Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Gospodin X


t3r2a
 Share

Recommended Posts

Vraticu se na jednu recenicu predsednika ”questo è il nuovo Maradona”. Mislim da svi verni navijaci znaju za koga je predsednik to rekao. Ali posle ovog poteza, poceo sam i ja da verujem u tu receniucu.

Fakat gol ko Maradonin, samo Maradona je protrco sa desne strane  lol

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala. Bogami se Inter lepo odlepio ali ako nastavis ovako i budes dobijao ''male'' utakmice mozes cak i stici ali i da budes cak i 3 ili 4 bice veliki uspeh plasman u LS srecno dalje :respekt:
Link to comment
Share on other sites

La storia si ripete !

 

http://www.dodaj.rs/f/1W/Ok/44hkGAUy/nepoznati-gospodin-news-.png

 

Kao sto i naslov kaze vratili smo trofej

 

 

na

 

http://footballitaliano.org/wp-content/uploads/2009/01/stadio-san-paolo.jpg

 

Znate da smo u prvoj Knockout fazi za protivnika imali Portugalsku Bragu koju smo pobedili ukupnim rezultatom 4:3 i to u gostima smo igrali 3:3, a kuci je srutinski savladali 1:0. Potom za protivnika smo imali Turski Fenerbahce koji smo ubedljivo pobedili ukupnim rezultatom 7:3. Zatim su poceli da se redjaju Ruski prvoligasi, u cetvrt finalu nam je dosao Zenit koji smo jedva prebrodili.Mogu vam reci da nije bilo lako sedeti na klupi i pratiti tu utakmicu i mislim da je ona bila prelomna da li ispadamo ili osvajamo “League Europe”. Zao mi je sto vam je ne mogu nikako docarati osim rezultatom (sorry zaboravio sam da upload-ujem celu utakmicu).

 

 

Nakon ove utakmice smo za protivnika imali Moskovski CSKA koji smo u gostima oduvali 3:0, a kod kuce je bilo nereseno 2:2 i otisli u finale, gde nas je sacekao Spanski Atletiko iz Madrida.

Finale “League Europe” se igralo na Aviva Stadionu u Dablinu.

 

 

U finalu je zasijao mladi Urugvajac Cavani kao sto je pokazao tokom cele sezone. Atletiko smo porazili rezultatom 4:2,

 

 

dalje nemam sta da vak kazem, osim da je nastala ludnica na tribinama.

 

 

Mladi Edinson Cavani je dobio ono sto je zasluzio, a sa njime Napoli i cela Italija.

 

 

 

 

 

O Seriji A nema sta da vam pricam osim da smo malo podbacili, ali ipak zadrzali mesto koje vodi direktno u “League Champions”.

 

 

Cavani je belezio nagrade i u Seriji A, a tu je bio i mladi Belgijanac Hazard.

 

 

 

 

 

 

Mogu vam reci da sam i ja dobio dosta pohvala na svoj racun, a posebno mi je draga od D.A.Maradone.

 

 

 

 

Po mojoj slobodnoj proceni ova sezona je bila vise nego uspesna. Vazno mi je da ste svi uz mene (Uprava, igraci i naravno vi verni navijaci).

 

Dacu vam jednu informaciju vezanu za sledecu sezonu.

 

 

Gospodin ode na Havaje sa svojom lepsom polovinom, a vi nas pratite i dalje. Do sledece sezone pozdrav.

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicni rezultati, svaka cast za Ligu Evrope.... Sledece sezone da se boris za titulu u Seriji A  :thumbup:

Za Cavania nemam rijeci, dao bih pola moje ekipe za njega...  :)

Link to comment
Share on other sites

Povratak na presto !

 

Po povratku sa Havaja,

 

http://www.flightsimulatorx.it/download/files/353_screenshot.jpg

 

znao sam da ce me cekati naporan posao, ali posao koji volim i za koji bih dao sve. Posle uspesne sezone 2010/2011, rekao sam sebi da moram spremiti ekipu za osvajanje Serije A. Zapitao sam se koliko cu novca dobiti za transfere? Kada bih barem imao oko 40 mil. € bilo bi super.

 

Kada sam stigao do stadiona cuo sam ovacije navijaca, koji su pevali

 

 

a kao i uvek medju navijacima je bio

 

 

medjutim nije me samo to odusevilo vec i igraci

 

 

Otisao sam do kancelarije, gde me sacekao predsednik i stavio papir ispred mene i pitao: ”Jel je ovo novca dosta da se takmicis za titulu” ? Odgovorio  sam mu da jeste i da nam vise nije ni potrebno.

 

 

Dao mi je jos par zanimljivih informacija :

 

 

 

 

Na koje sam gledao sa odusevljenjem. Jos mi je rekao da ce se 26. Avgusta odigrati finale Euro. Super Cup sa Barselonom na Monakovom stadionu Louis II

 

 

+ da su zakazane pripremne utakmice sa Frosinone, Gimnastic-om, Groseto-m i Osasunom. Rekao sam mu da pripremne utakmice ekipe vodi Nicolo Frustalupi, na sta mi je on odgovorio: ”Vodi ti  utakmicu sa Osasunom, a ostale nek vodi on”.

 

Transfere smo odradili odlicno po mom misljenju, pravili smo mladi stabilni tim. Koji ce kad tada zaludeti Evropu.

 

 

(Otisli iz kluba)

 

 

 

Pripremne utakmice nismo lose odigrali :

 

 

 

 

 

Utakmicu za prvaka Euro. Super Cup smo izgubili greskom naseg novog golmana.

 

 

Jesenji deo Serije A smo bili na 4-om  mestu, dok smo u kupu bili izbaceni u drugoj rundi na penale od Katanje ali zato smo bili bolji u ”League Champions”.

 

 

 

Plasirali smo se u Prvu knockout fazu i pali sa nama dobro poznatim rivalom ”CSKA Moscow”.

 

 

Onda su se pocele redjaju nagrade kao i prosle godine za najbolje fudbalere.

 

 

 

 

 

 

Cavani je dospeo i do tima sveta.

 

 

U sustini polu-sezona nije lose prosla, a ja sam jos jednom dobio pohvalu od igraca.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odlicna polusezona...samo ce biti malo teze igrati na dva fronta,tj. u ligi i knockout fazi LS, ali nadam se da mozes bar jedan trofej da uzmes ove sezone  :thumbup:

odlicno si odradio transfere  :cast: , samo mislim da si previse dao za Schelotta, ja sam isto u 2011.god. i platio sam ga 3.5mil...  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Preporucujem ti da ako prodjes CSK da se i dobijes teskog rivala da se skoncentrises na prvenstvo uz dobru seriju mozes do titule. Pisanje odlicno steta za kup u ligi solidno ali moze i bolje u ligi sampiona odlicno. Jedino sto bih te zamolio jeste da stavljas slike u jpg formatu jer se png jako sporo otvara ako ti nije problem (i ako nisu u jpg formatu) srecno dalje :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast.. :cast: Lepe si pare potrosio za transfere..Odlicno je sto si doveo Schelotta sabija po boku..Rezultati odlicni verujem da ces osvojiti Ligu i stici makar do polufinala Lige Sampiona pa mozda je cak i osvojis jer imas ubitacan tim.. :respekt:

Link to comment
Share on other sites

Bravo, ljepo ti ide, :respekt:

mogo bi i ja nešt počet igrat hmm

 

Hvala :thumbup:

Kreni slobodno nije lose i sve zavisi kako te prihvate navijaci (forumasi)  :thumbup:

 

Odlicna polusezona...samo ce biti malo teze igrati na dva fronta,tj. u ligi i knockout fazi LS, ali nadam se da mozes bar jedan trofej da uzmes ove sezone  :thumbup:

odlicno si odradio transfere  :cast: , samo mislim da si previse dao za Schelotta, ja sam isto u 2011.god. i platio sam ga 3.5mil...  :thumbup:

 

Pokusacu na oba, pa kako bude :thumbup:

A sto se tice Schelotta, nisu hteli da ga prodaju za manje. Znam da klinac ubija :thumbup:

 

Preporucujem ti da ako prodjes CSK da se i dobijes teskog rivala da se skoncentrises na prvenstvo uz dobru seriju mozes do titule. Pisanje odlicno steta za kup u ligi solidno ali moze i bolje u ligi sampiona odlicno. Jedino sto bih te zamolio jeste da stavljas slike u jpg formatu jer se png jako sporo otvara ako ti nije problem (i ako nisu u jpg formatu) srecno dalje :respekt:

 

:respekt: za preporuku

Za slike cu se potruditi u sledecem reportu da budu u jpg formatu  :thumbup:

 

Svaka cast.. :cast: Lepe si pare potrosio za transfere..Odlicno je sto si doveo Schelotta sabija po boku..Rezultati odlicni verujem da ces osvojiti Ligu i stici makar do polufinala Lige Sampiona pa mozda je cak i osvojis jer imas ubitacan tim.. :respekt:

 

Kao sto sam i rekao u proslom reportu da mi je gazda dao slobodu u transferima tako se i ponasam  :pokvaren:

Schelotta, je prvenstveno tvoja zasluga sto je u timu i za to dobijas  :cast:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |