Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Mnogo onda. 3 godine ce biti dobar, onda ce se poceti spustati... A nikad ne bi dao 10 miliona za igraca koji ce ti sluziti samo jednu sezonu, zar ne ?

Roderick Miranda, Marcos Rojo, Anderson Martins, Nicolas Nkoulou, Giuseppe Prestia, Rafael Toloi, Loic Nestor, Abdel El Kaoutari, Jean-Armel Kana-Biyik, Dedryck Boyata, Danny Wilson...

Link to comment
Share on other sites

Hvala Ling, sad ću ja to pregledat :D

 

Ma naravno da ne bi želio plaćati toliko za jednog već postarog igrača, da je šta mlađi, ne bih vas ni pitao šta mislite, jednostavno bi ga uzeo, i već sam isfrustriran zbog toga što ne mogu nikako da ugovorim koga, pa sam probao i njega, ali kada sam vidio da će mu sada i 30god. krenuo sam se predomišljati i sada i predomislio.

Link to comment
Share on other sites

vodim hajduka, na polusezoni sam, neretljaku mi na kraju godine istiće ugovor. Ja sam mu iša ponudit novi ali ponudio sam mu premalo (tija sam se prvo malo cjenkat) pa me odbia i sad više ne želi niti pričat s menom. Što da radim? važan mi je igrač i tija bi ga zadržat. Ako do kraja prjelaznog roka ga ne prodam ili ne produžim ugovor na ljeto će otić bez oštete? Imali neki naćin da ga nagovorim da priča s menom? Znam da će vjerojatno tit pričat za par miseci ponovo ali ako ga ćekam rikiram da će potpisat s nekim drugim. druga opcija je da ga prodam (neki mi francuzi nude 700k što bi se dalo navuć na 1M). Što mi predlažete?

ps: igra mi u tendemu s maločom, a na klupi još imam miličevića, milovića i jonjića.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |