Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trazite pomoc


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja imam problem u vezi sa igricom...Do pre mesec dana sam igrao Football Menager2010 tako sto bi kliknuo desni klik na deamon tools koji se nalazio u donjem desnom uglu mog monitora,i selektovao FM rar fajl pre nego sto bi uso u igru.Ipak,usao mi je virus u kompjuter,i morao sam da ga nosim na popravku,a posle popravke mi deamon tools nije u donjem desnom uglu,tako da nemogu nikako da igram FM2010!Sta da radim???
Link to comment
Share on other sites

Do kog nivoa igrac moze da istrenira novu ili poboljsa neku poziciju. Zanima me jer nekim igracima drzim vec duze vreme novu poziciju a boja je bledo zelena ( zaboravio sam sta pise ), a to im nije nova vec je samo usavrsavaju... Ima li smisla da gube na normalnom treningu radi toga...
Link to comment
Share on other sites

Konkretno, Nemanja Nikolici, Zvezdin mladi igrac, trenira vec sezonu i po dm i ta mu je pozicija accomplishied...pa me zanima dal da ga vratim u normalnan trenazni proces ili moze doseci i natural za tu poziciju...

Najbolje da ga vratis u normalni trenazni proces a nek ti igra mc-a sa instrukcijama za dm-a. Za tih godinu i po dana sigurno su mu se povecale ocene koje su potrebne da bi igrao na takvoj poziciji i sa takvim instrukcijama.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E, imam pitanj vezano za drzavljanstvo... Dva strana fudbalera treba da dobiju nase pasose, posto je isteklo 1095 dana za srpsku ligu. pise mi da cekaju papire pa me zanima koliko ce ih cekati, jer sam negde citao da su neki imali problem sa tim papirima....

Pošto čekaju srpsko državljanstvo neće ga dobiti nikad, kod nas je sve usporeno  ;D Šalim se naravno. Meni se dešavalo da dobiju papire već sledeće nedelje, mada sam neki put čekao i po mesec dana. Ne znam tačno od čega zavisi, tako da ti baš i ne mogu pomoći.

Link to comment
Share on other sites

Samo se bojim da ih ni nedobiju. A to dali ce ih oni prihvatiti to se nebrinem. Zadovoljni su u klubu, koji im je ujedno i favorets, takodje i mene gotive...Tako da se nebrinem zbog tog. Nadam se da ce uskoro osloboditi mesto jos dvojici stranaca. Imam jos jednog stranca koji ima dane al mu fale utakmice, pa jel zna neko koliko utakmica treba da bi ispunio i taj uslov???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |