Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

moze li neko predloziti nekog besplatnog ili za posudbu igraca za deportivo la corunu . pozicija DR , DM , AML , moze jos neki  :)

  ako si prva sezona .... ganou (24) igra i beka i stopera free , stelvio (22) zadnji vezni free ..... dalibor stevanovi (27) igro nekad u real sosiedadu ofanzivni vezista free , zatim imas dva spanca isto slobodni  Javi Flores (25) i Jonathan Valle (26) takodje igraju kao ofanzivne veziste . kad smo kod spanaca imas slobodnog gosu Biel Ribas (25) pa pogledaj
Link to comment
Share on other sites

vidi koliko trazi austria bec za nacer barazite  (21) nekadasnji talenat arsenala nemam pojma otkud u austriji on moze da igra u veznom redu gde hoces , ili italijan marko verati porede ga sa novim pirlom mladi talenat italije, ne znam gde je on ali mora biti dobar , ja sam u zvezdu dovodio alena stevanovica iz torina moja preporuka , uvek me iznenadio sa nekim potezima posto ja tekme gledam . ako hoces mlade igrace pogledaj romu oni imaju dosta mladi talentovanih italijana

Link to comment
Share on other sites

Radja Nainggolan

Gabi Mudingayi

Fellaini Maruane

Fernando ( iz Porta, moras ga istrenirati za MC, ne bi trebalo da traje dugo)

Javi Martinez

Armin Bacinovic

Javi Garcia.

Pola mi ih nema u bazi... trebalo bi mi neko jako ime, imam 55 miliona eura...

Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi WB left i CM za Napoli. Prva sezona. Po mogucstvu da su Italijani ili iz EU. Pobeg'o mi Badelj u Spaniju, govedo. I da ne budu preskupi. Cini mi se da mi je ukupan transfer budzet nekih 7 milki. To mi je jedino preostalo.

 

P.S. U slucaju da ne uspem da nadjem dovoljno dobre igrace za ove dve pozicije dovescu nekoga na pozajmicu. To mi je rezerna solucija ali mozete slobodno da saljete predloge i za to.

Link to comment
Share on other sites

Gabriel Silva Brazil 20 Palmeiras 3.9M 1.2K  , u dolarima cena , nije italijan , veoma dobar a u buducnosti mozda postane najbolji levi bek  :thumbup:  ili pogledaj onog italijana sto igra u zenitu to je sigurica samo ne znam dal je realno za te pare a cm proveri polli u interu je al treba da je pazajmljen od sandorije , mozda najperspektivniji cm od italijana, probaj elkkeson iz botafaga  ili najeftinija varijanta barazite iz austria bec on sve zivo igra u veznom redu

Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi WB left i CM za Napoli. Prva sezona. Po mogucstvu da su Italijani ili iz EU. Pobeg'o mi Badelj u Spaniju, govedo. I da ne budu preskupi. Cini mi se da mi je ukupan transfer budzet nekih 7 milki. To mi je jedino preostalo.

 

P.S. U slucaju da ne uspem da nadjem dovoljno dobre igrace za ove dve pozicije dovescu nekoga na pozajmicu. To mi je rezerna solucija ali mozete slobodno da saljete predloge i za to.

WBL Dossena, odličan je. MC Luca Cigarini, tvoj igrač na posudbi u Atalanti.

Link to comment
Share on other sites

Gabriel Silva Brazil 20 Palmeiras 3.9M 1.2K  , u dolarima cena , nije italijan , veoma dobar a u buducnosti mozda postane najbolji levi bek  :thumbup:  ili pogledaj onog italijana sto igra u zenitu to je sigurica samo ne znam dal je realno za te pare

Ni blizu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |