Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

E ljudi zavrsio sam sezonu sa ovim timom :D Uzeo sam Ligu Sampiona,Lega kup,Fa kup i u prvenstvu sam bio 4 :D Ja msm da je ovo sa ovim timom sasvim dovoljno,zato sto nisam ponavljao utakmice :D I sta mislite sad koga da kupim i prodam imate gore moj tim :P ? Ja msm da cu imati dobar budzet :D ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potreban napadac, koji moze sam u napadu da se nosi sa zverima. Osmislio sam neku taktiku sa Partizanom sa trequartistom iza napadaca. Tako da ce imati ko da mu pomogne... Pa mi sad treba ubica do 1.4m? Prva polusezona Moze stranac. ali bi pozeljno bilo da bude sa ex yu prostora. :)

Ne bi bio odmah u prvom planu, nego kao back up za Itamara. Eduarda planiram na kraju sezone da prodam. Godina da ima najvise 25.

Link to comment
Share on other sites

ja kad dovodim domaće igrače prvo pogledam što se nudi u domaćoj ligi ima li što za uzeti, skautiram svakog tko mi se svidi, ako tu ne nađem nikoga onda pokušam preko Player Search

Edited by Thiago Silva
Link to comment
Share on other sites

Pa ovo drvece iz Srbije, sam pregledao. Probacu ove prve sto si naveo. Mate Bilic ima 28. A vec imam iskusne igrace...

Teško je naći pravog poachera za naša podjevlja,ako ti želi doći Kruno Ivančić,on je odličan.

Link to comment
Share on other sites

Probaj Alberta Buena,Velikonju,Santinia ili Vukušića,možda Cavadova,od domaćih možda Kojić,ili Komazec.

Cavadovu ili nisi napisao kako treba, ili nemam u bazi. Alberto Bueno, tesko. kosta 1.6m. Ponudio sam 1.4 i procenat(25%), Za Santinija sam 700k.Vukusic isto je nesto skuplji, ali i njemu sam slicno kao za Buena ponudio. Videcemo sta ce biti.

Link to comment
Share on other sites

Pa do sada sam ga forsirao kao poachera, ali nije puno igrao. Jer sam u dosadasnjoj taktici forsirao snazne napadace. E sada u ovoj novoj formaciji sam ga prebacio kao inf- atack. I bolje mi tu igra. A u tim bi trebalo da stignu nekoliko igraca. pa cu postaviti kada u igrici prodje 3 dana. :D Jer jos uvek nisam presao na tu taktiku.

Osim ako bas sad hoces ovako okrnjen sastav? :D

 

 

EDIT: ponude su odbijene osim Velikonje, trazili su 1.8 miliona, pa sam trazio od uprave da ga kupi. :D I vidim prihvatili su za 1.6m.

 

Jel neko imao iskustva sa kupovinom "preko" uprave? :D Da mi je znati samo kakav su mu ugovor ponudili...

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

DC za Hajduk?Netko inteligentan da krpa Malocine greske?Akcent na mentalne ocjene.

P.S. Xulu je bio prvi pick ali potpis'o za neke arape...

 

ball winning MC takoder,kradljivac lopti?

http://www.fm-balkan.com/forum/forum/716-scouting-igraca/

http://www.fm-balkan.com/forum/forum/495-skauting-igraca-by-txt-tim/

Pogledaj ove teme, mozda nesto nadjes.

Link to comment
Share on other sites

Potreban mi je dobar napadač za Newcastle, prva sezona.

Ostalo mi je 11.996.370 € transfer buđeta.

Igram na Football manager-u 2011 samo da se zna.

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima.

Edited by Trener
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |