Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prica posvecena Target Manu by:Sale92


Sale92
 Share

Prica je?  

  1. 1. Prica je?

    • katastrofa
      0
    • dosta losa
      0
    • tu i tamo moze i bolje
      0
    • solidno je
      0
    • perfktno
      0


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hvala ti zeko :great:

 

dzoni pokusavam da napravim neki novi nacin price a meni bi bar ovako nesto bilo zanimljivo ja se trudim sve da ubacim a sada ove malo starije ubacujem malo vise zato sto bi u tom trenutku kada se pise prica dosta vas mladjih bilo bi jos uvek maloletno pa kao i realnom zivotu ne bi mogli svuda tako cesto putovati.

 

nastavak verovatno sutra... BOKICIC

 

i da hvala vam svima na pohvalama :D

Link to comment
Share on other sites


POLUSEZONA 2011/12

epizoda 6


http://img232.imageshack.us/img232/6051/1301108p.png


PREMIER LIGA RUSIJE

Mnogo toga se dogodilo za proteklih 6 meseci a sve je pocelo ovom utakmicom i porazom od najveceg rivala tacnije CSK-a od 2-1 na njihovom stadionu. Nisu bili puno bolji ali eto mogao je ostati samo zal za ne iskoristenim prilikama. Naredni mec smo dobili sa 2-1 protiv Toma a zatim kiksali protiv Anzhi-a svega 1-1. Posle toga dobili smo Saturn kuci sa 3-1 a u narednom kolu je sledio jos jedan veliki derbi protiv Spartaka iz Moskve. Bolje smo odigrali utakmicu i zasluzeno odneli ceo plen. Vredno pomena je samo jos poraz od Lokomotive nereseno sa Rubinom i pobeda nad Dinamom. U 16tom kolu opet je igran najveci derbi istocne europe i konacan ishod je glasio ubedljivih 5-2 za moju ekipu konacno sjajna igra i potpuno nadigran najveci rival. Nakon 19 kola rezultati su izgledali ovako:

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/47/VB/11uJjC4e/zenit-st-petersburg-zeni.jpg[/hs]

Dok sam na tabeli bio 3 iza Rubina i CSK-a:

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/x/F9/G98jECM/russian-premier-division.jpg[/hs]

Forma u poslednje vreme je bila sasvim zadovoljavajuca konacno sam pronasao pravu taktiku nakon mali milion neprospavanih noci i pravljenja taktika zajedno sa mojim asistentom raznim drugarima sa foruma i Targetom jednostavno smo glavu razbijali ali nije davalo ocekivane rezultate ipak trud se isplatio i napravljena je jedna sjajna taktika koja se sastojala iz 4 defanzivca,2 centralna vezna,2 ofanzivna krila,1 polu spica i 1 spica. Taman posle one pobede nad CSK-a igrao sam kfalifikacije za ligu sampiona i odlozili su mi mec. Stavljen je da se igra par dana posle i to u vreme reprezetativnih obaveza bukvalno dvatesetoro mojih prvotimaca i naravno posto nemam dovoljno dobre rezerve odnosno omladince usledio je poraz od Rostova taman sam prisao na 6 bodova CSK-a i onda ponovo 9 jako sam bio ljut na fudbalski savez ali sta je tu je. Generalno sa predjasnjim oscilacijama u formi mogao sam biti zadovoljan 3 mestom moralo se ipak dosta toga promeniti u ekipi kako bi sve kockice bile skolopljene ali radi se na tome...


Liga Sampiona 2011/12

Moj predhodnik Spaleti je predhodne sezone zavrsio na 3 mestu u ligi tako da smo morali krenuti od 3 kola kfalifikacija za pomenuto takmicenje. Zreb nam je dodelio Portugalskog vicesampiona ekipu Setubala u prvom mecu bio sam gost i zavrsen je 2-2 dva puta su vodili ali sam i ja dva puta uzvratio u revansu sam sjajno odigaro i plasirao se dalje pobedom od 3-1. Unarednom kolu cekao nas je Francuski Lorient mnogi ce misliti lak zadatak ali ce se prevariti ne bi oni bili ovde da su laki za pobediti. U prvom mecu u Francuskoj rezultat je bio 2-2 s tim sto sam morao da nadoknadim minus od 2 gola ali na srecu uspeo sam i bio sam zadovoljan onim sto nosim kuci. U revansu docekani su na punom stadionu zeleli smo u ligu sampiona a krajnji epilog je bio vrlo povoljan po nas i plasirali smo se u grupnu fazu lige prvaka!

 

Na zrebanje u Nion sam otisao sa moja dva asistenta i evo sta smo videli tamo:

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/3w/hf/1IrUj0u7/european-champions-cup-i.jpg[/hs]

Usli smo kao drugi favorit ali dobili smo nimalo lak zadatak. Celsi sjajni Englezi ne treba ih posebno predstavljati Palermo sjajni Italijani sa dva predvodnika Javierom Pastoreom i Abelo Hernandezom rec je o jednim od najtelentovanijih igraca bice oni velike zvezde ali to su i sada vec. Trabzon vrlo stameni Turci vrlo dobra ekipa. Ja licno ovde sve respektujem i zelja mi je samo da kuci odigramo sto bolje a u gostima sta sakupimo sakupimo...


Transferi

Alexandro Epoeranu

http://www.dodaj.rs/f/43/aC/1rTJ0EYc/epureanu21medium12566099.jpg

Dosao iz Dinama za ogromnih 7,5 miliona ima Rusko drzavljanstvo pa je zato i ulozen toliki novac. Ali jedno pravilo u Rusiji to nema nikakve veze mora da bude cistokrvni Rus. No nema veze valjda ce ovaj 24godisnjak izrasti u jednog dobrog i stamenog stopera i uspeti da zameni Meiru koji odlazi na kraju sezone po isteku ugovora...

Roman Shishkin

width=450 height=288http://www.dodaj.rs/f/X/rH/1veQFAds/fcspartakmoscowvfckrylia.jpg[/img]

To je ovaj momak na slici sto ide glavom tamo gde neki ne bi smeli nogom. Stigao iz jos jednog od rivala Lokomotive ali s obzirom da je tamo tek godinu ipo dana ne znaci mu mnogoima 24 godine igra na mestu desnog beka placen je 3,5 miliona. Doveden je zbog malog broja igraca na bekovima i zato sto Anyukov nije imao zamenu ali ovaj ce ga sada menjati i jos jedno prednost koju je dobio u odnosu na neke druge igrace koje sam gledao jeste da je Rus a takvi mi trebaju.

Alexis Sanchez

http://www.dodaj.rs/f/2R/4D/3Bk6i9wO/alexis-sanchez1.jpg

Talentovani Cileanac stigao iz Udina za 13miliona imace platu 43 p/w po nedelji. Doveden je da popravi vrlo losu realizaciju i zato sto se radi o jednom od najvecih talenata svetskog fudbala. Ima 22 godine igra sve sto zamislite na sredini i napadu...

 

Ja sam licno prezadovoljan pojacanjima i time je za mene prelazni rok zavrsen a sada predjimo na odlaske:

 

Ivica Krizanac

Otisao kao slobodan igrac ipak je stranac godine ga hvataju nisam ga imao u planu a i imam puno boljih resenja.

Nicolas Lomberts

Otisao na pozajmicu u Sevilju za 500k stranac je a imam i bolja resenja...

Sebastien Puygrenier

Otisao zbog svadje sa mnom a bio je u rezervama. Pojaca je Cardi za 625k.

Danko Lazovic

Nije iskoristio sansu ni jedan gol ni jedna asistencija los moral i jos je stranac tako da je dobio dozvolu da se pridruzi Nikoli Zigicu u Birningemu za 3miliona.

Aleksandar Lukovic

Imao par kikseva na nekim kljucnim utakmicama i jos problema sa povredama zbog stranaca krug igraca se sve vise i vise suzavao a on sve vise i vise ispado iz istog. Te je stigla ponuda od Liverpula od 3,4miliona za njega a ni ja ni on nismo imali nista protiv.

Evo i svih ostalih transfera (tu ima i onih koji su odradjeni jos na pocetku sezone...)

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/r/BY/1uUYUGDY/zenit-st-petersburg-tran.jpg[/hs]


Neki najbitniji igraci

Bruno Alves

Dao puno golova posle prekida pravi predvodnik odbrane.

Alexandr Anyukov

Kapiten i pravi vodja.

Poulo Henrique

Polako mi se isplacuju pare ulozene u njega sjajno asistira i deluje nezaustavljivo u poslednje vreme.

Danny

Odlicni Portugalac sjajno probija po levom boku vrlo bitan igrac.

Alexandr Kerzhakov

Ima dosta oscilacija u formi ali kada igra niko i nista ga ne mogu zaustaviti!

 

Razocarenja

Ovde bih pomenuo samo Vedada Ibisevica koji je da samo 2-3 gola ne moze da se snadje za sada i ako na tome ne poradi na kraju sezone ga ceka ispisnica...


 

[move]komentarisite slobodno[/move]

Link to comment
Share on other sites

MOMCI U CRNOM

epizoda 7


U Sankt Petenzburgu sam se super snasao posle par meseci tacnije nesto pre kraja sezone sam se preselio u vilu na periferiji grada zaista je bila prelepa. Cerka mi se skroz oporavila i sasvim dobro uklopila na zivot u Rusiji kao i zena ziveli smo zaista lepo a naravno novca nam ni malo nije nedostajalo. Sezona u ligi je bila pri kraju islo je solidno ali o tome cemo nekom drugom prilikom. Takodje moj prijatelj Target se nije zalio svakodnevno smo vreme provodili zajedno njegovoj porodici je takodje zivot odgovarao kao i vecini mojih prijatelja iz Srbije tacnije sa foruma koji su se neprestano smenjivali a to su bili puno njih a izmedju ostalog i: Bobo,Skipper,Ventus,Rosque,Paul,Creep,Fabio,Zeka,Dex6,Juanes,Bojan,Popaj,Necinho,Milos,Zeljko,Simic,Spartakus,Mourinho,Mata,Wolfram,Stefan,Dzoni,Miljan,Luis Suarez,Vrag,Moreira itd ima ih jos jako puno svi su oni bili od velike pomoci. Targetov ili ti Draganov (kako mu je pravo ime) sin je dosta vremena provodio sa mojom cerkom iako je ona bila nesto starija lepo su se slagali mada samo ja i on vrlo cesto znali da ga zezamo kako je zaljubljen u nju i on se stalno durijo i ljutio na nas dvojicu!

http://www.dodaj.rs/f/J/MW/2cPNJHvh/tony-montana-3.jpg

Ovo smo Target (pored dzakuzija) moja zena (za klavirom) i ja (u dzakuziju) to nas je slikala moja cerka u nasoj novoj kuci. Sa mojm zaista lepom platom sam uspeo da je kupim vec posle 6 meseci mada moram priznati na kredit ali nimalo nisam zalio jer nisam planirao da napustim klupu Zenita dok ne ispunim nekih par svojih ciljeva a to su: osvajanje lige prvaka,dupla kruna,i dovodjenje dvojice igraca koje obozavam a to su Javier Pastore najveca nada danasnjeg fudbala i vracenje legende kluba Andreja Arsavina nece to biti ni malo laki zadaci ali nista nije ne ostvarivo.

Dan pred revans mec sa Palermom jako slabo sam spavao cele noci sam se prevrtao i razmisljao o utakmici to je bila utakmica koja bi mogla ili da nam donese prolazak ili se bar dosta priblizimo istom takodje sam sa mojim asistentom i Targetom bukvalno par dana pre toga razradjivo sve moguce taktike i skoro nista nismo spavali. Ipak doslo je i to jutro ustao sam nesto ranije popio jutarnju kafu i zaoalio cigaru kada kroz prozor uocim ovaj dzip kako se preiblizava kuci:


http://www.dodaj.rs/f/3T/tD/3p2ick5S/kombatt9834avjv6.jpg

Kao i sto sam pretpostavio stao je ispred moje kuce video sam da tu nisu cista posla iz njega su izasla cetvorica ogromnih momaka bili su u crnom sa naocarima. Zazvonili su mi na kapiji ja sam izasao pitao sam ko su jedan od njih mi je odgovorio da su ovde poslovno i zamolio da udju. Dopustio sam im samo taj covek sto mi je usao u pratnji jos jednog dok su ostala dvojica ostali ispred. Upitao sam a njh dvojica on mi kaze ostace napolju oni su telohranitelji.

 

-Ja: Mozete li se sada pretstaviti?

-Gospodin nepoznati: Naravno gospodine Čeliću ja sam Yury culi ste za price o Ruskoj mafiji?

-Ja: Da gospodine ali mislim da nisu istinite...

-Yury: E pa jesu ja sam jedan od njihovih clanova i dosao sam ovde kao njihov predstavnik. Imam jedan predlog za vas kao sto verovatno ne znate mi kontrolisemo dosta toga u celoj Rusiji ima i od nas razumnih ljudi ali se jednostavno bacimo takvim poslom. Mi imamo dosta nasih clanova koji su u upravi Zenita necu vam reci koji su ali ih imamo oni vecinu stvari rade na legalan nacin i zele dobro tom klubu ali postoji jedan covek koji nas cinka konkurentnim Ukrajincima konstantno ujedno i krade nas on je takodje u upravi vaseg kluba zove se Maxim vas zadatak je da ga imate na oku i da mu se priblizite i nama javite sta nam radi iza ledja i da zabelezite neki dokaz da li znate na koga mislim? Zauzvrat cete biti pod nasom zastitom kao i vasa porodica gospodin Target i clanovi foruma koji su u Rusiji to znaci da niko nece smeeti da vas pipne a veruj te ovde su ljudi zaista zavidni mnogi vec hoce da vam naude i opljackaju takodje obecavam vam da ce forum jos dugo dugo biti na vrhu sveta i na vrhu najboljih foruma pa imamo li dogovor?

-Ja: Prvo sto ga sami ne likvidirate kad znam da to mozete? Drugo pitam se da li postoji odgovor ne kod vas uopste...

-Yury: Nemamo dokaze za izdaju jako je pametan i pametno radi zato i treba da ih nabavite. A sto se tice odgovora ne iskreno ne zelim da pricam sta bi bilo kad bi bilo ali mislim da su uslovi dobri i zbog toga savetujem da prihvatite a sto se tice dogovora budite uvereni da cemo sve ispostovati.

-Ja: Ako je tako onda uredu prihvatam.

-Yury: Drago mi je zbog toga mi idemo bicemo u kontaktu dovidjenja...

-Ja: Dovidjenja...


Nisam zeleo da priznam njemu ali sam vrlo dobro znao sa kim imam posla i mislim da nisam trebao da se zajebavam sa tim uz to su uslovi bili dobri tako da sam dobro postupio. Odlucio sam da kazem samo Targetu da nikog vise ne bi uplasio i on se zaprepastio ali me je na kraju podrzao i to mi je bilo od velikog znacaja...


http://www.dodaj.rs/f/2D/hD/kIKJA7P/najopasnijebande4.jpg



 

[move]komentarisite slobodno sve je dobro doslo[/move]

Link to comment
Share on other sites

Ova prica je od sada posvecena Targetu (clanu koji je puno doprineo razvitku ovog forumu i koji je na zalost odlucio da nas napusti) zelim da znate da je zbog toga i promenjeno njeno ime naravno posvecena je i celom forumu ali ce on biti glavni lik mislim da to i zasluzuje! Izvinjavam se zbog duplog posta nisam imao nameru da spemujem...
Link to comment
Share on other sites

Simicu 6 u prvoj postavi dok mislim 4 na klupi i jos ti se onaj ko ima drzavljanstvno broji kao stranac isto...

 

Zeljko vidim da je nesto slicno ali ipak gde je Rusija tu je i Ruska mafija :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma znam da nisi mislio nista lose nego moje misljenje je da jedan takav clan zasluzuje nesto ovako (al ipak misljenja se razlikuju naravno) Juanes pitao sam negde pre dal se neko sa foruma zove kao neki asistent ili ima nick odgovor je bio da verovatno nema al sve jedno cu ja vec pokusati nesto... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |