Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2012 - Najava i diskusija


Ventus
 Share

Recommended Posts

Ja bi najvise voleo da moze da postoji opcija Challenge i tu ima npr. vec njihov sejv Pentagon ili tako drugi sejvovi razlicite tezine.I tako cemo uvek imati koji volimo izazove da igramo nesto bolje i teze.Da i mora da se napravi nesto onda da bude bez Load/Sejv fazona.

Sto se tice tezine: Tu je jasno, ili ga znas igrati, ili ne znas. Fifa je hard rijesila na sljedeci fazon. Skriptom, sto ja smatram da je pogresno.

Sto se tice L/S fazona. Jbg, to je nemoguce rijesiti, ali opet, ti varas samog sebe ako to radis, nikog drugog.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da to L/S je stvarno glupo.Mislim da bi bilo cool da se napravi neki auto sejv odma posle meca da tako nema L/S-a.

 

A za tezinu sam mislio npr. (Pentagon obican-Easy, Pentagon bez L5- Medium, Pentagon sa dovodjenjem samo igraca te nacionalnosti-hard) ili samo neki od izazova da se naprave u Main meniju da moze tako da se cepa.

Link to comment
Share on other sites

I još da ne rade oni čiterski programi.

Svakom je dat na dar/greskom, zivot. Njegovo je sta ce da radi sa njim. Ako neko zeli da koristi GS ili FMRTE to je njegova stvar i tebe/mene/bilo koga to nema sta da zanima. Sve je to stvar izbora.

 

Da to L/S je stvarno glupo.Mislim da bi bilo cool da se napravi neki auto sejv odma posle meca da tako nema L/S-a.

 

A za tezinu sam mislio npr. (Pentagon obican-Easy, Pentagon bez L5- Medium, Pentagon sa dovodjenjem samo igraca te nacionalnosti-hard) ili samo neki od izazova da se naprave u Main meniju da moze tako da se cepa.

Dodavanjem easy/medium/hard FM vise ne bi bio FM, je SI zeli da FM sto vise priblizi stvarnosti. Gdje u stvarnom zivotu imas hard ili easy. Do toga je. Sto stvarnije da izgleda je cilj SI-a.

Sto se tice tog autosave-a, rekao sam, svako ima stvar izbora, da koristi takve metode ili ne. Glupo bi bilo da nekom nesto tako zabranis, pogotovo ako je on kupio igru, tj. posjeduje je.

Svako ima pravo da igra kako hoce. To je poenta sve sto hocu da kazem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja samo kazem da bi moglo biti ovako + dodatna opcija neki Chellenge za neke koji vole izazove i nemaju inspiraciju igrat samo ovako FM.

Vidis, dao si mi odlicnu ideju...  :thumbup: Ako si na hamachiju, ajde da ju razradimo.

Link to comment
Share on other sites

A zamislite novinu gde biste mogli u jednoj prijateljskoj utakmici preko hamachija mogli suprostaviti svoj tim iz npr. 2015. godine timu svog prijatelja iz te godine. Dakle, da suprostavite timove iz razlicitih sejvova u prijateljskoj utakmici.  :D

Link to comment
Share on other sites

A zamislite novinu gde biste mogli u jednoj prijateljskoj utakmici preko hamachija mogli suprostaviti svoj tim iz npr. 2015. godine timu svog prijatelja iz te godine. Dakle, da suprostavite timove iz razlicitih sejvova u prijateljskoj utakmici.  :D

To mi je san,i to sam predlagao na jednom forumu dok nisam dosao ovde ,ali jos uvek im to nije palo na pamet ili jeste,ali ne znaju da ga naprave. :bo:

Link to comment
Share on other sites

A zamislite novinu gde biste mogli u jednoj prijateljskoj utakmici preko hamachija mogli suprostaviti svoj tim iz npr. 2015. godine timu svog prijatelja iz te godine. Dakle, da suprostavite timove iz razlicitih sejvova u prijateljskoj utakmici.  :D

To bi se moglo organizovati da postoji neki nacin da se spoje save-ovi. Ali i tu bi problem bio ako bi imali nekog istog igraca. Vjerovatno je to i predlagano SI, ali jednostavno nisu pronasli nacin da to sprovedu. Ako ga nadju, bilo bi super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |