Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Fc Lorient-Real Madrid-Inter-Everton-Bayer-Vitesse-Olympiakos-Ofk Beograd-Steaua


Thierry Henry 14
 Share

Recommended Posts

http://en.trend.az/news_photos/Real_Madrid.jpg

 

2016/2017

 

Transferi

 

Pošto nisam imao nikakvih ponuda za vođenje,kontao sam ostati u Lorientu još jednu sezonu.Ali poslije Evropskog prvenstva 2016 godine Mourinho napušta Real i preuzima Špance.Odmah sam se prijavio za posao i dobio ga.Za transfere sam imao nevjerovatnih 335 M evra,ali doveo sam samo 3 igrača,radi se o:

 

Cristian Ansaldi-njegov transfer je već bio dogovoren tako da nisam mogao da ga otkažem.Po meni pretplaćen sa 17 M

Benedikt Howedas-sjajni njemački štoper,pojačao poziciju na kojoj najviše škripi u timu.Plaćen 20 M

Guychel Budimbu-takođe štoper,došao kao zamjena za Howedasa.Plaćen 13.25 M

 

Liga

 

U ligi na početku su me odmah čekale tri jake utakmice.Moja prva utakmica bila je sa Valenciom koju tijesno dobijam sa 3-2 gdje Cristiano Ronaldo postiže hattrick.Iduća utakmica se ispostavila dosta lakše nego što sam mislio da će biti jer sam dobio Sevillu u gostima sa rezultatom 6-3 gdje je Neymar dao 3 a Higuain 5 golova.I onda El Classico već u 5.kolu.Utakmicu sam dobio 5-0 i nisam mogao vjerovati da će toliki rezultat biti.Trenutno sam 1. na tabeli sa 9 osvojenih bodova u tri utakmice i sa gol razlikom 14:5

 

Olimpijske Igre

 

Jedini međunarodni trofej koji nikad nisam osvojio uopšte u Football Manager su bile Olimpijske Igre i nakon dobijenog finala sa Lorientom dobijam ponudu od Brazila do 23 godine da ih predvodim na Olimpijadi na domaćem terenu.Tri igrača koja sam bio izabrao da imaju preko 23 godine bili su Pato,Neymar i Fabio,htio sam Gansa ali on nije želeo ni da čuje za tu opciju.Bio sam smješten u grupu sa Novim Zelandom,Iranom i Urugvajem i nakon tih utakmica sam imao 9 bodova gdje je Pato zabio 2 gola i nakon toga se povredio.U 1/4 finalu tijesno dobijam Meksikance i u polufinalu sam igrao sa Novim Zelandom koje sam rutinski dobio 5-1.U finalu sam igrao sa Argentinom koju su predvodili Aguero,Mussachio i Pastore.Dobio sam 3-0 uz povratnički gol Pata.Osvajanje Olimpijade možete pogledati ovdje.

_______________________________________________________________________________

Toliko od mene za sada,hvala na komentarima.Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

http://en.trend.az/news_photos/Real_Madrid.jpg

 

Polusezona

 

Liga

 

U ligi trenutno sjajno stojimo.Zauzimamo prvu poziciju sa 58 osvojenih bodova u 21-oj odigranoj utakmici.Imamo skor od 19 pobjeda,remi i poraz te sasvim zasluženo se nalazimo tu gdje jesmo.Šta reći za igre ove sezone osim odlično.Tim je u svim utakmicama davao maksimum i ja sam im vrlo zahvalan zbog toga.Jedine utakmice u kojima smo kiksali bili su protiv Athletica(0-0) i poraz od Mallorce 2-1 kod kuće koji nas je dosta iznenadio.Na kraju 3 najbolja igrača na polusezoni bili su:Gonzalo Higuain sa 25 golova u 28 utakmica,Cristiano Ronaldo sa 12 golova i 11 asistencija u 26 utakmica i Sergio Canales sa 2 gola i 10 asistencija u 17 utakmica.Još vrijedi izdvojiti Ozila i Varanea koji su odlično igrali ove polusezone.

 

Kup

 

Ove sezone mi je cilj bio dupla kruna i samo me jedan korak djeli od toga da ispunim svoj cilj.U prvoj rundi sam dobio Real Oviedo te sa ukupnim rezultatom 8-1 prošao dalje gdje me je čekao Villarreal.Villarreal se malo bolje pokazao od Ovieda te sa ukupnim rezultatom 6-1 prošao dalje.Protiv Seville sam se dosta namučio u drugoj utakmici,bili su dosta blizu pobjedi ali ipak na kraju sam slavio sa 5-2 ukupnim rezultatom.U polufinalu lakše nego što sam očekivao dobijam Valenciu te prolazim u finale u kojem ću igrati protiv Betisa.Moju avanturu u Kupu Kralja možete pogledati ovdje

 

Evropa

 

Kao što sam i očekivao,lako sam prošao grupnu fazu Lige Šampiona.U mojoj grupi bili su Maribor,Porto i Bešiktaš.U prvoj utakmici kod kuće Maribor je savladan sa 5-0,slijedi teško gostovanje u Portu ali i pobjeda od 2-1.U dvomeču protiv Bešiktaša ostvario sam dvije pobjede od 2-0.U Sloveniji 4-1 dobijam Maribor dok sam Porto 3-1 pobjedio kod kuće.U idućoj rundi igram protiv Man.Uniteda

__________________________________________________________________________________

Toliko od mene za sad,hvala na komentarima svima.

 

@Ice-T

 

http://www.dodaj.rs/t/1p/qV/UQwwa6b/real-madrid-cf-squad-pla.jpg

 

Daleko sam odmakao u igri,imam samo ovaj ss,valjda ti može pomoći.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://en.trend.az/news_photos/Real_Madrid.jpg

 

Kraj sezone

 

Liga

 

Ligu smo osvojili lakše nego što smo očekivali i našu nadmoć u odnosu na protivnike možete pogledati na tabeli.Imali smo 21 bod prednosti u odnosu na najljućeg rivala Barcelonu te smo u 38 utakmica ostvarili skor od 32 pobjede,3 remija i 3 poraza.Najbitnijie za naš tim je što smo Barcelonu dvaputa savladali dok smo mečeve gubili od jako glupih protivnika(Mallorca,Malaga,Rayo) a bodove smo još prosuli protiv Athletica,Sportinga i Racinga.Sve ostalo bile su vrlo važne pobjede.Na kraju prvenstva zabili smo 112 golova a primili 31 te imamo najbolji napad u Španiji a 2.najbolju odbranu.Što se tiče pojedinaca najbolji ove sezone bio je Gonzalo Higuain koji je zabio 39 golova u 46 utakmica te imao 12 asistencija.Statistiku ostalih igrača možete pogledati ovdje.Higuain je očekivano bio najbolji strijelac lige a Canales drugi najbolji asistent lige a statistiku igrača u Ligi BBVA možete pogledati ovdje.Sve u svemu jedna fina sezona u kojoj je bilo dosta manje uzbuđenja nego što sam očekivao.Jedini minus ovoj sezoni je rano ispadnje od Uniteda koji su me dobili 4-1 u Manchesteru ali sa pobjedom od 4-2 u Madridu nisam mogao dalje.

 

Kup

 

U predhodnom izvještaju mogli ste vidjeti da sam dogurao prilično lagano do finala Kupa Kralja.U finalu me je čekao Betis.Utakmicu sam bolje otvorio te Varane donosi prednost od 1-0.Do kraja poluvremena Higuain uspjeva zabiti za 2-0.U drugom poluvremenu moji igrači su bolje igrali te zabili još 3 gola(2 puta Higuain,Canales).Jedina mrlja ovoj utakmici bio je crveni karton Sergio Ramosa.Na kraju konačnih

5-0.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

photo.jpg

 

2017/2018

 

Transferi

 

Ubrzo nakon osvajanja kupa Kralja dobio sam ponudu od Intera i nisam mogao da odbijem.Klub nije bio u nekoj dobroj finansijskoj situaciji ali prodajom starijih igrača dobio sam dodatna sredstva za transfere.Klub su pojačali:

 

 

Welington-talentovani defanzivac,došao iz portugalske Brage

Marouane Fellaini-svima poznati Belgijanac,došao kao slobodan igrač

Kenneth Mensah-brzonogi Ganac,plaćen oko 4.1 M

Mario Balotelli-Super Mario,došao takođe kao slobodan igrač

Juanmi-odlični napadač,bio na transfer listi u Barceloni i za male pare sam ga doveo

Salvatore Nardelli-talentovani napadač,došao kao slobodan igrač iz Lyona

 

Liga

 

Klub je odmah na početku prvenstva počeo pokazivati odlične partije.U prvoj utakmici smo dočekali Lazio te ih počastili sa 2 gola,strelci su bili Juanmi i Balotelli.Poslije toga slijedi teško gostovanje kod Cagliarija ali golovima Juanmija i Mensaha ostvarujemo pobjedu.Pojačanja su se odmah pokazala u lijepom svijetlu i drago mi je zbog toga.Trenutno zauzimamo 3.poziciju na tabeli sa 2 pobjede iz 2 utakmice

 

Evropa

 

Pošto klub nije izborio Ligu Šampiona,takmičili smo se u Evropa ligi.U playoffu za ulazak u ovo takmičenje dobili smo danski Brondby koji se pokazao kao tvrd orah.U prvoj utakmici na Giuseppe Meazi odigrali smo 0-0 da bi u Danskoj slavili sa 4-3 sa 2 gola Roberta Pereyre,Sneijdera i Super Maria.U grupi igramo protiv Željezničara,Stuttgarta i Feyenoorda.

 

________________________________________________________________________________

Hvala Mato na komentaru,pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

photo.jpg

 

Polusezona

 

Liga

 

Trenutno odlično igramo u ligi jer zauzimamo 1.poziciju sa 9 bodova viška u odnosu na drugoplasirani Milan ali i sa utakmicom više.U 20 odigranih utakmica imamo skor od 17 pobjeda,2 remija i 1 poraz.Prvenstvo smo otvorili na najbolji mogući način jer smo vezali 8 uzastopnih pobjeda.Nakon toga ostvarujemo većinom pobjede uz pokoji remi da bi jedini poraz bio ostvaren protiv Sampdorie 3-2.Što se tiče pojedinaca,najbolje su se pokazali:Juanmi sa 20 golova i 9 asistancija u 26 utakmica,Salvatore Nardelli sa 14 golova u 17 utakmica i Roberto Pereyra sa 8 golova i 12 asistencija u 25 odigranih utakmica.

 

Evropa

 

Što se tiče Evropske lige,bez većih poteškoća prošao sam ovo grupu.Prvu utakmicu sam igrao protiv Željezničara u gostima i slavio sa čak 10-1.U ovoj utakmici proslavio se Nardelli sa 4 postignuta gola.Zatim slijedi remi protiv Stuttgarta da bi protiv Feyenoorda ostvarili 2 pobjede.Nakon toga dočekujemo Željezničar i zabijamo im 8 golova da bi u zadnjoj utakmici odigrali 1-1 protiv Stuttgarta.U sledećoj fazi igramo protiv Leverkuzena.

_________________________________________________________

Hvala svima na komentarima,nadam se da će ih biti i dalje.Do idućeg izvještaja,pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

U ligi kidaš,nemam riječi.Ovi igrači su ti odlični i učinkoviti.Sretno protiv Leverkuzena.

 

Ako nije problem jel možeš nabacit ss-ove Ante Vukušića,Ronny Rodelina i Mattie Destra

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

photo.jpg

 

Kraj sezone

 

Liga

 

Na tabeli smo zadržali poziciju sa polusezone a to znači da smo prvoplasirani.Osvojili smo ukupno 95 bodova,samo bod više od drugoplasiranog Milana.U 38 utakmica ostvarili smo 30 pobjeda,5 remija i 3 poraza i sasvim zasluženo smo se našli tu gdje jesmo.Malo smo slabije otvorili ovu polusezonu što je pružilo šansu Milanu da se približi ali u derbiju dobijamo 2-1 i odvajamo se na 4 boda.Do kraja smo samo jednu izgubili.U zadnjoj utakmici smo demolirali Sassuolo sa 7-0 i to je bila fina predstava za moj oproštaj.Od pojedinaca najbolji je bio Juanmi sa 27 postignutih golova u 48 utakmica.Statistiku ostalih igrača možete pogledati ovdje .Što se tiče kupa,ispali smo od Milana u 1/4 finala.

 

Evropa

 

Grupu sam lako prošao i u idućoj fazi Evropa lige sam igrao protiv Bayera.Utakmicu u Njemačkoj dobijamo sa 3-2 dok se uzvrat završio 2-2.Idući protivnik nam je bio prevelik zalogaj,to je bila španska Barcelona.Na Camp Nou smo izborili 1-1 dok smo kod kuće izgubili sa 2-1.

 

____________________________________________________________________________

To je to što se tiče Intera,u idućem izvještaju saznaćete idući klub u mojoj karijeri.Do tada,pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

http://3.bp.blogspot.com/_WhZIOeGtQ7o/SU40-CHyqcI/AAAAAAAAAo8/7TeJi2MNK5s/s200/Everton_logo.jpg

 

2018/2019

 

Transferi

 

Kao što vidite,Everton je moj novi klub.Nakon što sam dao otkaz u Interu malo sam čekao i prijavio se za posao menadžera Evertona i uskoro sam dobio ponudu.Za transfere sam imao oko 10 M ali dosta sam zaradio prodajom igrača pa sam tako imao za veće transfere.Okosnicu tima u tom trenutku činili su Jack Rodwell,Isla,Elm,Giovanni Dos Santos i Magaye Gueye.Najviše sam želio pojačati bekove i sledeći igrači su došli u klub:

 

Theophile Senouvo-sjajni Kamerunac,koštao mizernih 4 M

Sotiris Ninis-odlični Grk,plaćen 2.3 M Fiorentini

Santiago-talentovani desni bek,došao na preporuku skauta

Cabral-odličan brazilski bek,došao za 6 M

 

To je to što se tiče transfera,prodao sam Damarija Interu za 6 M dok je predsjednik prihvatio ponudu za našeg najboljeg igrača Elvedina Krecelja od 16 M evra.

 

Liga

 

Ligu smo odlično startovali,pobjedom u Londonu protiv West Hama i to golom Senouova.Sledeću dobijamo kod kuće uvjek neugodni Wigan sa 2-0 i u ovoj utakmici se isto istakao Senouovo sa golom i asistencijom.Prvi poraz smo doživjeli u gostima i to protiv West Broma sa 2-1 iako smo vodili 1-0.Jedini strelac za naš tim bio je Dunn.U idućem meču dobijamo Bolton 1-0 golom Biyika.Trenutno smo 6. u ligi sa 9 osvojenih bodova u 4 utakmice.

 

____________________________________________________________________________

To je to za ovaj put,nadam se da će biti koji komentar.Ako ne bude,nema veze :D

 

Pozdrav ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |