Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Momak sa Tribine


Sale92
 Share

Da li je interesantna priča?  

37 members have voted

  1. 1. Da li je interesantna priča?

    • Nikako
      2
    • Moze bolje
      1
    • Onako
      4
    • Solidno
      12
    • Vrhunski
      18


Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kratak Pregled Dosadašnjeg Života

 

 

http://static01.dernek.ba/blogslikevelike/603574-302940.jpg

 

Aleksandar Čelić rodjen je u Novom Sadu. Odrastanje mu nije bilo lako često je upadao u nevolje. Trenirao je fudbal i on mu je bio sve ipak sa 13 godina je imao ozbiljan peh imao je saobraćajku i morao je da prekine sa fudbalom. Patio je dosta zbog toga što je uzrokovalo da udje u loše društvo. Ipak posle nekog vremena je shvatio da to nije dobro i uspeo je da se izvuče odatle.. U tome mu je pomogao klub za koji je navijao još otkako je znao za sebe Beogradski Partizan jer je sve češće posećivao njihove utakmice tamo je upoznao mnoge ljude sa kojima je počeo i privatno da se druži. Neostvaren san mu je bio da zaigra u crno belom dresu ipak verovatno će i ostati neostvaren zbog onog peha. Mesecima i godinama je bio aktivan na jugu to su mnogi cenili znao je veliku većinu ljudi na tribini i svi su ga poštovali postao je i vodja navijača. Želeo je po završetku srednje škole da se bavi trenerskim poslom jer je u tome uživao i bio bi bliži najvećoj ljubavi fudbalu. Devojka i majka ga nisu podržale želele su da nastavi sa medicinom jer su mislile da nema perspektive u poslu fudbalskog trenera , a pošto su to bile 2 osobe koje je uvek poslušao i nikad nije pogrešio tako je uradio i ovaj put. Tetka mu je živela u Italiji i dala je zanimljiv predlog da Aleksandar dodje da živi u Milano ona bi mu dala kuću i pomogla dok se ne snadje da nastavi tamo sa školovanjem a ona bi otvorila tamo medicinsku firmu i tamo bi radio uz školu. Prihvatio je poveo je i devojku sa njim do kraja. Pozdravio se sa svim prijateljima i svom rodbinom i otišao na pustolovine u svetsku prestonicu mode...

 

http://img443.imageshack.us/img443/1066/wavingjn9.jpg

 

Lepo su se uklopili na život u Milanu sve je išlo i posao i fax. Jedan dan Aleksandar je šetao po Milanu i razgledao grad u jednom trenutku je ugledao ono šta je najmanje očekivao Trenersku akademiju AC Milana jednostavno nije mogao da odoli ušao je unutra i raspitao se malo školovanje se dosta plaćalo. Već narednog dana Aleksandar se upisao u nju ipak od tog dana je pokrivao svoje lice jer nije smelo da se sazna koje sigurno je da bi tada povredio 2 osobe koje najviše voli. Novac za školovanje nije bio neki problem solidno je zaradjivao dao je 3 godine u roku i bio je najbolji student neočekivano je sa tim i sam sebe iznenadio jer mu škola nikada nije nešto posebno išla. Pri kraju 4 godine je dobio šansu da vodim AC Milan u poslednja 4 kola a naredno je bilo sa Interom. To je uradio na zahtev žive legende kluba Paula Maldinija koji ga je zamolio da se vodi kao Alegrijev pomoćnik zato što je ovaj bio suspendovan do kraja sezone zbog crvenog kartona. Prihvatio je u zamenu će dobiti diplomu sa završenom školom. Uspeo je da pobedi gradskog rivala i tako donese titulu klubu posle čitavih 10 godina. I pre toga svi su ga proglašavali za novo svetsko čudo ali tek posle ovoga nije mogao da živi od novinara ipak izdržao je sve i nije otkrio svoj identitet. Maldini mu je ponudio da bude novi Alegrijev asistent ipak Aleksandar je rekao naravno da bi voleo ali da ima još vremena Maldini se složio i bio je oduševljen. Ipak Alegri je umešao prste i izdejstvovao da Aleksandar ipak ode jer se bojao da mu ne preotme posao. Bilo je tu puno čarki neki su i želeli da Aleksandar odmah zameni Alegrija na klupi ipak Aleksandar je odlučio da se povuče odatle. Jednog popodneva Aleksandu je zazvoni telefon bio je to ni manje ni više nego Jose Mourinho koji je preuzimao Inter pozvao je Aleksandra po imenu ovaj se skroz izgubio pitao je Josea kako zna njegovo ime on mu je rekao da zna dosta toga o njemu i da ga prati od starta. Ponudio mu je da mu bude pomoćnik u Interu i prvi čovek od poverenja Aleksandar je rekao da ne bi želeo da bude na meti Milanovih navijača i da ne želi da se exponira jedino da mu pomaže bude desna ruka i sve ali da ne sedi na klupii Jose je rekao da nema problema. Jose je bio jedini čovek koji je znao sve o Aleksandru postali su veliki prijatelji gledali su jedan na drugog kao otac na sina i obrnuto Jose je bio stariji neki 18 godina. Te sezone 2009/10 Inter je uzeo triplu krunu a Jose i Aleksandar su morali da se razdvoje Jose je otišao put Madrida i novih galaktikosa Aleksandar je želeo sa njim ali mu je ovaj rekaoo da je vreme da postane prvi trener negde i da jedva čeka da se susretnu na terenu Aleksandar ga je kao i uvek poslušao. Opet se po medijima pisalo sve i svašta koga će preuzeti itd. Konkretno je dobio ponude od Tereka, Bronbya,Hajduka i Wisle... Ostali su u konkurenciji Terek i Bronby rusi su ipak prvi isplivali i Aleksandar je otišao na pregovore u Rusiju ponuda je bila takva kakva se ne odbija. Taman pred potpisivanje prijatelja iz Srbije ga je ne olekivano iznenadio u tom trenutku se igrao večiti derbi u Srbiji i to je bio prvi derbi koji je Aleksandar propustio posle mnogo godina. Prijatelj mu je poslao da hitno udje na internet i pogleda šta se desilo na derbiju Aleksandar je pogledao i ostao šokiran Aleks Stanojević trener crno belih je pogodjen bakljom u glavu od strane Delija i završio je u bolnici. Rekao je da neće više trenirati klub jer ih ne može pripremiti za kfalifikacije za LŠ a da voli da ima sve pod kontrolom a ovako neće imati ipak na sreću nije prošao sa trajnim posledicama mada će dosta trajati njegov oporavak. Par sekundi pošto je to sve pročitao Aleksandar ponovo mu je zazvonio telefon bio je to Dragan Djurić prvi čovek Partizana zamolio ga je da prikine sa pregovorima i hitno dodje u Beograd. Aleksandar se izvinio Ruskim milijarderima i hitno otišao prvim letom u Beograd došao je u prostorije kluba Djurić mu je izneo ponudu da preuzme ekipu doduše dosta manju u finansiskom smislu u odnosu na ruse ali Aleksandar jednostavno nije mogao da odbije klub za koji navija od malena. Te sezone osvoji je titulu u ligi u kupu je ispao nažalost naredne 3 sezone su osvojene 3 duple krune Aleksandar je formirao sve jači i jači tim kojem niko u Srbiji nije mogao da se suprotstavi imao je viziju europskog Partizna postao je i stalni učesnik Lige Šampiona. U Europi prve sezone je bio 3 u grupi Lige Šampiona i ispao u 1/16 finala Lige Europe naredne sezone je ušao u nokaut fazu Lige Šampiona i ispao od Manchester Uniteda u trećoj sezoni na kormilu kluba bio je 3  grupi Lige Šampiona i otišao u Ligu Europe tamo je došao do 1/4 finala i ispao od Atl Madrida. Četvrte sezone je ponovo igrao nokaut fazu Lige Šampiona i ponovo mu je bila kobna 1/8 finala i to u 90 minutu upravo protiv Milana koji je posle i trijufovao u Ligi Šampiona ipak sve su bolji i bolji beogradski crno beli Čelić je sigurno stvorio Europski Partizan a da li može i nešto viiše?

 

http://www.danas.rs/upload/images/news/2009/5/22/2210B_ocp_w380_h300.jpg

 

 

 


 

 

Ovo je prvenstveno posvećeno onima koji nisu od početka uključeni u priču ili nisu redovno pratili ili su zaboravili nekie detalje voleo bih i da se oni uključe hvala svima što pratite uskoro sezona 2015/16

Link to comment
Share on other sites

Korak Po Korak - Stepenicu Po Stepenicu

(epizoda 14)

 

http://www.dodaj.rs/f/1B/YZ/3w4Xlcn/5/1952.png

 

 

Transferi

 

Transferi in: Najviše para je potrošeno otkako sam preuzeo klub. Nije dovedeno puno igrača ali su svi veoma kvalitetni. Na početku leta dogovoren je transfer Dušana Karića za Januar 2015 radi se o regenu i jednom od najtalentovanijih srba zato je i došao na njega će se računati ozbiljnije u budućnosti. Zatim je dogovoren transfer još jednog regena ovog puta iz Brazila iz Flamenga će doći Hulk kad napuni 18 godina reč je o fenomenalnom igraču sigurno je da će biti svetska klasa i već bi se usudio reći jedan od najboljih brazilskih štopera ikada. Potom je klub pojačao Diego Buonananotte za fenomenalnih 14miliona reč je o argentincu iz River Plate igra sve pozicije u veznom redu. Najskuplje pojačanje u istoriji kluba je naredno to je Leonel Galeano takodje argentinac plaćen je 17miliona igra na poziciji štopera verovatno svi znate o kakvom se igraču radi. Poslednje pojačanje je Carlos Eduardo još jedan sjajan brazilac takodje igra na svim pozicijama u veznom redu. Došao je kao slobodan igrač nekada je nastupao za Hoffenhajm i Rubin.

 

Transferi out: Opet je puno igrača napustilo klub neki na pozajmice a neki verovatno zauvek. Izdvojio bih odlazak Clea u nemački Dortmund za 5,75miliona jednostavno moje je mišljenje da je odigrao svoje u našem dresu. Fabianu Bordagarayu je istekao ugovor i otišao je kao slobodan. Marko Šćepović je bio važna karika u predhodne 2 sezone no ipak prva postava mu nije bila sigurna i odlučio je da oproba u inostranstvu u čemu ga ja nisam sprečavao.

 

 


 

 

Letnje Pripreme

 

http://www.dodaj.rs/f/A/79/2og2w8PS/pripreme-leto.jpg

 

Ovog puta preipreme sam počeo nešto kasnije razlog je to što sam izborio direktan plasan u Ligu Šampiona svojim rezultatima i takodje još 1 mesto za Srbiju. Kao i uvek rezultat nije bio u prvom planu trebalo je uigrati ekipu i videti najbolje igrače za predstojeću sezonu. Zabeleženo je 3 pobede 2 nerešene i 1 poraz ipak igrom sam mogao biti zadovoljan.

 

Zimske Pripreme

 

width=450 height=55http://www.dodaj.rs/f/1f/aa/oAjlR8f/pripreme-zima.jpg[/img]

 

Ovog puta u Janoaru 5 utakmica i 5 pobeda odlična igra je vidjenja od svih rivala smo bili znatno bolji.

Kao što ste mogli da zaključite ja preferiram gostovanja na pripremama jer su utakmice teže a dobrog sparing partnera nije lako naći jedino su izuzetak utakmice na kojima pozdravljamo navijače i posvećene su proslavama titula.

 

 


 

 

Tim za Sezonu 2014/15

 

Golmani: Željko Brkić, Aleksandar Kirovski, Goran Komljenović

 

Štoperi: Stefan Savić. Nemanja Pejčinović, Leonel Galeano, Matija Nastanić

 

Desni Bekovi: Sega Cmara, Ihkar Shitov

 

Levi Bekovi: Peter Masillela

 

Cnetralni Vezni: Radosav Petrović, Slobodan Medojević, Sammir, Darko Bresanac, Diego Buonanotte

 

Krilni Vezni: Nemanja Tomić, Danko Lazović, Carlos Eduardo, Stefan Babović

 

Napad: Bogdan Stancu, Eduardo Ayala, Veljko Batrović

 

 


 

 

Jelen Super Liga 2014/15

 

http://www.dodaj.rs/f/1f/LR/3Bbt9Tmz/images.png

 

Opet sam ubedljiv ipak doživeo sam prvi poraz posle više od 2 godine u ligi, ali ipak sam poražen na gostovanju kući je i ove sezone nastavljen niz i 3 godine sam bez poraza. Od starta sam stavio svima do znanja da nemaju šanse i u tom stilu nastavio do kraja. Asistent je dobi šansu na dosta utakmica kao i predhodne sezone jer sam imao bezgranično poverenje u njega ipak je ovde sa mnom od kako sam preuzeo klub.

 

 

 

 


 

 

Lav Kup 2014/15

 

http://www.dodaj.rs/f/U/DJ/4YqsbrAi/lav-kup-srbije-4958s8dl.png

 

I ove sezone nastavljena dominacija i još jedna dupla kruna završili smo ovo takmičenje bez poraza. Bili smo vrlo dominantni i to smo i pokazali u finalu.

 

 

 

 


 

 

Liga Šampiona 2014/15

 

http://www.dodaj.rs/f/3i/10f/2p1vkaPy/polls320pxuefachampionsl.png

 

Grupna Faza

 

Rezultatima iz predhodnih sezona obezbedili smo da 2 tima iz Srbiji nastupaju u Ligi Šampiona prvak ide direktno u grupnu faz a drugoplasirani počinje od 3 kola kfalifikacija. Nalazili smo se u drugom šeširu iz prvog smo dobili za rivala mihenski Bayern iz trećeg torinski Juventus a iz četvrtog francuski Auxerre. Dakle iako smo bili u drugom šeširu bili smo u grupi smrti. U prvom meču smo čekali francuze dugo smo ih lomili ali tek na kraju smo uspeli da ih slomimo.

Potom smo gostovali u Torinu iako smo se branili i bili dosta lošiji izvukli smo dragoceni bod. U trećem kolu doživeli smo debakl protiv nemaca u sred Beograda Schweinsteiger je imao možda i najbolje veče u karijeri. Potom smo uspeli da ublažimo malo bol i osvetimo se u Minhenu. U 5 kolu usvojili smo dragocene bodove u Francuskoj i tako obezbedili 2 krug imali smo 2 boda više od nemaca. Ipak italijani su u poslednjem kolu pokazali o kakvoj se ekipi radi i uzeli nam bod i tako odveli bavarce na čelo grupe. Od naših ekipa OFK Beograd je prošlogodišnjom 2 pozicijom išao u 3 kolo kfalifikacija ali su tamo lagano zaustavljeni.

 

 

 

 

 

 

Osmina Finala

 

 

Ovog puta posle grupe smrti i konstantno teškog žreba predhodnih sezona konačno smo imali sreće. Izvukli smo ekipu kojoj smo mogli itekako da pariramo što smo i dokazali. odlična igra moje ekipe i zaslužena prednost koju imamo u Amsterdamu. Realno ovo je jedna od lakših ekipa koju smo mogli da izvučemo na žrebu u Nionu.

 

 

 

Uspeo sam! Posle dugo dugo vremena plasirali smo se u četvrt finale Lige Šampiona moram reći zasluženo. Kao što sam i obično radio u drugim mečevima i ovog puta sam krenuo nešto defanzivnije i to se itekako isplatilo.

 

 


 

Četvrt Finale

 

         

 

Jesmo ušli hrabro i veoma otvoreno u meč ipak to je sjajna ekipa Leverkusena iskoristila i uspela da dodje do lepe prednosti pred revanš. Imali su posle dugo vremena jednu zaista sjajnu ekipu i danas su zasluženo pobedili a ja nisam uspeo u svojoj nameri da postignem bar jedan gol u gostima.

 

 

 

Nažalost nismo uspeli da prodjemo dalje. Leverkusen je na čelu sa svojim sjajnim menadžerom uspeo da rutinski odradi posao. Ekipa koja ima sjajnu generaciju na čelu sa Hulkom, Santonom, Halmesom, Moutinhom i Sidneiom ipak je bila prejaka za nas. Nisam mogao da budem nezadovoljan ipak su bili dosta jači valjda ćemo se u skorijoj budućnosti osvetiti...

 

 


 

 

http://www.dodaj.rs/f/p/M8/13HSiOPW/1/5512770.png

 

Reprezentacija Urugvaj

 

 

Pri kraju sezone 2014/15 stigao mi je poziv da preuzmem reprezentaciju Urugvaja. Pregovarao sam sa predsednikom fudbalskog saveza i odlučio sam da prihvatim. Na leto te sezone nas je čekala Copa America. U grupi smo za rivale dobili Chile, Peru i Boliviu prošli smo dalje kao drugi uz 2 nerešene i 1 pobedu. Imao sam dosta problema sa povredama i umorom igrača ali sve se dobro završilo. Niko se nije izdvajao od igrača sem sjajnog Edisona Cacania. Ostalo je istorija što ćete imati pričilu da vidite...

 

 


 

Četvrt Finale

 

 

Sjajan meč za mene bili smo dominantni i zasloženo prošli dalje. Meksiko predvodjen sjanim mladim zvezdama Carlosom Velom, Giovani Dos Santosom i Guardadom ipak nije imao šanse.

 

 


 

Polu Finale

 

 

 

Još jedna sjajna predstava. Verovatno i najbolja na ovom takmičenju uz finale. Comumia iako ima sjajne pojedince kao što su Falcao, Zapata, James Rodriquez ipak nije mogla da nam parira i potopljeni su.

 

 

 


 

Finale

 

 

Finale kao iz snova. Zaustavljen je dream team Argentine u vrlo teškoj i neizvesnoj utakmici. Ipak presudila je naša boolja koncentracija. Zasluženo smo na krovu Amerike. Sada se okrećemo kfalifikacijama za Svetsko Prvenstvo 2018...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ufff velika dva reporta  ::love:: Vrhunska pojacanja maotri Galeano-Buonananotte  :cast: :cast: :cast: :cast: Cestitke na dominaciji u ligi i kupu tu vec u narednih 10 godina niko nece moci da te srusi..Sto se tice Evrope samo reci hvale  :respekt: Uspeo si da pobedis velikane poput Ajax-a Bayern-a,Oksera pa i Juventusa  :cast: :cast: Steta za Leverkusen moj utisak je da si previse otvoreno igrao,ali sledece godine bice paklena u ls,srecno dalje :thumbup: I promeni ss od druge tekme sa Bayernom postavio si dva ista od 0:4  :wink:

Link to comment
Share on other sites

@Play hvala što se tiče Leverkusena jesam igrao previše otvoreno i jeste možda greška ali kao što sam rekao cilj mi je bio da dam tamo gol a u drugoj sam morao jednostavno. Što se tiče ss-a izgubim se pošto ih mnogo stavljam promenjeno je. Veruj mi da će sledeća sezona biti paklena u Europi da više od toga neće moći... :thumbup:

 

 

@Dzoni hvala... :uzivanje

Link to comment
Share on other sites

Kockice Se Slažu

(epizoda 15)

 

http://t-msport.mozzartbet.com/img/team_logos/1299751079partizan_grb.png

 

Avgust - Januar 2015

 

 

Transferi

 

 

IN                                                                                                                          OUT

 

http://www.dodaj.rs/f/3e/l5/rQmMuY3/transferi-in.jpg          width=450 height=131http://www.dodaj.rs/f/2H/2G/3mWGRgWs/transferi-out.jpg[/img]

 

Kao što vidite došlo je 6 novih igrača. Nije puno novca trošeno uglavnom su popunjavane rupe u timu i dovodjeni su igrači za budućnost. Matias Fernades i Ryan Babel su vam verovatno poznata imena radi se o vrhunskim igračima a to pokazuju i njihove dosadašnje karijere. Fernades je vezni igrač i pravi kreativac dok Babel pokriva pozicije krilnog špica i klasičnog špica. Njih dvojica su odma priključeni 1 timu. Ostali igrači su došli uglavnom zbog svetle budućnosti koja im se predvidja. Stevica Stanković je Partizanovo dete protekle godine mu je istekao ugovor i nije želeo da ga produži zbog sukoba sa trenerom omladinske škole odigrao je jednu sjajnu sezonu u Mladosti i na nagovor Čelića vratio se nazad i igladio odnose sa trenerom omladinaca. Inače radi se o sigurno najtalentovanijem Srbinu igra na poziciji špica. Ostali igrači su takodje svi najtalentovaniji Srbi koji će za sada trenirati sa omladincima sem Abdulyaha Camare koji je Senegalac i takodje veliki talenat on će dobijati nekada šansu i u 1 timu. Što se tiče odlazaka čak 5 igrača otišlo je na pozajmice i 2 su prodata. Otišli su Rnić koga su već hvatale godine i golman rezervi Nikolić za koga nije bilo mesta. Svi ostali igrači su otišli na pozajmice ne bi li sazreli takodje su svi veoma talentovani. Ime Stefan Savić nemoj te da vas buni to je samo imenjak i prezimenjak pd pravog Stefana koji idalje brigira u 1 timu...

 


 

Letnje Pripreme

 

 

Zabeležene su 2 pobede 2 poraza i 1 remi ali kao što znate meni pripreme služe za nešto sasvim drugo.  Važno je da se stekne kondicija, da se ekipa uigra i da vidim na koga mogu da računam. Takav moj pogled se kasnije i isplatio što ćete i videti u nastavku...

 


 

Jelen Super Liga

 

http://www.dodaj.rs/f/1f/LR/3Bbt9Tmz/images.png

 

 

 

Kao što vidite i dalje je sjajno jesu doživljena 2 poraza i to jedan od večitog rivala posle dugo godina ali u tome je malo kriva Europa takodje i oni su na neki način krivi jer posle dugo godina imaju dobar tim na čelu sa legendarnim trenerom Slavoljubom Muslinom. Ipak već imamo značajnu prednost nad rivalima i ne bi trebali da imamo problema do kraja. Opet nas je predvodio sjajni Bogdan Stancu uz pervektnu odbranu koja postaje jedna od najboljih na čitavom svetu.

 

 

 


 

Lav Kup

 

http://www.dodaj.rs/f/U/DJ/4YqsbrAi/lav-kup-srbije-4958s8dl.png

 

 

Nemam ništa puno da kažem standardno prve 3 prepreke su lagano preskočene. Ekipu je vodio moj asistent u koga imam bezgranično poverenje sa mnom je već punih 4 ipo godine Tony Coton. Takodje sa mnom saradjuje i u reprezentaciji. U polu finalu idemo na novosadske crveno bele Vojvodinu...

 


 

Liga Šampiona

 

http://www.dodaj.rs/f/3i/10f/2p1vkaPy/polls320pxuefachampionsl.png

 

 

 

Na žrebu u Nionu izvučeni smo iz drugog šešira. Iz prvog nam je rival bila Benfica koja nas je već jednom izbacila iz trećeg sjajni Nemački Hoffenhajm sa vrlo dobrom ekipom. Iz četvrtog šešira izvučen je veliki rival Splitski Hajduk varnica je bilo sa svih strana a utakmica je proglašena kao meč visokog rizika što je i bilo potpuno tačno. Prvo je demoliran Beograd od strane Torcide a potom je pala osveta Grobara u Splitu. Na sreću neredi su bili van stadiona oba grada su bili uništeni niko u te 2 noći nije bio bezbedan. Na sreću klobovi su prošli bez kazni jjer su se neredi dogodili van stadiona uhapšeno je mnogo izgrednika. Što se samog takmičenja tiče vidjen je sjajan Partizan jedan poraz u 5 mečeva i sjajna igra završili smo kao 1 u grupi. Za rivala u 1/8 finala smo dobili londonske plavce Čelsi. Kao po pravilu nismo imali sreće ali jedno je sigurno nećemo se predati i idemo na pobedu!

 

 

 

 

 

 

 

Toliko od mene u naredna 2 reporta očekujte mnoga VELIKA iznenadjenja potrudiću se da oba budu što pre. SS-ove iz inboxa i tima sezone nemam na žalost jer sam ih upravo slučajno obrisao. Voleo bih da čujem i pohvale i kritike kao i što bih voleo da se uključe mal i oni što prate a ne komentarišu hvala što pratite

Link to comment
Share on other sites

Kakva sprdnja sa protivnicima u Ligi Sampiona  :cast: :cast: Pojacanja vrhunska,osecam da je uskoro tvoja Evropa,sto se tice domaceg prvenstva  ::love:: Zvezda ::love:: konacno te pobedila  :cast: :cast: Samo tako nastavi  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Babel ima izkustva protiv Plavih, isto tako Fernandez je fantastično pojačanje, koji če možda presuditi, ko zna... :cast:

 

Sviđa mi se, što se ti sve polako poklapa: dobra obrana, dobar napad.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ima Li Ko Jači !?

(epizoda 16)

 

http://t-msport.mozzartbet.com/img/team_logos/1299751079partizan_grb.png

 

 

Februar - Mart 2016

 

Zimske Pripreme

 

http://www.dodaj.rs/f/45/tK/RiXzues/pripreme.jpg

 

Pripreme odradjeno dobro zabeležene su 3 pobede i 1 remi. Ekipa se već poznnavala nisam imao nikakve specijalne transfere kao što ste i videli na nikog od pridošlica nisam ozbiljnije računao za ovu polusezonu. Uglavnom sam računao na igrače koji su se istakli u prvom delu sezone.

 


 

Jelen Super Liga

 

http://www.dodaj.rs/f/1f/LR/3Bbt9Tmz/images.png

 

 

 

Kao i što se očekivalo do kraja nismo imali problema iako smo imali par kikseva završili smo sa 15 bodova više od drugoplasirane Crvene Zvezde. Posle čitave 3 sezone Zvezda je uspela da izbori Europu delovalo je i da oni prave lep tim ali o tome ćemo suditi narednih sezona. Crno Beli su odigrali još 4 puta nerešeno dok su u ostalim mečevima zabeležili pobede. Završili su sa 75 bodova. Bogdan Stancu je najbolji strelac lige. Zvezda će u Ligu Šampiona prvi put posle daleke 1991.

 

 

 

 

Lav Kup

 

http://www.dodaj.rs/f/U/DJ/4YqsbrAi/lav-kup-srbije-4958s8dl.png

 

 

 

 

 


 

Liga Šampiona

 

http://www.dodaj.rs/f/3i/10f/2p1vkaPy/polls320pxuefachampionsl.png

 

 

Osmina Finala

 

 

Imali smo prednost domaćeg terena uspeli smo da izdržimo i odigramo solidnu utakmicu. Vraćamo se sa solidnim rezultatom kući.

 

 

 

Kakav meč! Čelsijev dream team je potopljen do sada sigurno naš najbolji meč otkada sam ja na klupi. U narednoj rundi čekao nas je stari znanac Atl Madrid.

 

 


 

Četvrt Finale

 

 

Šteta očekivali smo puno više od ovog meča nismo ostali mirni i to nas je koštalo. Jedna dobra akcija i primljen gol. Priznajem moja je greška što sam krenuo malo defanzivnije bojao sam se da nam ne daju puno golova. Ipak to mi se obilo o glavu, u Madridu nemamo šta da izgubimo idemo da se nadigravamo pa šta bude kako god da se završi mogu biti zadovoljan.

 

 

 

Imali su sve domaći teren, navijače, prednost ali na kraju im nije ostalo ništa. Još jedan sjajan meč crno belih još bolji nego protiv Chelsea osvetili smo se za ono što su nas 2 puta izbacili iz Europe. Rekao sam lepo doći će i naših 5 minuta i to se i dogodilo. U veliko polu finalu idemo na megdan Napoliu.

 

 


 

Polu Finale

 

 

Dobra utakmica za nas veoma napeta ali uspeli smo u svojoj nameri da steknemo prednost pred revanš. Naravno sada smo morali da ostanemo mirni i da se skoncentrišemo da je odbranimo u revanšu.

 

 

 

Senzacija je napravljena! Posle tačno 50 godina beogradski crno beli će ponovo igrati u Finalu Lige Šampiona! Imaju šansu da sustignu najvećeg rivala i podignu čuveni pehar. Inače utakmica sa Napolitancima je bila iscrpljujuća velika bitka je vidjena trajala je 210 minuta ipak crno beli su bili jači i zasluženo ponovili najveći uspeh u istoriji kluba! Edison Cavani nam je stvarao strašne glavobolje u ovom dvomeču ali ipak ni on im nije pomogao.

 

 

 

 


 

 

U narednom reportu očekujte specijalan izveštaj posvećen samo finalu Lige Šampiona biće možda već večeras. U mečevima LŠ prilagodjavali smo se protivnicima a ne oni nama ali samo u formaciskom smisllu taktika je uvek bila ista i to nam se višestruko isplatilo... Hvala svim što pratite.

Link to comment
Share on other sites

:cast: :cast: :cast: :cast: :cast: :cast: Sale sve cestitkee  :cast: :cast: :cast: :cast: U ligi kao i uvek rutinski si odigrao drago mi je sto se Zvezda polako vraca  ::love:: Za Evropu nemam komentara padaju i Rosoneri  ::love::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |