Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Da li dovesti Ever Banegu, zna li ko kakav je na ovom FM-u?

Inače vodim Šahtjor, treba mi ta pozicija MC.

Odlican.. .ali imas Jadsona i onog gruzijca ( Mikyharian ili nesto tako) koji ( Jadson je bolj) moze da zamjeni Jadsona kad ovaj ne igra.

Ali ako ti bas treba, dovedi. Deep lying playmaker mu najbolje odgovara.

Link to comment
Share on other sites

Odlican.. .ali imas Jadsona i onog gruzijca ( Mikyharian ili nesto tako) koji ( Jadson je bolj) moze da zamjeni Jadsona kad ovaj ne igra.

Ali ako ti bas treba, dovedi. Deep lying playmaker mu najbolje odgovara.

 

Imam Jadsona i Fernandinha. Ali Jadson mi više igra deep lyng, ta mu pozicija više odgovara. Tako da ostajem samo na Fernandinhu, a ne može konstanto da igra.

 

Šta je s Fernandinhom? Čini mi se da je on uvijek bio odličan, pravi kompletni MC.

 

Kao što rekoh Lingu, sam mi je na toj poziciji pa mi treba podrška.

Razmišljam se između Banege i Ramiresa imam pare nisam trošio s' početka sezone. I jedan dobar AML i ništa više, sve pozicije su oke.

 

Zar nije on DMC ?

 

19/10 MC

Link to comment
Share on other sites

Al' znaci nikako Babacara za 20 miliona. Ocajan je ove godine. Za te pare mozes kupiti 2 igraca bolja od njega.

Pogledaj Ajax, El Hamdaui ( nesto tako). Ima 25-6 godina, ali je bog i batina za Babacara  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hvala na sugestijama, ali doveo sam Rossi-ja za 16 miliona (posvadjao se sa upravom  :aaa). Jeste da ima 28 godina, ali svejedno mislim da napustim klub jer Rusija jako kuburi sa regenima, a zbog glupavog pravila moram da ih imam 5.

Link to comment
Share on other sites

Ostavi ga jos godinu-dvije.. da vidis kako ce se razvijati. Ako bude islo lose, prodaj ga onda za vise para, ako bude islo bolje, ili ga ostavi, ili ga prodaj za jos vise para. Ne vjerujem da on ima visok PA, mozda negdje na sredini, oko 140-150.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |