pritisni alt+ctrl+delete pa ides na processes i nadji editor i idi end task ...

 

II mozes nam se prestaviti u odgovarajucoj temi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

E ovako,imam veliki problem sa editorom.Po pravilu udje se u Steam,pa ono u Tools,i tamo treba da ima editor fm2013 da ga ja instaliram,al' meni nema editorf2013,sve sam pokusao al ga nema.Reinstalirao sam Menadzer,pa restartovao steam,pa sam ClientRegistry.blob promijenio u ClientRegistryOld.blob,zato jer mi je neko rekao da to moze da utice,ali ipak nece.Igricu sam instalirao preko CD-a,inace sam je kupio u Srbiju,tako da nemam problema sa Crackom i tim sranjima.Zivim u PG.Pomognite mi,IZLUDJEH!

Link to comment
Share on other sites

E ovako,imam veliki problem sa editorom.Po pravilu udje se u Steam,pa ono u Tools,i tamo treba da ima editor fm2013 da ga ja instaliram,al' meni nema editorf2013,sve sam pokusao al ga nema.Reinstalirao sam Menadzer,pa restartovao steam,pa sam ClientRegistry.blob promijenio u ClientRegistryOld.blob,zato jer mi je neko rekao da to moze da utice,ali ipak nece.Igricu sam instalirao preko CD-a,inace sam je kupio u Srbiju,tako da nemam problema sa Crackom i tim sranjima.Zivim u PG.Pomognite mi,IZLUDJEH!

Ako imas original igru, onda ti mora biti pod 'tools'. Ukoliko si taj CD ( tacnije Dvd) kupio na buvljaku za 5 evra, e onda...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |