Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

trebam stopera 1 sezona igram sa zadrom ... free player ako je moguce ??

 

Ovako, ja cu ti predlozit da vidis Adam Susac iz Varazdina, nije na free al pokusaj ga dovest na ono montly instalment ili kako se vec pise. I takoder moj jos jedan prjedlog je da ako nemozes dovest Adama onda ubaci Roberta Viduku, igra ti u u19 timu. Samo nemoj kupovat puno jer ces lako upast u minus  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Igram sa OFI Kreom pa mi budžet samo 600k! Sve u svemu,hvala,pokuša'ću!  :thumbup:

Imas u ovoj temi pod spojlerom SS Bakenge, zmaj za svoje godine...

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=8169.0

A mozes i da skines shortlistu odatle, vecina igraca je dostupna za manje od 1m.

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Šta misliš da li će se snaći u Grčkoj Ligi!  :thumbup:

 

Vjerovatno hoce. Meni je u Zadru zabio dosta golova, igrac godine i dva puta za redom najbolji strjelac HNLa s 20 golova. Neznam za koliko para, al vjerujem da ga mozes dovest za 400-500k  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ako si tek poceo sezonu , prodaj sta ti ne treba , pare sacuvaj , i dovedi slobodne igrace mozes da napravis solidan tim , pare skupi ,i napravi solidne rezultate pa u januaru prodaj neke od koji ne ocekujes puno i pocni da pravis tim za sledecu sezonu do tad ces od prodaje imati vec solidan budzet a kupuj na 48 meseci i napravi solidan mlad tim koji bi za koju godinu mogao da sazri i napadne titulu i to bi bio uspeh za takav klub...

Link to comment
Share on other sites

pa cenkaj se , ja sam lenny u zvezdi ponudio 2000 e nedeljno, i dao mu oko 150 000 bonusa i ostale bonuse podigo na max , marcelinho njemu sam oko 2200 e nedeljno i bonuse max, prodaj sve sto ti ne treba i sto ne treba dzabe plate davati oslobodis prostor za plate .. 

Link to comment
Share on other sites

pa cenkaj se , ja sam lenny u zvezdi ponudio 2000 e nedeljno, i dao mu oko 150 000 bonusa i ostale bonuse podigo na max , marcelinho njemu sam oko 2200 e nedeljno i bonuse max, prodaj sve sto ti ne treba i sto ne treba dzabe plate davati oslobodis prostor za plate ..

Procitaj ovo  :thumbup:

http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=8576.0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |