Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Yugoslavia


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

Zašto nema hrvatskih klubova u drugoj ligi? Kolko znam tu su bili Zagreb, Cibalia, Šibenik, GOŠK(trebao je ispast), Zadar(trebao je uć).

 

Hvala na ispravci. Ne znam kako mi se potkrala greška evo sada baš gledam da je Zagreb trebao da uđe a da su u ligi bili još i Šibenik i Cibalia i GOŠK (njega nisam ni sada ubacio). Problem je taj što nisam imao puni sastav lige pa sam drugu ligu sastavljao po klubovima koji su te sezone trebali ući u prvu ligu i po večnoj listi druge lige na kojoj se sećam da je od Hrvatskih klubova bio sigurno Zagreb i ne znam kako bar on nije bio tu.

 

p.s. Zamenjeni su linkovi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eee Slobo opet ja sa primjedbama.  :D

U ligi se igra skoro po principu srijeda - subota i u kombinaicji sa kupo i europom je to ubitačno, a zimska stanka traje 2 i pol mjeseca. Možda bi to trebalo još malo doradit.  hmm

Link to comment
Share on other sites

Nije loša ideja. Ajd videću da malo doradim. Mislim da je nemoguće napraviti ovako nešto bez i jedne greške. Mislim da ima oko 10.000 promena u bazi. Reci mi ako još neki bag pronađeš da to sredim. :)

Link to comment
Share on other sites

Nije loša ideja. Ajd videću da malo doradim. Mislim da je nemoguće napraviti ovako nešto bez i jedne greške. Mislim da ima oko 10.000 promena u bazi. Reci mi ako još neki bag pronađeš da to sredim. :)

 

Znam, zato te i potičem na konstantno usavršavanje. I ne sumnjaj da ću se opet javit.  :D

Link to comment
Share on other sites

Sloba se pati ko Isus da bi napravio ovako nešto, do sad je izbacio najmanje 5 verzija, a njima je teško pročitat par zadnjih postova. Svako malo netko pita kud to treba stavit, e pa sad je dosta. Kraj download linka sam napiso gdje treba raspakirat, ako nebudu mogli to pročitat onda nit ne zaslužuju igrat sa ovom bazom.

Link to comment
Share on other sites

Mislili smo Milos, ja, i jos dva drugara iz razreda krenuti online ligu i da uzmemo Zvezdu, Partizan, Dinamo i Hajduk jer su priblizne kvalitete. Svakako cemo pripaziti na to :)

Link to comment
Share on other sites

Evo još par stvari koje su mi zapele za oko:  :D

1. Zgusnut raspored u prvom dijelu sezone, to već znaš.

2. Prvo kolo kvalifikacija za Ligu Prvaka igralo je 6 klubova: Grbalj iz Crne Gore, Slaven Belupo iz Hrvatske, Primorje iz Slovenije(došli do grupne faze!), Metalac iz Srbije, Renova iz Makedonije i Dinamo iz Jugoslavije. Mislim da bi trebao prebacit u Jugoslavenske niže lige i iz Lige Prvaka izbacit predstavnike zemalja bivše Juge.

3. Neznam jel to do tebe, ali za prvo kolo kvalifikacija za LP mi nije obrazac za registraciju igrača i morali su igrat oni mlađi od 21 godine.

4. Igrao sam Super Kup protiv Zvezde iako sam osvojio i ligu i kup. Možda si to tako i htio ali samo napominjem.

Link to comment
Share on other sites

Sto nestavise vise liga ??

 

Ne znam po kom se sistemu igrala tada treća liga.

 

Evo još par stvari koje su mi zapele za oko:  :D

1. Zgusnut raspored u prvom dijelu sezone, to već znaš.

2. Prvo kolo kvalifikacija za Ligu Prvaka igralo je 6 klubova: Grbalj iz Crne Gore, Slaven Belupo iz Hrvatske, Primorje iz Slovenije(došli do grupne faze!), Metalac iz Srbije, Renova iz Makedonije i Dinamo iz Jugoslavije. Mislim da bi trebao prebacit u Jugoslavenske niže lige i iz Lige Prvaka izbacit predstavnike zemalja bivše Juge.

3. Neznam jel to do tebe, ali za prvo kolo kvalifikacija za LP mi nije obrazac za registraciju igrača i morali su igrat oni mlađi od 21 godine.

4. Igrao sam Super Kup protiv Zvezde iako sam osvojio i ligu i kup. Možda si to tako i htio ali samo napominjem.

 

1, 2 , 3 ću pokušati da rešim.

 

Ovo 4 ne znam zaista do čega je problem. Ne znam kako da stavim recimo kao u Hrvatskoj da ako osvojiš i kup i ligu ti automatski pripada super kup. Pokušaću i ovo da rešim ali neobećavam. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |