Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2012 - Koga planirate voditi?


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm  wow i partizan i zvezdu  :huh:

 

 

 

vodićeš i Partizan i Zvezdu...?

 

 

kako nekontate? lik ce vodit mozda partizan a mozda zvezdu, isto ja sad da napisem "Vodit cu Dinamo/Hajduk" znaci da jos nisam siguran koga cu, mozda dinamo ili mozda hajduk. A i nekontam sta je tu cudno :huh:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

kako nekontate? lik ce vodit mozda partizan a mozda zvezdu, isto ja sad da napisem "Vodit cu Dinamo/Hajduk" znaci da jos nisam siguran koga cu, mozda dinamo ili mozda hajduk. A i nekontam sta je tu cudno :huh:

Kapiram ja to,ali ne kapiram kako neko može da se dvoumi između Partizana i Zvezde.Razumeo bih da kaže npr. MUFC/Arsenal ili Bayrn/BVB.Ili si Grobar ili Delija,ako tebi nije meni je dosta čudno što je neko neopredeljen između ova dva kluba...

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja to,ali ne kapiram kako neko može da se dvoumi između Partizana i Zvezde.Razumeo bih da kaže npr. MUFC/Arsenal ili Bayrn/BVB.Ili si Grobar ili Delija,ako tebi nije meni je dosta čudno što je neko neopredeljen između ova dva kluba...

meni to nije uopce cudno , onda mozes reci ili si gunner ili red devil

Link to comment
Share on other sites

Uvek i svaki FM sam pocinjao sa Crvenom Zvezdom, pa i ovaj! Ali otkako igram svoj LLM sa Vrscem i do sad najvise uzivam u grcevitim borbama i najrealnijim sezonama do sad, nekako neznam sta cu sa FM 2012  :pras: Ali ko zna da li cu ga na mom laptopu moci uopste i igrati  :scare:

Link to comment
Share on other sites

Ne planiram opet stvoriti superjaku Genovu kao na FM11 ali biti ce nesto u tom fazonu :)

 

 

Timove koje uzimam u razmatranje su : Werder Bremen,Lazio,Villareal,St.Etiene i Stoke

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi šta je pentagon a šta LLM ??

Pentagon je jedan od najtežih izazova na FM-u,cilj je osvoji ligu šampiona na svakom kontinentu,pritom moraš krenuti ne zaposlen uz automatic ili sunday league past ex... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Pentagon je jedan od najtežih izazova na FM-u,cilj je osvoji ligu šampiona na svakom kontinentu,pritom moraš krenuti ne zaposlen uz automatic ili sunday league past ex... :thumbup:

Nije jedan od, nego je najteži.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |