Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

KKS Lech Poznan


Sergey Krivets
 Share

Recommended Posts

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.dodaj.rs/f/u/ct/4kbFzhRx/lech-poznan-logo.png

 

 

 

TRANSFERS

 

Sto se prelaznog roka tice,dosta se kupovalo.Uprava nam je obezbedila 6.5M evra.I u ovom prelaznom roku igrace sam kupovao na 48.rata.U klub je doslo 10.igraca,na njih je potroseno oko 10M evra.Sto se odlazaka tice njih je bilo dosta,veliki broj igraca nije zeleo da produzi ugovor pa su zavrsili na Free Transers.

 

 

In:

 

 

Thando Mngomeni

Posle sjajne sezone u SuperSport Utd ovaj iskusni fudbaler stigao je u Lech za 500k evra.

 

 

Juca

Juca ima samo 18.god,i sjajne ocene za ovako mladog igraca.Doveden je iz Vasco-a za 2.8M evra.

 

 

Stanley Kgatla

Rec je o sjajnom i veoma iskusnom igracu.Doveden je iz Kaizer Chiefs-a za 500k evra.

 

 

Thanduyise Khuboni

Jos jedan igrac koji je stigao iz SuperSport Utd-a,nadam se da se pokazati kao i ostali igraci koji su stigli s tog kontinenta.

 

 

Timothee Atouba

O ovom igracu necu pisati mng jer vam je svima poznat.Po meni mozda i najvece pojacanje u ovom prelaznom roku.Stigao je kao slobodan igrac u klub.

 

 

Juan Pablo Carrizo

I ovaj sjajni golman je stigao kao slobodan igrac.Ja mislim da ce biti veliko pojacanje za klub.

 

 

Andre

Jos jedan regen sa sjajnim ocenama je dosao u klub.Ovaj igrac je dosao za 3.1M evra iz Brazilskog Palmeiras-a.

 

 

Christian Tapoko

Stigao je jos jedan veliki talenat u klub.Placen je samo 150k evra a ima sjajne ocene.Ovaj igrac je doveden za buducnost tako da u ovoj sezoni nece mng igrati.

 

 

Jacob Mulenga

Jos jedan sjajni iskusni igrac pojacao je Lech.Ovaj igrac je stigao iz Utrecht-a za 1.2M evra.

 

 

Mauricio Ramos

Ramos je iz Palmeiras-a za 1.1M evra.Jos jedno veliko pojacanje u ovom prelaznom roku.

 

 

 

 

Out

 

 

 

Semir Stilic je otisao u Krylja Sovetov za 1.5M evra.Ovog igraca sam morao da prodam jer bi u sledecem prelaznom roku napustio klub kao slobodan igrac.Isti slucaj i sa Seweryn-om Gancarczyk-om.I on je otisao u Rusiju tacnije u Terek.Za ovaj transfer Lech je dobio 1.9M evra.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2.Sezona: Polusezona

 

 

http://www.dodaj.rs/f/u/ct/4kbFzhRx/lech-poznan-logo.png

 

 

http://www.dodaj.rs/f/2e/13r/2fves6Dk/liga.jpg

 

 

Prvenstvo smo poceli jako lose,sto je posledica neuigranosti ekipe.Iako smo kao sto rekoh lose poceli prvenstvo na polusezoni smo 1.na tabeli sa 38.bodova,sto je dva boda vise od drugoplasirane Visle.Najbolji igraci lige su Katlego Mphela(13) i Jacob(11) Mulenga koji su zajedno postigli 24.golova od ukupno 40.postignutih.Marko Milinkovic je za sada najbolji asistent lige sa 11.asistencija.

 

 

 

 

 

 

Biedronka Puchar Polski

 

 

O kupu nemam mnogo pisati,jer smo odigrali smo dve utakmice.U drugom kolu kupa igrali smo protiv Stal Stalowa Wola i pobedili rezultatom 4-1.U trecem kolu igrali smo protiv Krakovije i tu smo ubedljivo pobedili ovog puta rezultat je bio 4-0.

 

 

 

http://www.dodaj.rs/f/1f/yX/12c0bt3x/liga-sampiona.jpg

 

 

Stigli smo i do najvaznijeg dela,Lige Sampiona.U drugom kolu kvalifikacija izbacili smo estonski Trans ukupnim rezultatom 7-0.U trecem kolu dobili smo jako teskog protivnika,rec je o Skotskom sampionu,Seltiku.Posle neresenog rezultata na domacem terenu usledila je pobeda od 1-0 u Skotskoj,Lech je prosao u narednu rundu ukupnim rezultatom 3-2.U zadnjem kolu kvalifikacija dobili smo Finsku Honku,i pobedili ukupnim rezultatom 7-1.A onda je usledio zreb za grupnu fazu Lige Sampiona,tu smo imali veliku srecu.Za protivnike dobili smo engleski Celsi,spanski Hetafe i rumunski Dinamo iz Bukuresta.Grupu smo zavrsili na drugom mestu iza slavnog Celsi-ja.Zreb za prvu nokaut fazu Lige Sampiona nas i nije bas postedeo za protivnika dobili smo italijanski Inter.

 

 

Champions League Fixtures

 

 

Group D

 

 

Champions League First Knockout Round

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |