Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trazite pomoc


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

Igram sa sevojnom poceo sam odlicno ali posle prve polu sezone jako su losu bio sam 4 posle tri cetiri utakmice 10 .i stalno mi igraci govore da ima nedostatak harmonije u timu sta da radim da bih popravio harmoniju u timu jer mislim da to ima veze sa losim partijama.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izvinite ovde za off, al necu da otvaram temu, pa cu ovde postaviti pitanje...pokusavam da uploadujem file (utakmicu iz FM-a) na youtube, a ne mogu jer je file .pkm, a ne umem ni da ga konvertujem,pokusavao sam ali nece...kako da resim problem, ako iko zna.... :bo:
Link to comment
Share on other sites

Igram sa sevojnom poceo sam odlicno ali posle prve polu sezone jako su losu bio sam 4 posle tri cetiri utakmice 10 .i stalno mi igraci govore da ima nedostatak harmonije u timu sta da radim da bih popravio harmoniju u timu jer mislim da to ima veze sa losim partijama.

to je zato sto imas mnogo novih igraca, pa se jos uvek ne znaju dobro. idi na squad-assistant advice-team talks. tamo ce gore da ti verovatno pise da tvoj assistent misli da tvoji igraci "didn't make good understanding yet" (tako nesto). to jedino moze da prodje vremenom i utakmicama - odnosno dok se igraci ne upoznaju bolje. na to treba paziti kad dovodis nove igrace, da ih ne dovedes previse.
Link to comment
Share on other sites

momci, googlam satima i vidim da ljudi koji su igrali sa nekim klubom iz srbije postavljaju isto pitanje po raznim forumima, ali nigde nisam naisao na odgovor...

u godini u kojoj krenem da igram nema restrikcija za igrace koji nisu srbi.

sledece se uvodi restrikcija za strance na samo 5 po ekipi.

sledece godine 4.

i onda one tamo - 3.

e sad znam da bi to trebalo da se uvede kod nas, ali trebalo bi da ih bude 5 (kao u franacuskoj, cini mi se): http://soccernet.espn.go.com/news/story ... 35&cc=5739

 

e sad - moje pitanje je - da li neko zna foru kako ovo pravilo moze da se izbrise (u editoru npr.)?

Link to comment
Share on other sites

poceo sam novu igru i posto me nerviralo kada igram i hocu da dovevdem neko igraca iz dobro rangiranog tima nemogu da vidim koji su u ligi  ili naprimer ako hocu da vidim kako  je stanje u engleskoj ligi  pa sam obelezio sve lige i sada mi igrica sporo ide kako da izbacim neke lige  :crvenikarton:  a da nemoram da pocinjem novu igru...

 

Jeli to uopste moguce ???

Link to comment
Share on other sites

u tome i je stvar da nevidis..tako onda mozes sve lige i sam traziti regene...a kad imas samo 2-3 lige onda nemozes za ostale lige...moras skaute slat i ostalim putevima dolazit do igraca...sve je s razlogom prijatelju...nista nije bezveze.. :)
Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoć oko pozivanja stranaca u reprezentaciju. Mohammed-Awal  Issah je dobio Srpsko državljanstvo ali mu treba još mečeva da odigra za  Zvezdu. Otprilike koliko je to još mečeva jer prve je odigrao 16, druge  sezone 10 a ove treće samo 1. Treba mi igrač poput njega u repki.  Takođe Cleo mi dobija za oko 3 meseca Srpsko državljanstvo, da li će  biti dovoljno što je prve sezone odigrao 21 meč a druge do sada 20. ?

 

Strašno  bi mi trebali igrači poput Issaha i Clea, Issah je igrao za mladu  reprezentaciju Ghane i nije declared for nation, Cleo nije igrao ni za  mladu Brazilsku i on nije declared for nation.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |