Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Kupio sam ih sve trojicu :D

 

I još sam uzeo na posudbu Guidettia iz Citya, ST, mlad, onako doveden da vidim kako će odigrati, zamjena Rouxu i Gameiru većinom. Halfara sam vidio da si nekom preporučio i kada sam ga vidio uzeo sam ga.

A Walkera sam imao na FM 11 i bio mi je među najboljim u klubu(Tottenham) nakon nekog vremena. Probao sam prvo Azpilicuetu ali nije bio zainteresovan, takođe sam probao  van der Wiela, ali se teško povrijedio, 4 do 5 mjeseci će biti izvan terena.

Insua, ne znam, svidio mi se, probao sam dovesti Cissokha najdraži mi DL, ali mi ga Arsenal uze.

Link to comment
Share on other sites

Lose se odabrao za PSG, bar po mom misljenju. To se odradi an sledeci nacin :D Desno dovedes Sebastian Corchiu,Sime Vrsaljka ili Diego Renan-a a ljevo Ansaldia, Alex Sandro ili Gabriel Silvu. I imas vrhunske bekove. Naravno za DR bi preporucio Cesar Azlilicuetu, ali on igra u OM, pa ne vjerujem da bi presao u PSG.

Link to comment
Share on other sites

Lose se odabrao za PSG, bar po mom misljenju. To se odradi an sledeci nacin :D Desno dovedes Sebastian Corchiu,Sime Vrsaljka ili Diego Renan-a a ljevo Ansaldia, Alex Sandro ili Gabriel Silvu. I imas vrhunske bekove. Naravno za DR bi preporucio Cesar Azlilicuetu, ali on igra u OM, pa ne vjerujem da bi presao u PSG.

Renana nešto ne volim i nisam ga želio dovoditi. Vrsaljku sam probao, uzet mi ispred nosa. Lijevo, Sandra sam htio ali onda su željeli previše novca i nisam ga uzeo, Insua mi se čini odličnim :)

 

Azpilicueta mi je bio glavna želja na DR, ali kao što kažeš, ne želi preći u PSG, rivale.

Link to comment
Share on other sites

imam priliku dovesti Maria Gomeza na kraju sezone jer mu ističe ugovor

igram sajednim napadačem gdje je sada Ibrahimović koji će na kraju sezonu imati 32 godine

 

isplati li se dovesti Gomeza i na kraju sezone prodati Ibru (ima godišnju plaću od 9 milijuna ili 173 tisuće tjedno)

 

Link to comment
Share on other sites

Da li kupiti Giorgio Chiellinija iz Juventusa za 31M.

 

Pokušao sam mnoge dovesti, Otamendi, Howedes, Bochetti, Hummels.. Ali jednostavno mnogo novaca traže. Ne znam sada, ako njega ne dovedem, ko pored njih ima još da je odličan DC?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |