Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pitanja vezana za Editor, FMRTE i Genie Scout


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Instalirao sam patch 12.0.4 al mi ne moze editor ...izbaci mi windows cannot access the specified device , path , or file.You may not have the appropriate permissions to access the item ..pa šta trebam uraditi ako neko zna :D

Link to comment
Share on other sites

Kakvu ti tačno grešku izbacuje? :)

 

 

p.s. (font helvetica Neue OTS ) Ja sam jedva provalio rešenje za ovo. U Bg na lap topu mi sve ide savršeno, ali u Šapcu na kompu pri otvaranju editora izbacilo bi ovu grešku. Rešenje je: idi na sledeću lokaciju: lokalni disk c/documents and settings/korisnik (ili user ako ti je engleski)/application data/sports interactive/editor 2012/cache/english i unutra se nalazi fajl fm2012.skc koji treba izbrisati svaki put pre pokretanja editora. Pre ovoga svega morase podesiti da skriveni folderi budu vidljivi.

Link to comment
Share on other sites

radim svijetku ligu, i sad želim napravit kupove za svaki kontinent gdje sudjeluju samo timovi s tog kontinenta (europski, afrički itd.) e sad kad u kup idem ubacivat te timove moram ih prebacivat na ono get specific team, jer su oni u ligi zajedno s ostalim momčadima koje ne trebaju bit u kupu, kad tako ubacujem moram ubacitivat jedan po jedan tim, e sad moje je pitanje imali neki brži način da ih se sve ubaci?

 

nadam se da ste razumili što želim...

Link to comment
Share on other sites

inst. sam pec 12.0.4, i kad sam prvi put otvorio editor normalno mi radio, nesto promenio, kad sam sl. put ponovo hteo, otvori ali izbaci crn ekran, i stelicu i nista vise, posle normalno mogu da izadjem... probao sam da izbrisem igricu pa da ponovo inst. 2 puta i nista...jel moze neko da mi pomogle plisss...samo budite precizni ako mi obj. bicu vam zahvalan

Edited by 101
Link to comment
Share on other sites

inst. sam pec 12.0.4, i kad sam prvi put otvorio editor normalno mi radio, nesto promenio, kad sam sl. put ponovo hteo, otvori ali izbaci crn ekran, i stelicu i nista vise, posle normalno mogu da izadjem... probao sam da izbrisem igricu pa da ponovo inst. 2 puta i nista...jel moze neko da mi pomogle plisss...samo budite precizni ako mi obj. bicu vam zahvalan

Link to comment
Share on other sites

Već dugo godina igram FM, u editoru pravim ligaška takmičenja, nove klubove, nove igrače. U principu sve dobro funkcioniše ali mi bode oči jedan problem. Kada stratujem takmičenje, prve sezone, novčane nagrade koje dodelim klubovima za prvo, drugo mesto itd. su one koje sam postavio u editoru ali u narednoj sezoni one naglo padaju (npr. 1 mesto 100000 eura, a sledeć godine Fm automatski smanji na recimo 7500). Predpostavljam da je to zbog reputacije takmičenja, no da li neko zna kako to promeniti odnosno kako zadržati onu sumu koju sam na pocetku postavio? Unapred hvala.

Link to comment
Share on other sites

Uh, mislim da to ima veze sa onim kako je drzava razvijena ( developed state i slicno). Ne znam tacno gdje se to nalazi, ali mora da bude kada editiras naciju. Znam kada ja to odradim za Englesku, da mi se te nagrade iz godine u godinu povecavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako ti nije problem da mi to pošalješ kako uradiš za Englesku pa ću ja rešiti za ove moje.

Radio sam na FM11, nisam na FM12..

 

dali neko jebeno moze da mi ovde pomogne oko editora, kao sto rekoh, kad otvorim editor pojavi mi se ceo ekran crn

1. Smiri se.

2. Ocito da niko ne zna odgovor cim ti niko ne odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |