Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Bolje dovedi nekog iz Sovj.bloka- Bordačeva,Šenikova,Pryimu,Selina,Kondrateva.. nisu megazvijezde,ali su jeftini,i brže će se uklopiti u sistem rada.

Imal koji igrac za ovu nasu ligu bez briga BiH premier liga ? :D tacnije za Borac BL :D

Pozicija,budžet?

moze neki AMR I AML za Dinamo,prva sezona..imam 10M pa bi potrosio na njih

Tomečak desno,Ibanez lijevo,teško je naći pravo krilo,možda Hloušek,ili Milec? ja sam doveo Harisa Handžića.

Link to comment
Share on other sites

Ufff, Dino Dino, sudjena mi ova tema, trazio i trazio stopera. A tu treba i napadac da se uklopi, ali je stoper prioritet. Kako je tesko naci levonogog stopera a da nije spor.

Ako mi ne dodje Bayal, ne znam koga cu drugo. Imam za dva igraca na raspolaganju 10,75m. Treba mi agresivan stoper. Do sada sam igrao sa dc defend i dc stoper. A zeleo bih da imam dva stopera. Abdennour koliko god bio dobar, ne moze za vise ciljeve, i cuvam ga kao rezervu.(ako dodje prvi stoper). Bayal nije brz, ali nije ni toliko spor. S obzirom koliko je visok i kakva je strvina. A ne znam koga bi drugo... :/

Da ne dovodim napadaca, onda bi sve pare slistio na stopera. A za 10m ima ih dosta za biranje...

Link to comment
Share on other sites

Ljevonogi stoper-prvo mi na pamet pada Bjelland,možda Komorski ili Lešković?..Ja sam doveo Bolya iz Auxerea i fantastičan je bio,možda da probaš onog Zoumu,megatalenta?

Imaš u Njemačkoj Stefana Bella,zna doći za par miliona,isto odličan mladi stoper,od lijevih na pamet mi padaju još Forren iz Moldea i Comporese,tako nekako,igra u Fiorentini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako, dosta sam pregledao. Hvala obojici. Ali Dede i Kryvtsov :cast:

 

Dino, ono su sve operisani od leve noge. lol Al cenim tvoj trud da mi pomognes. ;)

 

Sad cemo videti. Da odigram pripremnu protiv Rangers-a. Pa cu videti ko je prihatio. Za ove sam ponudio po 6m... Valjda nece biti bezobrazni. Vise od 7m im necu dati.

Trudim se da pazarim sto manje na rate.

Link to comment
Share on other sites

Novina:

 

Vjerovatno ste navikli na objašnjenje u predložite tim kao i "spam" u karijerama,tako i ovdje sada imate tempalte koji je obavezan.

 

Klub:

Budžet:

Pozicija:

Godina:

 

Tko se ne bude koristio ovim templateom,naravno da ga slijedi kazna,poslije upozorenja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |