Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Gospodin X


t3r2a
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čestitke za odlične rezultate. CSKA možeš, da prođeš. Sad gledam rezultate od pre i vidim, kakvo je bilo ludilo protiv Arsenala kod kuče, 9 golova...

 

Lep avion, nadam se, da če na kraju sezone  i Napoli biti tako visoko.  :respekt:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke za odlične rezultate. CSKA možeš, da prođeš. Sad gledam rezultate od pre i vidim, kakvo je bilo ludilo protiv Arsenala kod kuče, 9 golova...

 

Lep avion, nadam se, da če na kraju sezone  i Napoli biti tako visoko.  :respekt:

 

Hvala na svemu, sa Arsenalom je uvek neizvesno. Kraj sezone uskoro sledi i videces u sledecem reportu  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Puno emocija !

 

http://img.webme.com/pic/i/ibrahimovicnit/lega_calcio.png

 

U Seriji A smo u drugom delu sezone imali 4 teska gostovanja i 2 teske utakmice kuci. Bio sam dosta puta skeptican da uvek igramo napadacki, hrabrio me Nicolo Frustalupi kako treba da nastavimo sa ovakvim tempom. Sto se i pokazalo i odrazilo na Seriju A, koju smo u poslednjem kolu stavili Skudeto u dzep.

 

http://promo.img.cleafs.com/aff-3186/rQvFND7w8Z-2TeXG

 

Secam se jednog gola koji me je dosta zabrinuo. Bila je to utakmica kuci protiv A.C. Milan-a u predposlednjem kolu, gde je gost poveo u 18 minutu posle cega je usledila taktika bunkera i tako je zavrseno  prvo  poluvreme.

 

 

U drugom delu utakmice sam bacio sve karte u napad i tada ko bi drugi nego Urugvajac pomogao ekipi i dao svoj prvi het-trik u sezoni.

 

U poslednjem kolu smo morali da osluskujemo rezultat sa utakmice Fiorentina – Inter, jer se u poslednjem kolu odlucivalo ko ce osvojiti Skudeto. Inter je pre ovog kola bio na prvom mestu iako smo imali iti br. bodova (86), racunao se medjusobni duel u kome je Inter bio bolji. U svlacionici sam rekao igracima da je ovo zadnji voz i da odigramo kao protiv Boaviste, sa sto vise suteva u okvir gola. Utakmicu smo odigrali perfektno i slavili rezultatom 6-1 protiv poslednjoplasirane Redjine. Kada smo saznali rezultat Fiorntina – Inter 0:0 pocelo je opste slavlje, u prvom trenutku nisam primetio natpis na tribinama.

 

http://www.napolilive.org/wp-content/uploads/2010/01/Curva-B-Napoli.jpg

 

Kada sam ga ugledao pomislio sam na jednog coveka “ Bozju Volju ”. Otrcao sam do spikera utakmice uzeo mikrofon i obratio se publici.

 

“ E ti vogliamo bene. Questo titolo è stato vinto in onore della "volontà di Dio" e voi. Grazie di tutto ! ”

 

(Volimo i mi vas. Ovu titula je osvojena u cast " Bozje Volje " i vas. Hvala vam na svemu.)

 

 

 

http://3.bp.blogspot.com/_-JLmfnpHzG8/SaLbs4HnWjI/AAAAAAAAAHc/9Urh0LGX738/s400/champions_league_trophy_1_1024x768.jpg

 

U “Champions League” nam je islo dobro. Protiv “CSKA Moscow” smo kao i prosle sezone pokazali ko je cale, ali kao sto znate po prolasku u ¼ finale nas je cekao mocni englez Arsenal sa kojim smo uvek igrali toplo – hladno.Ovog puta smo ga deklasirali ukupnim rezultatom 7-2 kao i pre toga pomenuti CSKA. Kuci smo pobedili na kontra napade 4-0, a tamo smo u prvom poluvremenu igrali defanzivno koje nam se nije nikako isplatilo jer smo primili 2 jeftina gola, dok u drugom smo poceli po starom i dali im 3 komada. Mislim da je tada u meni proradio Srpski inat tzv. “Za inat”.

 

 

Potom je dosao u ½ finalu jos jedan englez i to iz Liverpula Everton. To je bilo iznenadjenje u “ Champions League ” jer je ovaj klub pokorio velikane kao sto je R. Madrid ukupnim rezultatom 3-2 i FC Bayern 4-2. Video sam tada da nije rec o Everton-u kakvog ga znamo. Prvu utakmicu smo odigrali kuci 2-2 sto mi se na prvi pogled nije cinilo lose, ipak smo igrali na dva fronta. Pred utakmicu sa Evertonom pokusao sam da kontaktiram mog velikog prijatelja Micu “ Bozju Volju ” da mi da neki predlog kako da odigram protiv ovog rivala. Medjutim on mi se nije javio, sisao sam do svlacionice i tamo zatekao tajac i D.A. Maradonu koji mi je prisao i saopstio da je upravo cuo na TV-u da je Mica preminuo. Zadesio me je sok koji ne mogu opisati, rekao sam Maradoni : ” On mi je bio drugi otac, svemu me je naucio ”. Rekao sam gospodinu Aurelio De Laurentiis –u: “ Necu moci da vodim tim ovaj put i da mi ne zameri jer stvarno nisam sada pri sebi “. Na sta mi je on odgovorio : ” Znam da nisi pri sebi, ali bar sedi na klupi zbog novinara. Znas vec kakvi su “. Tu utakmicu uopste nisam ni gledao. Izgubili smo je zbog gola koji smo primili kuci, a novinari posle utakmice su me odmah napali.

 

 

Evo kako je sve to izgledalo na kraju :

 

 

 

Na kraju sezone produzio sam ugovor sa klubom na godinu dana gde ce mi godisnja plata biti 2.314.000 €.

 

 

 

Pitao sam predsednika da li je klub u mogucnosti da odkupi stadion “San Paolo”, on mi je rekao da je i on bas razmisljao o tome. Sto smo zajedno i zakljucili da je to najbolje za klub.

 

 

Evo jos nekoliko zanimljivosti iz kluba :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To be continued ...

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina je tebi donijela titulu, a Napoli meni  :D  :D

Svaka cast za LS, odlican rezultat u 1/4 finalu protiv Arsenala,samo nisi imao srece protiv Evertona  :(

Nadam se da uz Cavania osvajas narednu LS  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Gospodin X se zahvaljuje svima koji prate njegovu pricu.

 

Hteo bih samo da napomenem da sam otisao do Spanije, kako bi pomogao Mursiji i Mostovoju. Tamo cu biti neko vreme dok ne zavrsim posao a potom se vracam u Napulj. Ne brinite nisam vas zaboravio !

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |