Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

LingLing's Training Schedules + Youth Training Schedules + Special TS [updated]


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Kliknes na igrac desnim tasterom misa > Squad > Training > I odaberes koji rezim zelis za njega.

ili

Kliknes na igraca lijevim tasterom misa > Training > Imas gore ime rezima, kliknes na njega ( obicno je ili general, midfielders, defenders, forwards) i promjeni na rezim koji ti zelis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ling verujem tvom režimu i znanju pa odlučih da probam. Samo mi reci jel ima vajde za slabije timove jel vidim da si navodio pimere jakih igrača?

I jel mi savetuješ da klincima koji su veliki talenti ubacim trening za juniore ili seniore?

Link to comment
Share on other sites

1) Nije bitno kakve igrace imas ( samo da postoji razlika izmedju CA i PA i da se ona moze popuniti, na sta utice mnogo faktora, training schedules ne uticu na to da li ce se igrac razvijati ili ne!).

2) Training schedules uticu na to da se igrac sto preciznije razvija, u smislu da mu Potencijal ne zauzimaju nepotrebne ocjene ( npr, poacher ne koristi Marking i Tackling)

3) Ne moze svaki igrac koristiti treninge za juniore i treninge za seniore. Treninge za juniore mogu koristiti samo igraci koji jos nisu potpisali profesionalni ugovor i mladji su od 18 godina. Dok za seniore mogu samo igraci koji su na full time contract-u i da su stariji od 18 godina ( >= sa 18)

Link to comment
Share on other sites

Treću stvar znam ali sam mislio da se može kombinovati u smislu da igrač koji je u 1 timu i ima ugovor a nalazi se u juniorima može da trenira sa juniorima. Ove 2 stvari prve nisam znao i hvala na tom objašnjnju. Probaću odma. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Treću stvar znam ali sam mislio da se može kombinovati u smislu da igrač koji je u 1 timu i ima ugovor a nalazi se u juniorima može da trenira sa juniorima. Ove 2 stvari prve nisam znao i hvala na tom objašnjnju. Probaću odma. :)

Ajd pa javi lol

Link to comment
Share on other sites

Cisto da znas, da sam i ja preuzeo treninge, samo me zivo interesuje kako ce se deeplyng napadaci razvijati, oni imaju slicne odlike kao target man, a ja ne igram na target man-a. Mozda bih napravio jedan poseban schedule za deeplyng napadace. Npr. meni Kisling u Bayeru igra to i Bent u Aston Villi, pa se plasim da im ne padnu ocene za brzinu??? Ili da ih stavim na complete forward pa nek treniraju sve za napadaca? :)

Javljam prve utiske. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ma jok, moja vidjenja DLF je potpuno drugacija od targetmana. T-man je neko ko ce spustati lotpu drugim igracima, da li cistom snagom ili skok igrom, dok je DLF tehnicki mnogo bolji. Mora da ima dobar passing i creativity, jer ce ti on biti cesto glavni kreator. Kisling je citi targetman, tako da ti predlazem da mu stavis ili Complete forward ( zbog brzine) ili Advaced forward.

Link to comment
Share on other sites

Sad tek video tvoj odg, preko moba, pa videcu, posto sam menjao taktiku... Kod mene deeplying igra, ali sam mu neke stvari promenio u instrukcijama, tako da nije stvarno deeplying. xD Kreativnost sam npr. skroz smanjio. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Sad moras igrace da rasporedis po rezimima. Udji u profil igraca, idi na trening, i imas tamo da odaberes koji rezim hoces. Ukoliko imaju moji rezimi, onda si dobro uradio. To moras za svakog igraca da uradis. Brzi nacin je da ih rasporedis po pozicijama, drzi ctrl i odaberi igrace, i onda desni klik, squad, training i tamo nadjes odgovarajuce.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To zavisi od mnogo elemenata, ne samo od treninga. Ali ako im dajes da igraju u prvom timu, onda ce se dosta brze razvijati nego da ti samo sjede na klupi. Ne mogu ti tacno reci koliko vremenski, jer je za svaki tim drugacije ( opet zavisi od mnogo elemenata, kakvi su ti coachevi, training level itd itd)

Naprotiv vise napreduju u U19 ako im povecas workload na very heavy...:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To ti je do igraca. Nesto mu se u vezi treninga ne svidja. Da li workload, da li individual training, da li nesto previse treniras, a nesto premalo, to moras sam da otkrijes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |