Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pitanja vezana za Editor, FMRTE i Genie Scout


Ling^2
 Share

Recommended Posts

prije spremanja odeš gore na settings i označiš save compress files (tako nešto). onda ideš na save as i neće te više ništa pitat

ili već kad ti iskoči ta poruka odabereš yes ili save compress files (tako nešto) ovisi šta ti nudi

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Nikako ne mogu da nadjem u editoru opciju za podesavanje regena. Hocu da mi srpski regeni budu npr kao brazilski B)

Da li neko moze da mi pomogne? U FM12 je to moglo da se odradi,ali sene secam :)

 

Pronasao sam (koliko sam bio corav)! :D

Nation-information-youth rating

Edited by brambulas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pisao sam to par puta. Koliko neki atribut zahtjeva CA (tj. povecanje istog) SI cuva kao zmija noge. Najbolje sto ti mogu reci jeste da fizicki atributi zahtjevaju vise CA nego Mentalni, dok ovi drugi vise CA nego tehnicki. A za sve tri grupe moras da mjenjas CA ako bi htio da im povecas neku ocjenu. CA nikada ne moze biti veci od PA, a imas par tutorijala o tome na forumu, pokusaj se snaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

jel ima na ovom forumu LINK za fm editor i ako nema jel mi ga netko može dat. naime želio bih igrat sa rangersima a oni su mislim izbačeni u 4-tu ligu a na fm-u ima samo do treće. (mislim da se to nemože nazvat varanjem jer sad su ionako popeli se stepenicu više :-)

:sesir:

Link to comment
Share on other sites

kako ide taj preko steama

. dosadilo mi je igrat sa hajdukom i želim rangerse vratit na put slave.al oni su u četvrtoj ligi a nje ta je nedostupna pa bi samo prebacio rangers u treću ligu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Radio sam danas neke stvari u editoru, (tacnije editovao bosanske lige od staridedo ) Isti mi se problem javlja kao i kod njega da,

U kantonalnim ligama (Kantonalna centar igram s toskom ili nebitno kojim klubom probavao sam vec njih vise) kad osvojim prvo mjesto ne prebacuje me u 1 Ligu, nego ostajem i dalje u toj. Šta treba uraditi, da se to popravi, može li neko ukratko objasniti Hvala ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |