Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trazite pomoc


Debeli Ronaldo
 Share

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vjerojatni ti neki igrači žele otići pa sunezadovoljni il tako neš ..zato oni koji su unhappy prodaj jer kako god oni dobri bili neče igrat na vrhunskoj razini jer su nezadovoljni ..osim toga probaj ovo šta ti je Zeex napisao
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ovaj kad igram igricu uopce nemam ligašku tablicu i kad bude izvlačenje za akup i tako slično uopce nemogu da vidim. neki su mi rekli da napravim kao s huge na large database al ja neznam nig dje kako sta...pa ak neko moze objasnit po koracima kako da to narpavim..hvala
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gdje cu pa cu ovde.

Tom Elliott zeli da napusti klub odlican igrac sigurno jedan od najboljih ako ne i najbolji moj igrac u Telfordu odlucio da ode i stavim ga na transfer listu jer je on trazio i stavim cijenu 1mill evra za njega sto nije puno iako on kosta 100k evra i ostavim mu status da je vrlo vazan igrac u klubu.Ima mene i klub u favorits i sada je poceo da propusta treninge.Moze pomoc sta da radim?

 

PS.

Niko mi nije poslao ponudu za njega samo se jedan klub zanima...

Link to comment
Share on other sites

Vodim hr reprezentaciju, i nasao sam jednog wonderkida u schalkeu sad prelazi u tottenham, ima dva drzavljanstva (njemacko i hrvatsko) jos nije igrao za nijedne ali mene stalno odbija.. hoce da igra za njemce...

jel ima nacin kako da ga pridobijem da zaigra za hrvatsku

Link to comment
Share on other sites

Zeex-ponudi ugovor bolji,hvali ga i trebalo bi bit bolje..

Ma imao sam neku srecu povredio se na 2mjesca i kad se oporavio odlucio da ostane.U solidnoj je formi.Nego sad imam drugi probelm,mladi igraci regeni koje sam doveo vec ih traze klubovi iz Premier lige i kako se spominju u medijima ili ih skauti obilaze oni pocinju da izbjegavaju treninge,kaznim ih u pocetku po 1sedmicu bez plate kasnije i po 2 i oni to prihvate ne bune se i opet ne dolaze na treninge,a u obrazlozenju pise da ne zele trenirati jer ih neko posmatra i jer ih mediji napadaju.  ???

Link to comment
Share on other sites

Vodim hr reprezentaciju, i nasao sam jednog wonderkida u schalkeu sad prelazi u tottenham, ima dva drzavljanstva (njemacko i hrvatsko) jos nije igrao za nijedne ali mene stalno odbija.. hoce da igra za njemce...

jel ima nacin kako da ga pridobijem da zaigra za hrvatsku

Sad sam video ovo... Treba da cekas, njemu bi bilo drze da igra za Nemce, ali ako ga Nemci ne pozovu za 3-4 godine on ih vise nece cekati, ali sanse su ti veoma male.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |