Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

pare nisu bitne samo da budu rusi moze dc ali klasa i mc... pomozite molim vas :)

Tesko ces naci Ruse da valjaju, a da ti hoce doci, jer su vecinom u CSKA. Moj ti je savjet da odes na 'player search' i da udes u 'add condition' i da izaberes 'homegrown status'. Tu ce ti izbaciti sve igrace koji se racunaju kao Rusi, a da ti hoce doci.

Link to comment
Share on other sites

xulu sam vec pikiro, a ovaj drugi mi se ne uklapa u zamisli ........ hvala

 

za milan i totenem, a u milanu mi treba neko ka silva........ pare nisu problem , samo plata da mu trenutno nije veca od 20 hiljada nedeljno ...... sezona 1 , januarski rok....... i da je mlad do 88 to je poslednji limit

 

[admin]Nemoj pisati 2 posta zaredom, koristi opciju izmeni.[/admin]

Link to comment
Share on other sites

@iluzionista zamolio bih te samo da povedes racuna o pravopisu, jer ovo ipak nije fejsbuk i pregledniji je i post i tema, ako se pravilnije pise.

 

Ontopic: Zasto ne prebacis deo para iz transfer budzeta u wage budzet? Tako ces moci da dovedes koga zelis.

Link to comment
Share on other sites

Ja kako sam skontao ti trazis nekoga izuzeto kvalitetnog, sa izrazito malom platom, e pa tesko ces to naci odmah da ti kazem!!! Jedino mozes Xulu-a dovesti, ali on nije kvalitet za Milan, ali oslobodi wage budget, ili prebaci lovu iz TB u Wage budget i daj nekom igracu vecu platu!!! Mozes da probas Mokotjo-a iz Feynoorda, isto talenat veliki.

P.S. Ukoliko je neki igrac imao platu 20 000 sedmicno u nekom klubu, to ne znaci da ces ga moci zadovoljiti sa 30 000 nedeljno, mali je to pomak, obicno traze oko 45-50 000, ali siguran sam da sa Milanom mozes dati vise samo stavi da ce covjek biti key player i pazi na Wage budget!!!

Link to comment
Share on other sites

ako neko ima za preporuciti krilnog igraca, ja sam pronasao jednog torje rumunski mesi iz udinezea al nikako da nadjem jos jednog slicnog da u kombinujem krila pa da budem jak na bokovima , a u sredini sam izabro golasa da bude rezerva evandru, posto vdim zvezdu,  igram jugoslovensku ligu tako da mi sad dolaze neki igraci koji pre nisu teli u srbiju , posto je veci rejting lige  ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |