Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam Ide?


fabregas33
 Share

Recommended Posts

Možda sutra počmem  hmm

 

 

Ajde počni,ja obožavam Dinamo.  VAMOSS

Da, mogu mislit.  SMEHH

 

Ne ozbiljno,šta je smešno? Dinamo je jedini klub koji gotivim iz Hrvatske,nekada sam i Rijeku gotivio.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nakon zavrsene sezone napravio sam veliko spremanje u timu i to izgleda ovako.Otisli su za jako lepe pare adriano i Ebans Blake a na njihovo mesto dosao mlad brazilski duo Neymar i Guilherme sto se ispostavilo kao prava kupovina posto momci daju po 3 do 4 gola po utakmici u vezni red su stigli Marco Verratti i Franco Zuculini a prodat je David Jones.Kupljen je i jedan DC od 17 godina koji trenutno ima ocene za prvi tim.Doveo sam za mizerne pare jos 3 regena iz tunisa sa fantasticnim ocenama kao pojacanje za youth tim.Ostalo mi je jos 13M za transfere i pozamasna kinta za plate a imam prostora da koristim tako reci dva tima sto i radim jedan igra kupove a drugi prvenstvo.Prvi tim mi u proseku ima 19,5 godina :haha: a trenutno vazi za jednog od jacih u ligi goood
Link to comment
Share on other sites

Ancelotti i njegova druzina su dobili lekciju iz fudbala prvo sam ih izbacio iz FA kupa sa 2-1 da bi nakon 5 dana doziveli isti poraz na sred Stamford Bridg-a Guilherme je na dve utakmice dao 3 gola.Najsmesnije od svega je sto su ih nadigrala deca zeljna dokazivanja,s' obzirom da vecina mojih igraca jos nisu napunila 20 godina :haha: Wenger je u sledecem kolu na na Emirate izveo defanzivnu postavu :bad: :bljaks
Link to comment
Share on other sites

Auuuuuuuuuuuuu markinho. respekt

 

Vodim Budućnost,izbacio sam u kval za LŠ Sligo Roverse sa 4:0,4:2. Zatim i Rapid Wien sa 0:0,1:0 (u produžecima) što je u medijima okarakterisano kao prvorazredna senzacija i sada u trećem kolu kvalifikacija igram sa Fredrikštadom. U prvom kolu lige igram veliki derbi sa Sutjeskom. Još veći derbi sa Zetom je u 6 kolu.

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaa upravo u 4 kolu kvalifikacija za ligu evrope dobio Galatasaraj sa 3:0 na svom stadionu. Revanš tek treba da se igra. Još me i povrede muče ali i pored toga igraju fenomenalno. Bilo bi i 4:0 ali kao što vidite omašen je jedan jedanaesterac. :( U ligi u tri kola tri pobede i jedini imam 3 od 3. U kupu ako prođem jednog trećeligaša igram protiv drugoligaša. Nadam se da ću proći Galatasaraj u evropi i da ću ući u grupe jer postoji opasnost da se igrači ukenjaju. :( Učitana je samo liga Crne Gore ali u Galatasaraju su svi pravi igrači jer je na medium databasi.

 

http://www.dodaj.rs/t/3t/BD/1VdBpcPo/buducnost-v-galatasaray-.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |