Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Prica posvecena Target Manu by:Sale92


Sale92
 Share

Prica je?  

  1. 1. Prica je?

    • katastrofa
      0
    • dosta losa
      0
    • tu i tamo moze i bolje
      0
    • solidno je
      0
    • perfktno
      0


Recommended Posts

Imam neku ideju da svi vi sto budete pratili ucestvujete u prici jer ce dosta vas kao i ceo forum biti pominjani. I takodje vraticu se u proslost tacnije recicu da je forum osnovan ranije nego sto jeste nadam se da to nije problem ako jeste recite...

 

ONLINE TURNIR

epizoda 1

 


Jedno prelepo popodne 9.6.2010 godine sedim sa cerkom u mom rodnom gradu Novom Sadu i pricam. Sutra uvece se selimo zbog mog posla trenera jedne sjajne prvoligaske ekipe. Razumeo sam je imala je svega 10 godina a odvaja se od svojih drugova i rodbine. E kceri moja posto si trazila sada cu ti ispricati sve ispocetka kako je do ovoga doslo. Sve je pocelo jednog Septembara 21, 2004, 12:37:17 am tog dana sam bio opsednut igricom fudbal menadzer 2004 koju znas da i sada igram kad god stignem. Nisam znao kako da igram sa jednom ekipom tacnije ako ti nesto znaci CSK-a iz Moskve. U potrazi za pomoci naisao sam na forum FM Balkan registrovao sam se i pitao za pomoc odgovor sam dobio munjevitom brzinom i od tada pa sve do danas sam aktivan clan. Na forumu sam se trudio sa ostalim momcima da pomognem da se forum dobro razvije.

 

Cetiri godine kasnije igran je jadan online turnir na forumu i ja koji sam bio samo jedan obican takticar pobedio sam mog velikog prijatelja koga licno poznajes naseg sugradjanina Target Mana. Momci su mi ponudili da idem na najveci klanski online turnir na svetu i ja sam sa odusevljenjem prihvatio. Taj turnir je trebalo da bude igran tek 12 meseci pole tacnije 1.2 2009. Momci su hteli da se sto bolje pripremimo i uigramo tako da je zato tim tako rano i sastavljen tim pripreme su krenule odlicno a u timu su uz mene bili pobednici predhodnog klanskog takmicenja Paul,Stefan pfc,celzikg uz Target Mana koji je bio finalista i vodja naseg tima i Juanes i Ventusa i Zeka.Odlucili smo da i mladi tim povedemo koji je imao jos bolje predispozicije od nas a cinili su ga: Bojan95,Rosque,Fabio,Dzoni Padinjak,Spartakus. Ceo forum nam je pomagao oko svega od taktike do skautiranja protivnika. Ali javlja se problem posle mesec dana javljaju nam da svaki tim tu ne racunamo elipe koje igraju na turniru za malde mora imati po jednog igraca koji je zavrsio amatersku trenersku akademiju. Ipak bukvalno odluci smo da se starija ekipa povuce sa turnira a da posaljemo samo mladje posto niko nije zeleo da se toliko maltretira i da uci ko lud ne bi li sve zavrsio u roku a vecina clanova je vec imala stalan posao. Ja ipak duboko u sebi sam zeleo da pokazem ko smo i sta smo i odlucih da se ipak pomucim i preuzmem odgovornost na sebe i da se prijavim s obzirom da mi je to nekada bila zelja. I tako uz veliku pomoc svih uspeo sam zavriti do kraja godine uz puno muke!

 

Dok sam ja ucio i mucio se bukvalno ceo forum je radio postavu i taktiku za River i Boku sa kojima se igralo u grupnoj fazi i zaista su se svi dobro pomucili ali uspeli smo i kanacno dosao je i taj dan 1.2 2009 nas 12 ukljucujuci i mlade poletelo je za London na najveci internacionalni turnir u fudbal menadzeru. Atosfera je bila sjajna a drzali su je najiskusniji Ventus i Target velika vecina clanova je dosla da se pozdravi sa nama i da nam pozeli srecu. Nas starijih je bilo cak 12 jer smo imali dogovor da se rotiramo a izabrali su nas ostali clanovi. Prvo su igrali mladi i dosli su sjajno do polu finala i igrali protiv domacina neke ekipe iz Engleske. Inace pravila su bila takva da se igra na 3 dobijena meca znaci primer je sledeci player1 je prvo npr Barsa dok je player2 Real i onda se rotiraju tako 2 puta dok se u 5 mecu izvlace parovi. No da nastavim u polu finalu rezultat je bio 2-2 svi zajedno smo odlucili da mec za pobedu igra vodja mladog tima Rosque i posto je izgubio prvi mec 2-1 u drugom je morao to nadoknaditi i to je sjajno ucinio na poluvremenu je vodio 2-0 protivnici su znatno promenili taktiku i smanjili na 2-1 na pocetku drugog poluvremen zatim Rosquw povecava na 3-1 i u 94 minutu ocajan sut protivnika i nas golman ispusta sigurnu loptu i protivnicki igrac daje gol za prolaz tih Engleza. To je bio veliki sok za nas Rosque je bio razocaran ali smo ga bodrili i obecali da cemo ga osvetiti. E sada je dosao i nas trenutak bili smo u grupi sa nekim Nemcima,Francuzima i Rusima. Nemce dobijamo lagano 3-0 u prvom kolu. Zatim gubimo nesrecno 3-2 od Francuza ali dobijamo Ruse sa 3-1 i prolazimo u 1/4 finala gde dobijamo neke Holandjane i njih smo pocistili sa 3-0 sve do polu finala ja sam odigrao svega jedan mec ali nisam se ljutio sve je to bilo u taktickom planu. A u polu finalu nas cekaju najveci rivali FMS ekipa iz Srbije u prvom mecu ja gubim lagano oba meca zatim smo poveli 2-1 zahvaljujuci Paulu i Zeki zatim Ventus gubi sa 3-1 ali sjajni Celzikg nam donosi veliko finale i susret sa starijom ekipom onih Engleza uff kakvih je varnica bilo. Prva 2 meca gubimo  Stefan pfc i Paul su bili nemocni bilo je jako tesko ali onda izlazi najiskusniji Target Man i dobija 3-0 i dize nas iz mrtvih zatim sjajni Juanes dobija sa 3-1 i ostali su odlucili da posalju mene ispred Ventusa koji je sam rekao da ja igram mislio je da sam bolji od njega. I krece moja utakmica zivota u prvom mecu gubim lagano u drugom pruzam vec malo veci otpor ali ne dovoljno rusi mi se svet u tom trenutku ali moji momci me dizu a posebno onaj mali Rosque koji je rekao da se setim ssta smo mu obecali. Uspevam da izjednacim na 2-2 u pobedama i sada se igra 5 odlucujuci mec Englez je imao prednost sve do 80min kada odlcujem da promenim taktiku u onu sa kojom sam osvojio turnir na forumu i na kraju pobedjujem 3-1 i krece veliko slavlje mi smo sampioni sveta u igranju fm-a! ! ! Svi su nas docekali i slavlje je trajalo nekoliko dana ipak ja sam svima rekao da je ovo uspeh celog foruma a ne samo tima. Nagrada je bila 1000eura svakom clanu mi smo odlucili da damo u sazrevanje foruma a ostatak da podelimo medju svim clanovima. Dok nagrada za koju mi neko nije rekao a svi su znali je bila diploma za profesionalnog trenera koja me je cekala jedan dan kuci. Na njoj je bila poruka sale92 ovo ti je poklon od celog tima FM Balkana kao nagrada za onu zavrsenu skolu ti je najvise zasluzujes! Dosao sam sutra u prostorije foruma da se zahvalim ali i da je vratim ipak nisam to mogao prihvatiti svi su me nagovarali da je uzmem ali nisam hteo i krenuo sam kuci kada povika jedan od glavnih na forumu tacnije Skipper ''Sale92 ovo je tvoje ako je ne uzmes bacicemo je u kantu posto je ne moze niko sem tebe imati uslov za to je bio zavrsavanje one akademije'' ne moguuu da verujem kako ste me navukli ali hvala vam puno svima od srca ipak odlucih da uzmem diplomu!

Narednih meseci se nije desavalo nista posebno ja ipak nisam zeleo da se bavim tim poslom jer ko bi jos zeleo da mu trener bude jedan obican igrac fm-a i neko ko uz to nema nekakvo iskustvo... Sve je bilo uredu dok me jednog dana nije nazvao prdsednik Tventea iz Holandije Joop Munsterman i rekao mi kako se njihov trener povlaci na kraju sezone tacnije ide u neki veci klub posto je ovde osvojio ligu. I isprica mi kako su me njegovi skauti posmatrali na onom turniru u Londonu kako misli da je fm sve blizi realnosti i da li zelim da preuzmem ekipu 11.6.2010? Odgovorih mu ufff pa ovo je za mene velika cast ali i izazov tako da prihvatam uz neku realnu platu od na primer nekih 4,3 p/w po nedelji mislim da je to neka ok suma za realno jos uvek pocetnika kakav sam ja jel uredo to i zanima me jos kako stojite sa novcem za pojacanja? Odgovorih mi on dogovoreno 11tog budite na predstavljanju ugovor ce biti potpisan na 2 godine,a sto se tice novca nemate bas previse oko 3,5miliona ali imate dovoljno jak tim da se borite za najvise celjeve. Eto ti kceri moja nadam se da te nisam smorio znaci sutra polecemo...

http://img253.imageshack.us/img253/3381/1009j.png

FK Tvente (hol. FC Twente) je holandski profesionalni fudbalski klub iz Enšedea i trenutno igra u Erediviziji. Klub je formiran 1965. spajanjem šampiona Eredivizije iz 1926. Sportclub Enschede i Enschedese Boys. Klub je prvi put osvojio prvenstvo u sezoni 2009/10. Tvente je bio finalista UEFA Kupa u sezoni 1974/75. i osvojio je dva puta Kup Holandije. Dom Tventea od 1998. je stadion De Grolsš Veste koji ima kapacitet od 24.000 sedećih mesta.

 

Po dolasku u klub odlucio sam da koristim ovu formaciju ili ovu jesu vrlo slicne ali filozofija mi nije uglavno filozofija nije ista jedna donosi ultra ofanzivu dok druga moze doneti i nesto defanzivniju varijantu.Ta odluka je bila konacna nakon konsultacije sa Stefanom pfc (koji je koristio nesto slicno u ovom klubu jako slicnu taktiku je predstavio u uefa chempions liga projektu na nasem forumu) Juanesom i Necinhom slozili su se sa mnom da su takve taktike najidealnije u ovom trenetku njih trojica su bili jedni od najboljih takticara na forumu.Ipak zakljucio sam da mi i trebaju u takvoj taktici i par dobrih pojacanja uocio sam neke nedostatke na pojedinim pozicijama pa sam odlucio da odradim par transferaNapustili su nas Peter Wisgerhof jeste bio jedan od iskusnijih ali ostavio sam samo 2-3 igraca starija od 25godina sve ostalo su bili sjajni mladi igraci ai trebalo nam je nesto novca pa je zato otisao drugi igrac je bio prestari golman Sander Buscher ipak je imao cak 39 godina i sa njim je raskinut ugovor imam u planu da pustim jos par igraca na pozajmice a mozda padne i neka prodaja. Sa druge strane Senjada Ibricica sam doveo nakon konsultacije sa mojim drugom Juanesom koji je prosto obozavao Hajduk i zaista ih pratio a i moji skauti su mi preneli da je jedan od najboljih igraca HNL-a dok su mi skauti takodje prepurucili Dzmitrya Verkhostova kazu da nije skup a da je odlican stoper to mi je potvrdio i Bojan95 dok mi je Creep vatreni Dinamovac preporucio Milana Badelja a mnogi su mi potvrdili da je rec jednom od najtalentovanijih igraca sa Balkana nakon njihovog dolaska imao sam velikih problema sa finansijama tacnije imao sam svega 70 hiljada a bilo mi je jako poterebno jedno dobro desnno krilo upravo zbog tog finansiskog stanja nisam mogao dovesti nijednog igraca koji trazi vise od toga za agenta i za potpis plata nije bila problem ali jeste ovo sto sam naveo jos bih samo pomenuo da sam pricao sa mojim prijateljom Zeljkom Delijom jos pre nego sto sam potpisao za Tvente o jednom mladom igracu a to je King Osanga tada smo se dotakli teme koje bi bilo dobro desno krilo za osrednje klubove a da ne trazi puno za agenta i potpis ipak mislim da taj mali Nigerijac nije dovoljno dobrog kalibra za moju ekipu... I naravno setio sam se oticicu da pitam Zeljka Deliju i ostale prijatelje. Sta da radim i koga da dovedem jer ovaj Nigerijac sasluzuje mesto u mojoj ekipi i koga da dovedem pa prijatelji da vas cujem?

INTERVJU ZA SPORTSKI ZURNAL

http://img263.imageshack.us/img263/2929/zurnal1.jpg

-Novinar-

Dobar dan gospodine Čeliću ovo je vas prvi intrvju otkada ste postali trener? Pa kako se osecate?

-Aleksandar Čelić-

Prvo zelim svim čitaocima dobar dan. Da ovo je moje prvi intrvju a veruj te mi jedino sam se bolje i lepse osecao kada sam dobio cerku i kada smo pre nekoliko meseci osvojili onaj turnir...

-Novinar-

Kako vam se čini sro ste na ovakav način dobili sansu za vodjenje jedne ekipe koja igra ligu sampiona i koja je prvak jedne velesile fudbala kakva je Holandija kako ce te se nositi sa pritiskom sobzirom da se od vas puno ocekuje?

-Aleksandar Čelić-

Ovako ja jesam mozda ne iskusan ali imam jasnu viziju usta zelim da pretvorim Tvente a to je velesila danasnjeg fudbala svestan sam da to nece biti lako i da je put vrlo trnovit ali sve se moze kad se hoce a uz to imam sjajne pomagace za sve ovo dugujem mojim prijateljima sa FM-Balkana...

-Novinar-

Da li imate u planu jos neka pojacanja ili je prelazni rok za vas gotov i imate li uopste dovoljno uslova i novca za njih?

-Aleksandar Čelić-

Tu temu bih radije preskocijo ne bih o unutrasnjim stvarima u klubu samo mogu reci da sam sasvim zadovoljanuradjenim za sada i Milan i Senjad i Dzimitry su sjajni momci a i igraci...

-Novinar-

Uredu a mozete li nam reci imate li neke zacrtane ciljeve u ovoj sezoni?

-Aleksandar Čelić-

Imam da moja ekipa igra na najvecem mogucem nivou a rezultati ce doci sami po sebi ako igra bude na najvisem nivou...

-Novinar-

Uredu gospodine hvala puno na izdvojenom vremenu i srecno u nastavku rada dovidjenja...

-Aleksandar Čelić-

Hvala i vama takodje dovidjenja...

 

 

 

Slobodno dajte neke predloge koga da dovedem to mi i jeste bila ideja izvinjavam se sto je update pisan ovako kasno ali nisam stigao ranije i nemoj te se ljutiti ako nekog nisam spomenuo ipak ne mogu spomenuti sve ima nas zaista puno takodje ako neko ne zeli biti spominjan neka kaze...

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic


POCELA NATICANJA

epizoda 2


SUPER KUP

http://img253.imageshack.us/img253/4254/cupnlsc1.jpg

Moja prva zvanicna utakmica na klupi Twentea na kraju mogao sam da budem zadovoljan a rezultat je glasio. Igra je bila solidna a pobeda zasluzena iako je mukom zaradjena.


ERDIVISIE

http://www.dodaj.rs/f/2m/UM/24taeodb/logoeredivisie.jpg

Posle nekompletnog 9tog kola plasmanom na tabelimogao sam biti prezadovoljan trenutnim plasmanom s obzirom da sam dosta kiksao na nekim neocekivanim utakmicama a to mozete videti ovde. Ipak kancentrisacu se na nastavak i potruditi se da sto manje kiksam nadam se da sam sada pronasao onu pravu taktiku. Puno sam razgovarao sa igracima i trudio sam se da izgradim sto bolji odnos sa njima mada sam ih i kaznjavao kada je bilo neophodno. Uprava je za sada imala maksimalno poverenje u mene i isticali su u medijima da mi je potrebno vreme i to me je zaista hrabrilo kao i maksimalna podrska koja mi je dolazila od porrodice i mog cuvenog foruma i svih njegovih clanova koji su mi maksimalno pomagali.


UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2010/11http://i359.photobucket.com/albums/oo33/BaneSrbija/Uefa_Champions_League_roma.jpg

Nakon zavrsetka playoff runde 2 dana posle nje je bilo zakazano zrebanje u Nionu. Dan ranije sam poleteo u drustvu predsednika kluba naravno nadali smo se najboljem mogucem ishodu ali to nije bilo ni malo lako s obzirom da smo bili svrstani u najnizi 4 sesir. Pre zreba nadao sam se ciljanju drugog mesta ako dobijemo povoljne rivale. Ali kada su Diego Milito,Julio Cesar,Maicon i Weslly Snajder izvukli grupe slosilo mi se. Iz treceg sesira smo dobili sjajnu Samdoriju mozda i najaceg rivala odatle zatim iz drugog ni manje ni vise nego Real Madrid najtrofejniji klub sveta i ona kao slag na tortu iz prvog sesira veliki Manchester United. Bili smo razocarani ali ipak nije se moglo nazad i shvatio sam da cu cekati sansu iz prikrajka pa sta bude bude ipak ce to biti veliko iskustvo za moj mladi tim koji ce tek narednih godina pokazati sta zna. Odigrana su i prva dva kola a stanje u grupije bilo dosta lose poraz od Uniteda na ''teatru snova'' od 3-0 potpuno zasluzeno u drugom mecu smo cekali Real kod kuce poveli su 0-2 na poluvremenu ali u drugom moja ekipa se potpuno okrece i krece napred smanjujemo na 1-2 jos na pocetku drugog poluvremena i napadamo do samog kraja ali Madridjani ipak uspeju da odole. Nikako nisam mogao biti zadovoljan ali ipak su to sve sami velikani svetskog fudbala. Stanje na tebeli mi ipak pokazuje da ne treba da odustanem Real i Manchester imaju po 4 boda a Samdorija 2 uz dve dobre utakmice protiv Samdorije mogli bi nam se povecati sanse za nesto vise. Odluci sam pitati za savet na forumu sta ostali misle da li da igram protiv Djenovljana sa onom mojom taktikom 4-2-4 sto sam im vec rekao da cu koristiti ili sa nekom drugom? (slobodno mi recite vase misljenje u komentaru s obzirom da sada treba da igram tu utakmicu)


GAI ASSULINI POTPISAO

width=450 height=337http://www.dodaj.rs/f/3O/qY/25Ho9kXz/thiagogaiadobe0001.jpg[/img]

Najveca nada Izraela Gai Assulini potpisao je ugovor sa mnom tek u na kraju Septembra nakon petonedeljne probe. Nekadasnji igrac Barselone sa kojim je odluceno da se raskine ugovor na kraju predhodne sezone potpisao je ugovor do 2015 godine a plata ce mu biti 7,000 po nedelji. Moja zamisao je da mladog 19togodisnjeg Izraelca koristim na desnom krilu ali otom potom videcemo kako ce se snaci odlucio sam da mu dam broj 17. Medijima sam izjavio da se radi o velikom telentu koji je buducnost ekipe i da sam prezadovoljan njegovim dolaskom.


Nekoliko dana pred mec sa Samdoriom u Ensedeu dobio sam poziv da dan pred mec gostujem u jednoj tv emisiji na jednoj Holandskoj televisiji...


komentarisite sve je dobrodoslo nastavak uskoro...

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se na dubl postu ne zelim spemovati ali imam jedno pitanje da li se neko od vas zove ili ima nick kao neki dobar asistent ideja mi je nesto tipa da dovedem nekog navodno sa foruma da mi bude asistent ili bar trener skut?
Link to comment
Share on other sites

EMISIJA

epizoda 3


 

Holandski Euro Sport

Emisija ''Menadzeri Erdivisie''

http://www.dodaj.rs/f/2Z/uK/2bskWfFe/untitled.jpg

 

Nakon puno razmisljanja i puno neprospavanih noci dosao je i dan pred odlucujuci mec sa Sampdorijom u 3 kolu lige sampiona vrlo nam je bilo vazno da ga dobijemo. Kao sto sam vec najavio dobio sam poziv da dodjem u emesiju u Amsterdam ''Menadzeri Erdivisie'' uz mene pozvani gost je bio Martin Jol menadzer velikog rivala Ajaxa. Dolazim u studio nesto pre emisije i upoznajem se sa svima ali Jola nema nigde jos uvek. Organizatori su bili zabrinuti nikako nisu mogli da ga dobiju na telefon! Vec su odustali i odlucili da emisija bude bez njega kad samo par minuta pre nego sto emisija pocinje on se pojavljuje izvlaci se kako je bila guzva nismo mu bas svi poverovali cak se nikom nije ni izvinuo. I evo konacno emisija pocinje!

 


 

-Voditeljka: Dobro vece dame i gospodo nasi vecerasnji gosti su Martin Jol (menadzer Ajaxa) i menadzer Twentea Aleksandar Čelić gospodine Čelicu sta mislte o vasem kolegi i suparniku Martinu Jolu.

-Aleksandar Čelić: Pre svega dobro vece svima nisam dugo u Holandskom fudbalu i od skoro sam menadzer ali mislim da je sjajan menadzer...

-Voditeljka: A vi gospodine Jol kakvo je vase misljenje o kolegi i sta mislite o nacinu na koji je dosao na klupu vaseg rivala?

-Martin Jol: Iskreno nista mi se ne svidja na njemu a pogotovo nacin na koji je postao sef strucnog staba Twente-a ako tako nastavimo fudbal ce propasti inace posle meca u ligi izedju nase 2 ekipe koji smo dobili dosta ubedljivo 3-0 prisao i izvredjao me kao nikada u zivotu![/i

-Aleksandar Čelić: Ostao sam bez teksta kao i pola studija ali odgovorih mu: Kako vas nije sramota ne bih da kazem nesto ruzno ali nikada vam nista lose nisam uradio zasto tako lazete poraz je bio zasluzen i sami vidite sta sam izjavio posle tog meca na pres konferenciji. Sto se tice za posao necu da se spustam na vas nivo i komentarisem jer sam vaspitan da se tako ne obracam straijima...

-Martin Jol: Pa da kao sto sam i mislio nemas da ne kazem sta da kazem a ni jezik jer si ovde sa velikom srecom na mestu koje ne zasluzujes derao se ko lud!

-Aleksandar Čelić: Gospodine Jol samo cu vam reci da sam i ja kao i vi (ustvari nisam siguran) zavrsio trenersku akademiju i to vam je dovoljno a sada napustam emisiju jer ne zelim da se nerviram pred bitan mec a i ne zelim da se kompromitujem!

-Voditeljka: Nemoj te molim vas gospodine Čeliću narod zeli i vas da cuje a sada idemo na reklame pa nastavljamo posle sa ukljucenjima gledalaca...

 

 

Posle reklama situacija se malo smirila ukljucila su se 3-4 gledoaca koju nisu rekli nista konkretno ali su me ipak podrzali. Zatim se ukljucuje jedan gledalac koji je rakao Jolu da ovo sto je rekao uopste nije uredu i da ja moram biti dobar covek cim me podrzava toliko clanova foruma. Jol se samo nasmeja i opuje tu sve obicne jajare! Vec mi je poceo pucati film moze sve da mi dira ali one koje volim ne moze razmisljao sam sta da kazem kada se ukljuci jedan gledalac i prekide me u pola reci. Dobro vece ja sam Milos moguce da me je Sale prepoznao ja sam njegov drug sa foruma poznatiji kao ''milosizpisara'' Sale podrzavam te znas toi sam vrlo dobro. Nego hteo bih nesto da kazem gospodinu Jolu gospodine Sale nije hteo da kaze ali ja vas necu stititi secate se kada smo sedeli one veceri u restoranu posle meca vas i Twentea u ligi? E samo da znate da sam vas slikao kako Saletu nudite pare da izgubi prvenstvo i kako vam on pokazuje ne za to imam i svedoka a to je Nebojsa poznatiji kao ''Necinho'' takodje nas zajednicki prijatelj sa foruma tada smo mi bili gosti kod Saleta u Holandiji. Milos je rekao samo dovidjenja svima poz toliko od mene i prekinuo. U studiu je nastao muk nekih 15tak sekundi. Vrlo dobro sam znao da je to istina ali nisam hteo da otkrivam pred celim svetom mozda sam i pogresio ali sta je tu je. Posle tih 15tak sekundi Jol progovori nasmeja se i rece: Aha da jeste nudio sam te pare njegovoj zeni za sex priznajem. Ja bez razmisljanja skocih na njega ali nas rastavi obezbedjenje! Voditeljka odlucuje da prekine emisiju i brzo se odjavljuje. Njegove prozivke su i dalje trajale ali sada ni ja nisam ostajao duzan. Govorio je da sam los menadzer i kako nemam pojma. Ja sam mu samo odgovorio da cemo se sresti mi jos bilo u ligi kupu ili europi...!

 

 

Link to comment
Share on other sites


ČELIĆ NAPUSTA TWENTE!!!

epizoda 4

http://img405.imageshack.us/img405/5760/blica.jpg

 


 

Blic nezvanicno saznaje kako nas strucnjak Aleksandar Čelić posle samo 6 meseci napusta ekipu Twentea! Naime priča je krenula ovako pre otprilike 2 meseca Aleksandrova mezimica desetogodisnja Jovana zadobila je ozbiljne poverde kada je na nju naleteo jedan ne oprezni vozac. Ima dosta posledica koje na njenu ogromnu srecu nece imati ozbiljan trag. Tog dana kada se desila famozna nesreca ona je hitno prebacena u Francusku u Pariz na hirurski sto. Aleksandar je morao da joj obezbedi privatan avion u kom bi stigala do Francuske molio je klub da mu pomogne oko placanja istog aviona i hirurskog zahvata ali su ga glatko odbili. Ipak nasao se jedan dobrotvorni davalac koji je dao jednu polovinu tj za avion dok su drugu polovinu skupili njegovi prijatelji sa FM Balkana koji je vec svima nama dobro poznat kao i celom svetu takodje pripomogli su Aleksandar i njegova porodica. Sa malom Jovanom je sada sve uredu ali ona mora biti jos 6 meseci pod lekarskim nadzorom u Parizu ili moze biti prebacena u najbolju kliniku na svetu koja se nalazi u Ruskom Sankt Petensburgu.

 


 

Čelić je zbog svih tih desavanja bio jako besan na klub zbog predhodnih desavanja i njihove ne zainteresovanosti! Pre pomunute nesrece sjajno je digao moral ekipi i pokazo je da zna digao ih je na 3 mesto u Erdivisiji i dobio Samdoriju 2-1 kuci posle 2 startna poraza u ligi sampiona. Zatim kako smo vec javilo doslo je do ne poverenja sa njegove strane u upravu. Iz toga se izrodilo puno svadja u ekipi i nesuglasica izmedju igraca. Takodje uprava mu nije ni dozvoljavala da ide u posetu jedinici. Nakon jedne posete ćerki javili su se navodi u navodnom interesovanju Francuskog velikana PSG-a dok posle toga culo se da se u trku ukljucio i Ruski gigant Zenit sa neodoljivom ponudom koju je uputio Gasprom navodno bi dobio oko 30miliona za transfere sto morate prizanti zvuci neodoljivo. Takodje Rusi nude da nose i sve troskove oko lecenja ćerke. Naravno Čeliću bi ovo zaista odgovaralo jer bi bio blizu mezimice i jedinog deteta. Spekulise se da je trazio od oba kluba da obezbede ukupno tri stana prvi za njegovu porodicu drugi za njegovog velikog prijatelja Target Mana i njegovo dvoje dece i zenu i treci za par prijatelja sa foruma koji bi dosli da mu u potpunosti pomognu oko posla. Izgleda da ce se na duele sa Jolom cekati negde u europi!

 


 

Čelićeva izjava:

Da istina je napustam Twente! Ne bih previse komentarisao mislim da svi znate o cemu se radi ja samo zelim da svi postuju moju porodicu i da budem sa njima a ne ovako zena i cerka u Parizu a ja u Ensedeu. Ko pristane na uslove tamo idem uslovi su bolji u Zenitu ali to ne menja moje misljenje oba kluba volim da gledam zaista su pravi velikani. Jedino sto vam mogu potvrditi jeste da sam na pragu dogovora sa jednom ekipom trebao bih da potpisem vec ukoliko sutra. I moje misljenje je da bi mojom ćerki bilo lakse u Rusiji zato sto je realno puno bolja klinika ali otom potom videcemo... Jos bih porucio i Jolu da me ceka u eurpi da dolazim jaci nego ikad!

 


Link to comment
Share on other sites


ČELIĆ POTPISAO - I VEC SOKIRAO

epizoda 5


http://img402.imageshack.us/img402/9855/bbcsport2.jpg

Samo nakon par dana nakon odlaska iz Twentea najpoznatija svetska televizija objavila je da je Čelić potpisao novi ugovor sa jednom ekipom. Kako bbc sport navodi rec je o jednom od najbogatih klubova istocne europe Zenitu! Navodno predhodne spekulacije su bile tacne cerka ce mu biti prebacena u Sant Petensbutg kao i sto je navedeno dobice i 3 stana. Ipak Ruski multimilijarder mu je obecao 25mil za transfere ali ako pristane na sedmicnu platu od 3,3 p/w i ugovor na godinu dana znaci do 1.1.2012. Posle toga se oglasio i sam Aleksandar:

 

Mogu vam konacno potvrditi ugovor je potpisan nemam mnogo toga da dodam osim da sam sada zaista presrecan i da ocekujem najbolje od ekipe takodje zelim da se dugo zadrzim u ovom klubu...


http://img232.imageshack.us/img232/6051/1301108p.png


TRANSFERI

Nas novinar upravo dolazi sa najnovijim vestima naime sreo je Čelića sasvim slucajno na aerodromu u drustvu prijatelja i uspeo je da izvuce intervju tacnije zamolio ga je a Čelić ljubazno prihvatio

Gospodine Čeliću putujete negde?

Da putujem u Brazil sa svojim prijateljima iz Srbije sa FM Balkana kako bi se licno uverili u transfere nekih igraca...

O kakvim igracima se radi?

Radi se o jakoperspektivnim momcima videcete mogu samo najaviti bombe...Dovdjenja...

Dovidjenja sretan put...


BOMBE POTPISALE

Vedad Ibisevic

http://img525.imageshack.us/img525/5404/791546mediumsquare.jpg

Sjajni Bosnski reprezentativac potpisao je ugovor do 2015 godine on igra na poziciji spica vrednost transfera je 6miliona a Ibisevic ce dobijati 18,000 po nedelji.

Mohamed Diame

http://img153.imageshack.us/img153/2629/wiganathleticvliverpool.jpg

Velika nada Senegala i nekadasnji igrac Wigana 23 zadnji vezni fudbaler potpiso je ugovor takodje do 2015 uz nedeljnu platu od 22,000 vrednost ovog transfera je 5,5miliona.

Diego Renan

http://img146.imageshack.us/img146/2470/255817large1.jpg

Radi se o igracu koji je i mozda najveci talenat na svetu na mestu beka moze da igra i levo i desno vrlo mlad momak ima svega 21 godinu on je Brazilske nacionalnosti stigao je iz Cruzeira za 11 milliona ugovor je potpisan do 2015 uz nedeljnu platu od 12,750 po nedelji.

Paulo Henrique

http://img291.imageshack.us/img291/8679/ganso.jpg

Najvece pojacanje stigao je iz Brazilskog Santosa za velikih 16miliona on je najveca nada Brazilskog fudbala igra na poziciji centralnog veznog ili polu spica potpisao je ugovor do 2015 za nedeljnu platu od 17,000 po nedelji...

Odlucio sam da mi ne trebaju vise pojacanja doveo sam sjajne igrace na nekim rupama u timu koje ce sigurno dobro popuniti. Neki igraci su nas i napustili a evo i koji su to igraci.


POCELA NATICANJA

Odradjene su i pripreme 2 pobede i 3 poraza s obzirom da je to radio moj asistent solidno je proslo doa sam mu da odradi s obzirom da su utakmice vec bile zakazane a on je uglavnom igrao sa drugom ekipom. Posle ne bas najzadovoljavajucih priprema odlucio sam da mu urucim otkaz a dosao je Englez Tony Coton koji ce samo navodno obavljati tu funkciju s obzirom da su tu moji drugovi sa foruma koji ce se neprestano smenjivati u onom stanu dok ce tu glavni biti moj veliki prijatelj Target Man koji je najiskusniji od njih. Prva zvanicna utakmica bila je protiv Villareala u ligi europe moj predhodnik Spalleti je zavrsio kao 2 u grupi i dobili smo jednu od najjacih ekipa evo irezultata prve utakmice koji je glasio 2-1 za mene. Odlicna utakmica za mene.Zatim sledi finale super kupa protiv Rubina a konacan rezultat

je glasio 3-0 za mene sjajna igra mojih igraca je bila na tom mecu. Zatim sledi i revans u Spaniji autakmica je zavrsena takodje 2-1 za mene dobro smo igrali tek nakon iskljucenja Ibisevica ali sve u svemu plasman dalje je bio najbitniji. U narednoj rundi isli smu na Fenerbahce prva utakmica se igrala kod nas i zavrsena je

rezultatomsvega 1-1 bili smo apsolutno nadjacani na sredini iz toga smo i dosao i taj po mene ne povoljan rezultat. Posle toga je sledio i debi mec u ligi protiv Rostova igrao sam sa pola druge postave ne bi li ih odmorio jedini strelac je bio Rossina i pobedio sam 1-0. Potom smo isli na revans mec u Istambul morao sam krenuti ofanzivno ne bi li postigao prvi gol ali na zalost to mi se obilo o glavu konacan rezultata je bio ubedljiv za Turke stvarno zasluzeno ne mogu reci platio sam danak ne iskustvu i zavrsio u 1/8 finala lige europe. Sada se okrecem narednim izazovima u ligi odnosno kupu u ligi nas u narednom kolu ceka najveci rival CSK-a dok u kupu igramo 1/2 finale nadam se da cu podici ekipu nakon ovog ispadanja. Inace bio sam vrlo razocaran porazom ali su me moji prijatelji na celu sa Targetom,Juanesom,Poulom,Zekom,Ventusom koji su putovali sa mnom u Tursku podigli i pruzili maksimalnu podrsku naravno ne bih zaboravio ni one koji su bili u Srbiji i takodje mi pruzili maksimalnu podrsku!


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |