Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Football Manager 2012 - Najava i diskusija


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ventus, ako znas da se ti ljudi pate 6 mjeseci da razviju igru kako treba, i da FM igras citavu godinu, 30 evra stvarno nije puno. I ja sam student, i vjecito nemam para, ali sedmicno cu da odvojim od dopunjavanja racuna bar 5 evra, necu da kupim pastetu od evro, nego od pola itd, mali milion primjera( preracunaj u km), jbg, za mjesec dana ces moci da kupis. Jos ako pusis ili pijes, ma za dvije sedmice mozes da skupis 30 evra. Poenta je, FM11 je izasao prije skoro godinu dana, koliko vas, koji su kupili igru, je jos igra ? Ja igram i ne zalim tih 30 evra sto sam dao na nju.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta da vam kazem, mozda je ovo jedini nacin da se sprijeci piraterija. Ali SI se igra ozbiljno sa svojim fanovima, sansa je velika da izgubi dosta njih. Jebiga, i oni sto su u skoli trose pare na neke gluposti. Nemoj kupiti sok, kupi obicnu vodu. Nemoj kupiti orbit, kupi cunga lungu itd.... I ja studiram u drugom gradu, trosim pare od roditelja, stedim koliko mogu, i naizgled je mnogo dati 30evra na jednu igru. Ali kad shvatis koji ju vremena igras, i da to nije igra kao neke druge da ju mozes preci za mjesec dana... mislim da nije previse.

Link to comment
Share on other sites

Namera SEGE u celoj prici je prvobitno bila u tome da se spreci "leak" igrice nekoliko dana pre oficijalnog datuma izlaska. I oni znaju i svesni su da ce igrica biti krekovana, medjutim smatraju da ce im tih nekoliko dana puno znaciti (da igra ne izadje pre 21.10.2011). Ja licno mislim da nesto drugo stoji iza svega ovoga, ali videcemo.

 

Sto se tice aktivacije, internet je potreban samo prilikom aktivacije i posle ne treba (kad izadje patch bio bi pozeljan da bi se igra updatovala :D ). Steam, medjutim, mora biti instaliran non stop, sto je bzvz jer mrzim steam licno. Nakon aktivacije igra ce biti na vasem nalogu na steamu i disk vam nece trebati (jedna aktivacija po jednom disku). Znaci ako izgubite password ili neki takav podatak mozete da se pozdravite od FM-a bez obzira sto imate original. SEGA uopste nije ovo dobro razmotrila iako su rekli da se ovo razmatra vec 2 godine, desice im se isto sto i pre koju god sa FM2009.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |