Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trazite pomoc


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako da ponudim igraca ( na pozajmicu ) domacim klubovima??

ides desni klik na igraca onda ides na squad pa onda na move to afiliiate.i vidis koji klub ti je afilliate.i posaljes ga u  taj klub.

ako nemas afilliete club trazis ga tako sto ides u board room.onda ides na make board request.i kliknes na request federer club.cesto ti daju taj federeer club ali nekad ga i ne daju da znas.

a mozes i da ga stavis na pozajmicu i mozda ce ga neki klub traziti

Link to comment
Share on other sites

Sigurno je do nekih dodataka koje je ubacio. Probaj sve da ih izbacis pa ubacuj jedan po jedan. Znaci ubacis jedan dodatak pa odigras neko vreme i ako igra ne puca ondas ubacis drugi i tako redom. Cit ti se pojavi ta greska znaces sta ti pravi problem
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

imam tri pitanja

1.Na svakoj utakmici imam najmanje jednog povredjenog igraca dali je to normalno za pach10.3

2.Nakon odigrane polusezone najboljeg stopera mi ocitava kao neregistrovanog probao sam sa squad number ali mi i dalje nedozvoljava da ga koristim u cemu je problem?

3.Moj tim prima gol minut nakon svakog datog gola dali je bug ili problem sa igracima?

Link to comment
Share on other sites

imam tri pitanja

1.Na svakoj utakmici imam najmanje jednog povredjenog igraca dali je to normalno za pach10.3

2.Nakon odigrane polusezone najboljeg stopera mi ocitava kao neregistrovanog probao sam sa squad number ali mi i dalje nedozvoljava da ga koristim u cemu je problem?

3.Moj tim prima gol minut nakon svakog datog gola dali je bug ili problem sa igracima?

 

1.Mozda je do umora igraca,rotiraj ih.

2.  quee

3.Do igraca i do tvoje taktike.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da se na novom pecu igraci malo vise umaraju i povredjuju. evidentno je i to da taktike koje su odlicno radile na predhodnom pecu sad su lose. Sto se tice igraca da nisi mozda dovodio nekog na polusezoni i kad si registrovao novo pojacanje slucajno izbacio tog stopera?
Link to comment
Share on other sites

hvala vam za brze odgovore BRAOMALI

igrace rotiram i gledam da su u dobroj kondiciji

igram veoma opreznu taktiku bez mnogo rizika

jesam doveo sam dva igraca i verovatno je to ukoliko se moze ispraviti recite kako

usput postavljam ss mog stoperskog para(problem sa registracijom je kod drugog)

http://img31.imageshack.us/img31/5527/stoper01.jpg

http://img338.imageshack.us/img338/1368/stoper02.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |