Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2012 - Koga planirate voditi?


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije jedan od, nego je najteži.

po meni,teži je metropoliten... :thumbup:

 

Nije najtezi. Samim tim je i najtezi.

ovo bi moglo u provale... :D

 

Mislim da je ipak teže izgradit reputaciju kad vodiš engleskog šestoligaša nego Zenit. Ovaj Metropolitan je lakši jer se može/mora brže osvojit LP.

mislim da je teži metropoliten,sada ću da pokušum ukratko i da obrazložim svoj stav:

1)mislim da je teže osvojiti ELŠ,sedam puta nego na svakom kontinentu po jednom.

2)u mentrop. ti kada osvojiš LŠ sa nekim klubom odmah moraš dati otkaz i čekati ponudu nekog od klubova koji dolazi iz nekog od ovih gradova(Moskva, Sankt Petesburg, Atina, Pariz, London, Berlin, Instanbul.).a i to čekanje bi moglo da potraje dosta

3)i osim sa Arsenalom ili CFC-om,sa klubovima iz svih ostalih gradova bi ti za osvajanje LŠ na pošten način bilo potrebno min. po dve

sezone,i to naravno uz dosta sreće...

Link to comment
Share on other sites

po meni,teži je metropoliten... :thumbup:

ovo bi moglo u provale... :D

mislim da je teži metropoliten,sada ću da pokušum ukratko i da obrazložim svoj stav:

1)mislim da je teže osvojiti ELŠ,sedam puta nego na svakom kontinentu po jednom.

2)u mentrop. ti kada osvojiš LŠ sa nekim klubom odmah moraš dati otkaz i čekati ponudu nekog od klubova koji dolazi iz nekog od ovih gradova(Moskva, Sankt Petesburg, Atina, Pariz, London, Berlin, Instanbul.).a i to čekanje bi moglo da potraje dosta

3)i osim sa Arsenalom ili CFC-om,sa klubovima iz svih ostalih gradova bi ti za osvajanje LŠ na pošten način bilo potrebno min. po dve

sezone,i to naravno uz dosta sreće...

 

Izvuceno iz konteksta  :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pa šta ako nije moderator,u pravu je,ne moraš se ti uvijek javljati  :bo:

3. Ako niste moderator nemate pravo opominjati i upozoravati članove.

- kršenje ovog pravila automatski znači kaznu 20 kaznenih poena

BANG...

Ja sam samo glas razuma, ja vas sve volem  ::love::

Link to comment
Share on other sites

Citat: zhule  Septembar 22, 2011, 06:04:18 posle podne

partizan/zvezda, pa onda karlsruhe, koln... videcemo

vodićeš i Partizan i Zvezdu...?

 

Naravno... Nisam navijac tako da nema sukoba u srcu i glavi...  :D :D  Inace vodim klubove gde mogu dovesti TONU nonEU plejera... Nemacka, Holandija... A srpski  klubovi iz ljubavi, ma da me kolje pravilo o ogranicenju stranaca... I kad ce bre taj DEMO?  :lud: :lud:

Link to comment
Share on other sites

A srpski  klubovi iz ljubavi, ma da me kolje pravilo o ogranicenju stranaca...

da l' će kod nas opet biti onog glupog pravila da možeš imati max 4 igrača match squadu,jer mislim da to pravilo u RL ne postoji... hmm

Link to comment
Share on other sites

Zbog tih stranaca i ogranicenja postoji editor. Napravicu ja kad izadje FM12 da su svi clanovi EU ,tj da ne trebaju radne dozvole. A ako neko bude htio, napravim da i u JSL ne bude tog pravila za strance  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

LingLing je napisao

Zbog tih stranaca i ogranicenja postoji editor. Napravicu ja kad izadje FM12 da su svi clanovi EU ,tj da ne trebaju radne dozvole. A ako neko bude htio, napravim da i u JSL ne bude tog pravila za strance 

 

Drug moj ja cu prvi da se poigram sa tvojim izumom za JSL... Ako budes imao volje imas i pivo od mene... VAMOSS VAMOSS :aaa

Link to comment
Share on other sites

Zbog tih stranaca i ogranicenja postoji editor. Napravicu ja kad izadje FM12 da su svi clanovi EU ,tj da ne trebaju radne dozvole. A ako neko bude htio, napravim da i u JSL ne bude tog pravila za strance  :thumbup:

Ali to nije realnost,to je isto kao da prabacis Messi-ja u Vojvodinu (npr).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |