Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Ja uvek igram dešnjaka na levoj strani, a levonogi na desnoj, neka moja politika.

Ako ćeš desnog wingera, ja bih doveo Di Mariu i rešio stvar, ako imaš već para. Moćeš da probaš i sa Hulkom ali ne znam kako će se pokazati na toj poziciji.

Ja sam ga forsirao više u napadu.

Link to comment
Share on other sites

Hulk definitivno , kod mene je ne AF i delje po 48 golova usezoni , e sad meni treba brzo neko neka kaze nekog MC rola DLP pare isto nisu bitne

Edited by Keot
Link to comment
Share on other sites

evo htio sam dovesti hulka...sve rjesim, sve super i pise da je otkazano jer nije prosao na ljecnickom...wtf? koga da onda uzmem za desnog wingera, di maria ne zeli ugovor s arsenalom :( peder

 

EDIT: prorao je transfer s hulkom zbog njegove ozljede na 9 mjeseci :) koja još preporuka? neymar?

Edited by bodybuilder
Link to comment
Share on other sites

ljudi, pošto pomalo paralelno sa arsenalom, igram i drugi sejv sa dinamom, dajte mi neke preporuke igraca za dinamo :) ali ne neke jazavce, nego kvalitetne igrače koji mogu nešta napraviti u europi :) ključ je zadržati sammira,badelja,kovačića i vrsaljka...ehh, ako znate kojeg dobrog DL- više obrambeno, neki ubica napadac, i ljevo krilo :) makar mogu igraci sa svih pozicija

Link to comment
Share on other sites

pa gledaj ling,mozes ga dovesti za 4 miliona,ako je istrulio...Moj brat je mogao messi-a da dovede na aproach to sign u 5 sezoni sa Malagom,pa Messi nije hteo i onda produzio ugovor na 3 meseca do isteka..

Kao sto za Gaitana na pocetku traze pare ogromno nekada,a na polusezoni 5 miliona..

Link to comment
Share on other sites

vodim aston vilu druga sezona, januar , treba mi preporuka za desno krilo , po mogucnoscu desnjak , lova max 20 miliona , na levoj strani mi je djejms rodrigez , bolo bi super kad bi nasao slicnog za desnu stranu, i mozda neki jeftin napadac , posto mi tri igra na africkom prvenstvu pa mi ostala trojica od toga jedan proveren , a najgore sto sad igram sa celzijem , mancesterom i arsenalom kukala mi majka , probo sam dovesti cemberla iz arsenala i winjaldum kojeg mi atletiko madrid uzeo, imam salvia kojeg cu prodati nije zadovoljio tako da desno krilo neko dobro a za napad neko jeftin :)

Link to comment
Share on other sites

njet razmisljam o onom malom kovacic al treba mi neko sa vise utakmica u nogama, moj napad predstavlja doumbia , wilfred , jordan ajwej , rondon i kleber a samo ova dvojica su u konkurenciji jer ovi imaju africko prvenstvo a kao baksuz igram protiv man unajted, celzi i arsenala , od prva dva vec sam izgubio sad sam 4 al se nadam jos tituli mada mislim da ce me kostati januar :( posto mi jos fale asamoa i andrej ajwej :(

Link to comment
Share on other sites

Desno krilo uzmi Wright Phillipsa is QPR-a,zvijer...jest da je stariji,ali je brzinac,imaš i John Flecka,Payet,Hoilett i Albrighton(probaj ako ga ne nađe zamjenit neko slovo)

 

Napad ako igraš na Poachera Fierro,a TM Sanogo,imaš i Roux,Morata,De Jong :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |