Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

LingLing's Training Schedules + Youth Training Schedules + Special TS [updated]


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Imas dva nacina.

Prvi je da otvoris profil i da nadjes training te da mu izaberes jedan rezim.

Drugi je da desnim tasterom misa kliknes na ime igraca, odes na squad, pa na training pa tu izaberes. Ako ne bude moglo, probaj da ovo ponovis kad restartujes komp.

Link to comment
Share on other sites

Njih koristim da bi poboljsao neki segment igre kod nekog igraca. Od Guida Pizarra sam od dl playmakera napravio igraca slicnog Lampardu. I da, ne vidim zasto ne, mogu se koristiti samo oni.

Link to comment
Share on other sites

Njih koristim da bi poboljsao neki segment igre kod nekog igraca. Od Guida Pizarra sam od dl playmakera napravio igraca slicnog Lampardu. I da, ne vidim zasto ne, mogu se koristiti samo oni.

Ok prijatelju sad cu da probam samo njih pa cemo da vidimo kako ide kad stoji to na duze vreme...sad sam preuzeo Man City pa cemo videti
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eee ja ne mogu da ubacim ove treninge,kako?

 

Napravi novu mapu u Moje Racunalo>My Documents>Sports Interative>Football Manager 12. Tu napravi novu mapu 'schedules' i tu ubacis treninge, onda udes u igru pa opcija trening i onda imas tamo Manage schedules. To stisnes i onda import i samo izaberes trening i to bi trebalo bit to  :thumbup:

 

 

Ling. Dobri su ti ovi special treninzi. Ovaj mi vec mozda 1 mjesec trenira 'Playmaking'. I dobro se razvio. Passing 15 i Stamina 10  :D

 

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/2g/hZ/9oUpXmX/cats.jpg[/hs]

Link to comment
Share on other sites

Eee ja ne mogu da ubacim ove treninge,kako?

Samo pogedaj uvodni post i sve tamo pise.

@Ice, bas mi je drago, bice toga jos :D

uradio sam sve sto treba, ali u igri mi se prikazuje samo trening za mlade. jesam li negdje kiksao, ili? pozdrav i hvala

Da li si skinuo treninge za seniore i ubacio tamo gdje si ubacio za mlade ? Probaj opet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |