Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Lille O.S.C-Inter-Chelsea-Hertha-Espanyol


Thierry Henry 14
 Share

Recommended Posts

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

Update 2

 

Liga

 

U ligi trenutno zauzimamo 7.poziciju nakon 15 odigranih utakmica .Do sada smo zabilježili 7 pobjeda,6 remija i 2 poraza.Zabili smo solidna 22 gola i primili 16 golova. Među ovih 7 pobjeda najviše se ističu pobjeda nad Real Madridom od 2-1 i pobjeda nad Barcelonom isto od 2-1.Ove pobjede svakako nisam očekivao i nisam očekivao ovako dobar plasman na tabeli.Jedine poraze doživjeli smo od Valencie(0-2) i od Ateletico Madrida(4-0).Kao najbolji pojedinci ove sezone istakli su se Andre Vidal sa 2 gola i 6 asistencija u 11 utakmica,moje novo pojačanje Fernandez sa 7 golova u  15 utakmica,Kolumbijac Juan Pablo Julio i sjajni veteran Carlos Idriss Kameni sa svojim sjajnim odbranama čitave sezone.Inače dosta klubova su zainteresovani za moje igrače kao što su Chelsea za Vidala,Roma za sjajnog desnog beka Romera,Milan za Fernandeza.Barcelona iznad očekivanja igra ovu sezonu i nadam se da ću dobiti poziv da ih preuzmem.To bi bilo sve što se tiče Lige BBVA.

 

 

Kup

 

U četrtoj rundi kupa dobili smo neugodnu Malagu .U prvoj utakmici kod njih odigrali smo remi 2-2 dok u Barceloni smo pobjedili 3-0.Prva utakmica bila je jako teška,mogli smo lagano izgubiti.U drugoj sasvim druga priča 3-0.U idućoj rundi igramo protiv Levantea.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za sad.Do idućeg updatea,veliki pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pobeda nad Barsom i RM-om  :cast: :cast: Ovaj Vidal macketina  :cast: Za sada ti ide dobro polako pravis tim ako ne dobijes ponudu Barse sigurno ces nesto napraviti sa Espanjolom..Srecno dalje  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

Update 3

 

Liga

 

Završena je i moja prva sezona kao menadžer Espanyola.U ligi sam zauzeo odličnu 6.poziciju sa ukupno osvjenih 65 bodova.Prezadovoljan sam ovom pozicijom iako su nam mediji predviđali 14.pozicju.Drugi dio sezone smo odlično otvorili pobjedom nad Osasunom i od tada nam se forma mjenjala.Imao sam i pobjeda i poraza.U jednom periodu ostvario sam i 4 vezane pobjede i sa njima sam osigurao 6.pozicju.U zadnja 3 kola doživio sam 3 poraza koja nisu na kraju uticala na moju poziciju.Sa šestim mjestom izborio sam pravo učešća u Evropa Ligi.A sad malo o igračima.Najbolji igrač ove sezone bio je odlični Francuz Andre Vidal koji je blistao u 2.polusezoni i ukupno zabilježio 5 golova i 18 asistencija.Sa 18 asistencija bio je vodeći u Primeri.Osim njega,blistao je i Hugo Fernandez sa 15 golova i 4 asistencije u Primeri.Pored te dvojice istakli su se i Juan Pablo Julio sa 9 golova te napadač Marc Gonzalez Fernandez sa 9 golova u ligi.Na kraju sezone djelile su se i nagrade za najbolje.Ja sam osvojio 2.mjesto u izboru za Menadžera Godine,Andre Vidal izabran je kao zamjena u Timu Godine i Espanyol je proglašen za klub koji se Najviše popravio .Sve u svemu,odlična sezona je iza nas.A što se tiče Barcelone,Gvardiola je spasio sezonu osvajanjem LŠ tako da ništa od posla.

 

Kup

 

U kupu smo dogurali do 1/4 finala gdje smo ispali od Seville.Prije Seville prošli smo Malagu(2-2,3-0),Levante(3-1,1-0).Protiv Seville prvu utakmicu smo remizirali(0-0) dok smo u gostima izgubili sa 3-1.Jedini gol za nas postigao je Fernandez.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za ovaj put.Hvala svima na komentarima.Nadam se da ćete i dalje pratiti i komentarisati.Do idućeg izvještaja,veliki pozdrav.

 

Link to comment
Share on other sites

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

2020-2021

 

Transferi

 

Za transfere smo dobili 10.25 M i želio sam dovesti kvalitetnog napadača,kvalitetnog centralnog veznog i golmana koji će biti zamjena Kamenom a iduće sezone i prvi golman.Prvo sam pogledao listu igrača kojima ističe ugovor i za oko mi je zapao odlični Meksikanac Eduardo Pineda koji je došao iz Rome.Drugo pojačanje mi je bio sjajni Brazilac Joao Paulo koji je došao za 11.25 M.I na kraju iz Arsenala je došao Belgijanac Lion Carlier za 4.7 M.Od igrača što su otišli vrijedi izdvojiti odlazak Slovaka Juraja Libica za 3.8 M te Fellainija za 1.8 M.Cijelokupan pregled transfera možete pogledati ovdje

 

Liga

 

Kao prvog protivnika u ligi smo dobili neugodnu Sevillu i pobjedili ih 1-0.Jedini gol za nas dao je Gonzalez Fernandez.Bila je to teška utakmica i ovom pobjedom dali smo svima do znanja da ove sezone igramo za mjesta koje vode u Ligu Šampiona.

 

Evropa

 

Do ulazka u Evropsku Ligu,imali smo jednu prepreku.Ta prepreka je bila Larissa.Pobjedili smo ih sa ukupnim rezultatom 7-1.Prva utakmica u Barceloni završila se 4-1 a 3 gola je dao naše novo pojačanje Lion Carlier.U Grčkoj smo pobjedili 3-0 a opet je briljirao Lion Carlier sa 2 gola.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za sad.Hvala svima na komentarima.Nadam se da ćete i dalje pratiti i komentarisati.Do idućeg izvještaja,veliki pozdrav.

 

Link to comment
Share on other sites

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

Update 2

 

Liga

 

U ligi trenutno zauzimamo neočekivanu 3.poziciju sa ukupno osvojenih 37 bodova.Dali smo 31 gol,a primili 17.U do sada odigranih 16 utakmica zabilježili smo skor od 12 pobjeda,1 remi i 3 poraza.Na početku smo savršeno krenuli i zabilježili skor od 5 vezanih pobjeda.Vrijedne pobjede smo ostvarili u Sevilli 1-0 i kod kuće protiv Valencie 4-3.U iduće 2 utakmice nismo pobjedili i onda opet vežemo 3 pobjede.Onda slijedi poraz od Levantea.Najvrijedniju pobjedu ove polusezone ostvarili smo protiv Barcelone od 2-0 a golove za nas su postigli Carlier i Fernandez.Nakon toga odigrali smo još 4 utakmice te upisali 3 pobjede i 1 remi.Najefikasnija utakmica ove polusezone bila je protiv Girone gdje smo slavili 7-3.Najbolji pojedinci ove sezone bili su Andre Vidal koji je postigao 6 golova i upisao 5 asistencija.Idući značajni igrač bio je Hugo Fernandez sa 7 golova i 4 asistencije.I treći igrač kojeg ću izdvojiti je naše novo pojačanje Lion Carlier sa 6 golova u 10 utakmica.Od ostalih igrača još vrijedi izdvojiti Juan Pabla Julia,koji je na meti Manchestera,onda našeg novog golmana Pinedu i desnog beka Romera.To bi bilo to što se tiče Lige BBVA.

 

Kup

 

U prvoj rundi kupa dobili smo drugoligaša Xereza te prošli sa ukupnim rezultatom 3-1.Prva utakmica se završila u Xerezu 2-1 a druga kod nas 1-0.U idućoj rundi igramo protiv Levantea i ja ću im se probati osvetiti za najveći poraz ove sezone.

 

Evropa

 

Bili smo smještni u solidnu grupu sa Romom,Rubinom i Spartom iz Praga.U 6 utakmica,ostvarili smo4 pobjede i 2 poraza.Prvu utakmicu smo neočekivano izgubili od Rubina sa 2-1 u Barceloni.Slijedi pobjedu u Češkoj nad Spartom od 5-0.Idući poraz smo zabilježili u Rimu od Rome 1-0.U revanšu u Barceloni bilo je 4-1.Onda slijedi neočekivana pobjeda nad Rubinom od 7-0 .I na kraju rutinski smo savladali Spartu i završili kao drugi.U idućoj rundi igramo protiv teškog protivnika a to je Milan.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za sada.Hvala svima na komentarima.Nadam se da ćete i dalje pratiti i komentarisati.Do novog izvještaja,srdačan pozdrav. :)

Link to comment
Share on other sites

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

Update 3

 

Liga

 

Završila je i moja druga sezona kao menadžer Espanyola.Osvojio sam sjajno 3.mjesto sa ukupno 87 bodova iz 38 utakmica.U ligi sam ostvario skor od 28 pobjeda,3 remija i 7 poraza.Bili smo 4.najefikasniji tim i imali smo 5.najbolju odbranu u Primeri.U drugoj polusezoni smo pobjedili nekoliko važnih utakmica kao što su pobjeda nad Sevillom 3-2,nad Valenciom 2-0 na Mestalli,2-1 protiv mog najvećeg konkurenta Atletica iz Madrida te pobjeda nad Barcelonom od 3-1.Jedini tim koji me je oba puta pobjedio bio je Real Madrid koji je osvojio Primeru na nevjerovatan način sa 103 boda i 34 pobjede,remi i 3 poraza.Od igrača najbolji su bili Andre Vidal sa 10 golova i 22 asistencije,Hugo Fernandez sa 19 golova i 8 asistencija,moje novo pojačanje koje se pokazalo kao pun pogodak Lion Carlier sa 22 ligaška gola,Juan Pablo Julio i Giacomo Biondi koji su odlično u odbrani odigrali ovu sezonu.Ova petorica su imali najveći prosječni rejting,a ostale igrače i njihov rejting možete pogledati ovdje .Inače Vidal je bio drugi najbolji asistent lige a Carlier 6.najbolji strijelac lige.Ukupnu statistiku lige možete pogledati ovdje .Na kraju djelile su se i nagrade a Espanyol je prošao slično kao i prošle godine.Ja sam izabran za Menadžera Godine,Andre Vidal je izabran u Tim Godine kao zamjena,Espanyol je dobio nagradu za Tim koji je najviše napredovao .To bi bilo to što se tiče Lige BBVa.

 

Kup

 

Osvojen je i moj prvi trofej kao menadžer Espanyola i pri tome nisam igrao protiv najboljih španskih timova(Real i Barcelona)Na putu ka finalu imao sam prilično teške protivnike..Kao prvu prepreku imali smo Xereza i savladali smo ih sa ukupnim rezultatom 3-1.Idući protivnik je bio Levante i pobjeđen je sa ukupnim rezultatom 5-2.Slijedeći je Getafe i on je poražen sa 4-2 ukupnim rezultatom,iako smo prvu utakmicu izgubili 2-1.Onda slijedi najteži protivnik i prošli smo ga lakše nego što sam očekivao.Prva utakmica u Barceloni završila je sa 5-1 a revanš na Mestalii 1-1.I onda u finalu smo dobili Athletic Bilbao i slavili sa 3-0.Junak utakmice je bio Argentinac Fernandez koji je zabio hattrick od toga 2 gola iz penala je dao.

 

Evropa

 

U Evropi sam u prvoj rundi dobio Milan i izgubio ukupnim rezultatom 5-4.Prva utakmicu u Barceloni završila je 3-2 za Rossonere.Imali su dosta sreće i zabili 2 gola iz kornera.Na San Sirru moji momci su odlično igrali ali ipak se završilo 3-3.Nisam nezadovoljan,pošto sam se više fokusirao na ligu i kup a ovo takmičenje sa već jednom i osvojio tako da nisam plakao.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za sada.Idući update bi mogao biti u ponedjeljak.Hvala svima na komentarima,nadam se da ćete i dalje pratiti i komentarisati.Do novog izvještaja,pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

Čestitam na 3. mestu, u odnosu na neverovatne predstave Barce (122 golova  :aaa)  i Reala ti si praktično najjači predstavnik "ostale lige". Evo, osvojio si i nagradu za menadžera godine.  :respekt:  Svaka čast i za kup; u Europi malo je falilo. Može li SS sa obe utakmice sa Milanom?

Link to comment
Share on other sites

Auuu matoriiii sve cestitke na osvojeno 3 mesto  :cast: :cast: U svakom timu si imao dobre napada ali Hugo Fenandes i ovaj Carlier razbijaju  :dada Kad bi mogao da dovedes onog Gonzaleza iz Herta razbio bi sve u primeri  :dada Srecno dalje  :wink:

Link to comment
Share on other sites

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

2021-2022

 

Transferi

 

Za transfere sam dobio solidnih 9.5 M i želio sam dovesti DL,MC i AML.Samo dvojicu igrača sam doveo.Moje prvo pojačanje bio je odlični Brazilac Fabinho koji je došao iz turskog Bešitkaša za 12 M.Dugo sam tražio kvalitetnog centralnog veznog i našao sam ga u mom bivšem klubu.Riječ je o Asgeru Christensenu koji je došao za 6.5 M.To bi bilo sve što se tiče dolazaka.Od odlazaka vrijedi izdvojiti odlazak na free Cristiana Trasha i Celsa Ortiza,bili su prestari za moj klub.Cijelokupan pregled transfera,možete pogledati ovdje

 

Liga

 

Nakon sjajne treće pozicije u prošloj sezoni,mediji nam ovaj put takođe predviđaju šesto mjesto a ja vjerujem da ću ih opet nadmašiti.Prvu utakmicu u ligi igrao sam protiv povratniku u elitu Betisa te slavio sa 5-2.Golove za mene postigli su Hugo Fernandez(2),Joao Paulo,Biondi i moje novo pojačanje Christensen.

 

Superkup

 

Kao pobjedinici "Kupa Kralja" igrali smo superkup protiv prvaka Španije,Reala iz Madrida.Prva utakmica u Barceloni završila se 2-0 .U toj utakmici ja sam stvarao dosta šansi dok je Realu pripao posjed lopte.U uzvratu u Madridu bilo je 2-1 za Real.Gol koji mi je donio ovaj trofej postigao je sjajni Lion Carlier u 90.minuti.

 

Evropa

 

Kao trećeplasirani tim u španskoj Primeri,izborili smo direktan ulaz u Ligu Šampiona.Prilikom izvlačenja smješteni smo u 3. šešir te igramo u Grupi C za Bayernom,Juventusom i mojom starom mušterijom Spartom iz Praga.Očekujem borbu za 2.mjesto.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za sada.Hvala na komentarima,nadam se da ćete i dalje pratiti i komentarisati.Do idućeg izvještaja,pozdrav.

 

@ales_pfc

 

http://www.dodaj.rs/t/43/wG/4y7Yw41y/espanyol-v-ac-milan-info.jpg

 

http://www.dodaj.rs/t/3j/mE/3RYF0DR3/ac-milan-v-espanyol-info.jpg

 

@PlayBoy

 

Vjeruj mi da sam cijele prošle sezone želio da ga dovedem ali on neće da ide.Uf,kakav bi imao napad kad bi on došao. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek do sad pojacanja perfektna  :cast: Dobro si startovao u Ligi ubedljivo si savladao Betis  :) Superkup  :cast: :cast: Cestitke na osvajanju izvuko te Carlier  :dada Verujem da sa ovim timom mozes do vrha primere  :) Srecno dalje  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

http://sportlikethis.com/wp-content/uploads/2011/03/Espanyol-fc.png

 

Update 2

 

Liga

 

Nevjerovatno!Nakon 15 kola u ligi zauzimamo prvu poziciju sa 3 boda više od najbližeg pratioca Barcelone.U odigranih 15 utakmica zabilježili smo 13 pobjeda i 2 remija.Jedina dva remija smo imali protiv Valencie(2-2) i protiv Reala(1-1).Sezonu smo bili odlično startovali sa dvije velike pobjede(5-2,4-0).Onda smo remizirali protiv Valencije.Nakon tog remija slijedi 5 vezanih pobjeda.Serija se prekida remijem protiv Reala i onda smo zabilježili još 6 vezanih pobjeda.Najvažniju utakmicu ove sezone sam dobio protiv Barcelone(1-0).Što se tiče pojedinaca i ove godine blista fantastična trojka:Andre Vidal sa 2 gola i 13 asistencija,Lion Carlier sa 14 golova u isto toliko odigranih utakmica i Hugo Fernandez sa 12 golova i 7 asistencija.Inače Fernandez je izabran u "Tim Svijeta" .Andre Vidal je prvi po broju asistencija u Primeri,dok je Carlier 2. a Fernandez 3.strjelac Primere.Statistiku Primere možete pogledati ovdje.To bi bilo sve što se tiče Primere.

 

Evropa

 

Bili smo smješteni u Grupu C i igrali smo protiv Bayerna,Juventusa i Sparte.U 6 odigranih utakmica imali smo skor od 3 pobjede,2 remija i jednog poraza.Prvu utakmicu smo igrali protiv Bayerna i remizirali 1-1.Poslije toga slijedi poraz od Juventusa u Torinu.Nakon tog poraza odlično smo se oporavili protiv Sparte iz Praga i slavili sa 8-0.Revanš protiv Sparte smo dobili 2-0.Protiv Bayerna u Njemačkoj smo izvukli bod i odlučujuću utakmicu sa Juventusom kod kuće smo pobjedili 3-1.Nisam imao sreće u žrebu sa 1/8 finala i dobio sam slavni Manchester United.Inače najbolji strijelac za moj tim u LŠ je Cariler sa 4 gola

 

Kup

 

Prošle sezone smo uzeli kup,a ove će biti vrlo teško odbraniti ga.Kao prvog protivnika dobili smo niželigaša Alicantea.Prvu utakmicu smo u gostima iznenađujeće izgubili 2-1.Ipak u Barceloni stvari su se posložile i demolirali ih sa ubjedljivih 5-1.

 

_________________________________________________________________________________

To bi bilo sve za sada.Hvala svima na komentarima,nadam se da ćete i dalje komentarisati.Do idućeg izvještaja,pozdrav. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |