Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Momak sa Tribine


Sale92
 Share

Da li je interesantna priča?  

37 members have voted

  1. 1. Da li je interesantna priča?

    • Nikako
      2
    • Moze bolje
      1
    • Onako
      4
    • Solidno
      12
    • Vrhunski
      18


Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sale cestitke na osvojenoj duploj kruni...Odlicni rezulati ne ide ti bas sa Zvezdom  :zlo: U Evropi odlicno prezimio si u Evropi sto je najvaznije jeste te je deklasirao Man u prvoj tekmi ali si u drugoj tekmi pokazao da tvoj tim ima karakter samo sibaj  :dada

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izvinite svi koji pratite što sam malo zapostavio priču ne stižem stvarno već sam stigao do sezone 2015/16 i želim što pre da stignem u pisanju tu godinu biće dosta lakše da pišem. Tako da očekujte nešto kraće i drugačije reportove do tada spremam vam veliko iznenadjenje... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Srpska Dominacija

(epizoda 12)

 

 

http://www.dodaj.rs/f/1B/YZ/3w4Xlcn/5/1952.png

 

Transferi: Kao što ćete moći da vidite u nastavku klub su pojačala 2 regena u letnjem prelaznom raku došao je Alya Kaba na koga se bar za sada neće ozbiljno računati više je pojačanje za budućnost i ići će na kaljenja igra na poziciji zadnjeg veznog i doao je zbog preporuke skauta, u Janoaru je stigao Sega Camara sjajni Senegalac sjajan desni bek vrlo mlad očekuje se da postane svetska klasa za sada će se rotirati. Klub su napustili mnogobrojni igrači na koje ne računam uglavnom neki su na pozajmicama i kaljenju dok je sa nekima raskinut ugovor.

 

http://www.dodaj.rs/f/2O/13r/4UXYOo3X/transferi.jpg

 


 

Pripreme: Ko što ćete imati priliku da vidite odigrane su 2 prijateljske utakmice na leto s obzirom da nam je brzo kretala Liga Šampiona morali smo da požurimo obe su završene nerešeno ali kao što znate meni rezultat nije cilj na pripremama. U zimskoj pauzi odigrane su još 4 prijateljske utakmice od toga sam zabeležio 2 pobede i 2 nerešene.

 

 


 

Sezona 2012/13

 

 

http://www.dodaj.rs/f/3N/wS/2iLIyTuW/jelensuperliga-logo1.png

 

Jelen Super Liga 2012/13: Odigrano je puno zanimljivih utakmica dominirali smo od samog starta zaista celukumnom sezonom u ligi moram biti zadovoljan jer sam takmičenje završio bez poraza. Zabeležili smo 27 pobeda i 3 nerešene utakmice. Dominacija i sjajna igra su bili očigledni osvojena je 6 titula za redom a moja 3 i tome se nije video kraj. Jedini problem mi je bio zato što sam na dug period izgubio 2 možda i najbolja igrača Nemanju Tomića i Bogdana Stančua odsutni su bili sigurno pola sezone i to u najbitnijem periodu uz to vrlo česte povrede su imali i ostali igrači u ligi su to i nije osetilo ali negde drugde jeste...

 

 

 


 

http://www.dodaj.rs/f/w/ZJ/4SxXh3Mt/lavkupsrbijem-logo.png

 

Lav Kup 2012/13: U kupu takodje još jedna sjajna sezona iza nas. Igra sjajna završili smo bez poraza sa sjajnim skorom osvojena je moja drguga dupla kruna i naravno da sam prezadovoljan prikazanim.

Stancu iako povredjen i u većini utakmica nije nastupio pokaza je zašto polako postaje ikona kluba i opet nas predvodio do trofeja!

 

 


 

http://www.dodaj.rs/f/2X/V4/szwXtON/6a00e54ef2975b883301156e.png

 

Chempions Legaue 2012/13: U kfalifikacijama nismo imali problema padali su redom Honka, Celje i Sherif. A onda je na red došla grupna faza i mečevi sa Real Madridom, Benficom i danskim Midtjylland. Zbog dobrih rezultata predhodne sezone bili smo u 3 šeširu. Krenulo je sjajno ali onda u 3 i 4 kolu Real posle 2 mesta pali smo na 3 zbog 2 poraza vratili smo se u trku protiv danaca ali ipak Benfica se pokazala u u poslednjem kolu kao preveliki zalogaj. Nastavili smo takmičenje u Ligi Europe gde smo dobili Rubin iz Kazanja rusi nam nisu mogli stati na put i izbacili smo ih. Onda dolazi sjajni španski Villareal i nikada napetijem dvomeču smogli smo snage da prodjemo dalje. Okrašaj u 1/4 finala doneo nam je još jednog španskog giganta reč je o sličnoj ekipi kao predhodni rival ali po imenima mnogo jačoj Atl Madrid nam je bio rival. Predvodjeni Aguerom i Forlanom ipak su bili prejaki za nas uništili su nas u revanšu. Potom su i svladali Chelsea u finalu sa 2-0. U Ligi Šampiona na kraju je trofej osvojila Barcelona pobedom u finalu nad Manchester Unitedom od 3-2.

 

 

width=450 height=115http://www.dodaj.rs/f/Z/T5/2iS7lEtE/liga-sampiona.jpg[/img]  width=450 height=115http://www.dodaj.rs/f/3h/uU/oIfPSSy/european-champions-cup-i.jpg[/img]

 

 

Link to comment
Share on other sites

Alo bre lakse malo sa Zvezdom  :lud: :lud: Prosetao si se Ligom i kupov svaka cast  :respekt: U Ligi sampiona je ipak bila veoma jaka grupa pa tako nisi imao sanse da prodjes grupnu fazu,ali zato si pokazao kvalitet u LE,svakako si mogao do polufinala jer si imao 2:0 cak i promasen penal ali ipak ti je sreca okrenula ledja..Ostvario si veliki uspeh sledeca sezona ce biti jos bolja  :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala video si za Atletico mogao sam ih proći prvu sam se bespotrebno povukao i primio za 7min 2 gola a drugu sam se previše otvorio sa namerom da dam gol odma i to mi se obilo o glavu al dobro je zadovoljan sam.

Link to comment
Share on other sites

Odlična sezona, nemaš konkurence u ligi.  :cast: Šteta zbog Atletica... kako čitam, puno od FM 2011 igrača ima problema sa njima, jer jih više puta Aguero & co. izbacuju iz Europe. Nadam se, da češ kad dobiti priliku za revanš.

 

VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

Partizan - Atletico 0: 7  facepalm

Ukupno je bilo 7-2 za njih. :thumbup:

 

Odlična sezona, nemaš konkurence u ligi.  :cast: Šteta zbog Atletica... kako čitam, puno od FM 2011 igrača ima problema sa njima, jer jih više puta Aguero & co. izbacuju iz Europe. Nadam se, da češ kad dobiti priliku za revanš.

 

VAMOSS

Slažem se sa tobom u potpunosti meni prave problem po ko zna koji put ali valjda ću im se osvetiti jednom. Hvala na lepim komentarima. :thumbup:

 

PS Uskoro očekujte nastavak...

Link to comment
Share on other sites

Baksuzna Europa

(epizoda 13)

 

 

http://www.dodaj.rs/f/1B/YZ/3w4Xlcn/5/1952.png

 

Transferi

 

Transferi in: Klub su pojačali na leto Slobodan Medojević koji je došao iz slovačke Ziline za 4,5 miliona eura. Radi se o veoma talentovanom bevšem igraču Vojvodine igra na mestu zadnjeg i centralnog veznog i biće konkurencija kapitenu Radosavu Petroviću. Drugo letošnje pojačanje je brazilski regen Leo radi se o telentovanom igraču igra na poziciji krila i krilnog napadača. Nisam želeo puno da menjam tim kao što i vidite celj je bio samo da ih osvežim. Na zimu nam se pridružio još jedan veliki talenat po oceni skauta reč je o još jednom regenu Eduardu Ayali sjajni meksikanac je pojačao konkurenciju u napadu i od njega se mnogo očekuje. Na leto nam se pridružio još jedan u nizu talentovanih regena Luciano takodje je brazilac i igra na krilu ipak nećemo ga imati u prvom planu ići će na kaljenja dok ne stasa.

 

 

Transferi out: Klub su napustili opet mnogi igrači ali takodje opet su dosta njih otišli na razna kaljenja. Jedini vredan pomene je sjajni štoper Rodholfo neki ga se možda i sećaju on je bio medju prvim mojim pojačanjima kad sam došao u klub. Počeo je da pruža sve lošije partije godine su ga hvatale a i stasali su neki produkti moje škole.

 


 

Letnje Pripreme

 

http://www.dodaj.rs/f/34/vD/1uCP3qmd/pripreme-jul.jpg

 

Odigrano je 4 utakmice i zabeleženo je isto toliko pobeda. Igra je bila sjajna nemam nikom ništa da zamerim jedino mi prvi rival nije bio igrački gledano nije bio ni blizu po kvalitetu svi igrači su dobili šansu i maksimalno je iskoristili.

 

 

Zimske Pripreme

 

 

Odigrano je 6 utakmica 5 u gostima i 1 kod kuće. Zabeleženo je 5 pobeda i 1 poraz opet sam prezadovoljan pokazanim jedino malo kvari utisak poraz od CSK u Moskvi ali ni tamo nismo bili mnogo lošiji.

 


 

Jelen Super Liga 2013/14

 

http://www.dodaj.rs/f/1f/LR/3Bbt9Tmz/images.png

 

Niz je nastavljen i ove sezone opet smo delovali vrlo uubedljivo. Od početka smo krenuli silovito i stavili svi do znanja da nemaju šanse u 30 odigranih utakmica zabeleženo je 28 pobeda i 2 nerešene utakmice. Dve sezone sm neporaženi u ligi i naravno da sam sa time prezadovoljan. Do toga su nas predvodili Bogdan Stancu i Nemanja Tomić koji je imao 20 i nešto asistencija naravno i ostali su bili sjajni. Jedan od najzanimljivijih večitih derbija u istoriji odigran je u prvom delu šampionata na Marakani što ćete moći posle i da vidite...

 

 

 

 


 

Lav Kup 2013/14

 

http://www.dodaj.rs/f/U/DJ/4YqsbrAi/lav-kup-srbije-4958s8dl.png

 

Bez većih problema osvojen je novi trofej i tako odbranjena dupla kruna po 3 put. Igra odlična igrali smo taman koliko nam je bilo dovoljno. Zvezda je po ko zna koji put takmičenje okončala pre finala.

 

 

 

 


 

Liga Šampiona 2013/14

 

http://www.dodaj.rs/f/3i/10f/2p1vkaPy/polls320pxuefachampionsl.png

 

Polako smo došli i do onog najvažnijeg i najinteresantnijeg dela počeli smo od ovog puta od 3 kola kfalifikacija zbog dobrih rezltata u predhodnim sezonama. Izbačeni su bosanski Zeljezničar sa 8-4 ukupno a potom i švedski Aik sa 8-3 ukupno. sa tim sam mogao biti prezadovoljan igra i sve ostalo je bilo na vrhuncu. U grupi smo izvukli pogodite koga? Atl Madrid, Shakhtar i Omoniu I naravno ponovili učenjeno iz predhodne sezone posle njih nas niko ne zaustavlja do predposlednjeg kola i ponova njih dobili su nas u duelu za 1 mesto. Dalje smo prošli kao drugi i izvukli moj Milan a to je posebna noć i posebna priča što ćete videti posebno u nastavku...

 

 

 

 

 

 

Dobra utakmica otvorena igra na obe strane nije se znalo do poslednjeg momenta ko nosi prednost u Italiju. Vidite i sami da smo ima parirali u svim segmentaima statistike ali nažalost primili smo 3 gola kući i svesni smo da imaju veliku prednost pred revanš ali ne i nenadoknadivu. Nemamo nameru da idemo u Milano sa belom zastavicom.

 

 

 

Sve se vidi ovo nam se nikada nije desilo svesno smo zatvoreni ušli u utakmicu i to nam se isplatilo do kobnog 89 minuta nisam mogao da verujem šta nam se desilo kao ni igrači sve smo da li u ovoj utakmici živeli smo za nju! Jesu bili bolji u svim segmentima ali nisu nam ozbiljnije pripretili sem kada su dali golove. Što je još veći žal na kraju siu i osvojili trofej a ja sam mogao da im pariram. Prvi put otkad sam na čelu Partizana sam bio tako blizu da podnesem ostavku! Ipak svi ljudi a pogotovo porodica su mi dali najveću podršku i odlučio sam da ne odustajem kad sam već ovoliko uradio doći će i naših 5 minuta...

 

 

 


 

Naših najboljih 11

 

Željko Brkić

 

Sega Camara  Stefan Savić  Nemanja Pejčinović  Peter Masillela

 

Radosav Petrović  Sammir

 

Nemanja Tomić                            Danko Lazović

 

Bogdan Stancu  Eduardo Ayala/Cleo

Link to comment
Share on other sites

Liga i prvenstvo kao i uvek za  :cast: , ali u Europi si sve bliže i bliže... samo sredi onaj Atletico i uz još malo sreče vratit če se ti sve.  :respekt:

Hvala i ja se nadam da će pasti... :thumbup:

 

Svaka cast za dominaciju u nasoj ligi, ali nemas srece u Evropi...  :)

Hvala nisam imao sreće dosta puta već ali kao što sam rekao doći će i mojih 5 minuta... :thumbup:

 

 

Hvala svima koji pratite na svim komentarima nadam se da ću opravdati vaša očekivanja. Ako ima onih koji prate a ne komentarišu slobodno se ponekada uključite voleo bih da čujem i vaše mišljenje. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Auuuu kakva steta za Milan,imao si pobedu u rukama ali ipak ti si u Beogradu sve stvari s*ebo imao si igraca vise  :crying: Za Srbiju ti vise nisi jer nema ko da ti parira  :) Docice i tvojih 5min u evropi  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hvala što se tiče Milana teško je igrati protiv takvog rivala i sa igračem više nemaš pojma kako sam bio besan posle onog gola u Milanu ali polako biće bolje. U Srbiji mi to i jeste problem nemam rivala na kom mogu da vidim svoju pravu snagu igrači ne daju svoj maksimum + ne mogu da igram u najjačem sastavu dok ne udjem u EU... :dada

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |