Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Dečko u usponu


ŽeljkoDelija
 Share

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auto zakoci ili taj udari od sofersajbu kao u svim filmovima i ostane živ....to be continued........cekamo nastaavak :D

super prica  lol

:odvala: A ne zaboravio sa da napisem da je popio Red Bull i da ce da odleti  hehe

Link to comment
Share on other sites

Moj zivot je moja stvar!

 

http://www.mricons.com/store/png/11866_11434_128_kontact_journal_pencil_paper_icon.png

 

10.Avgust 2011.godine

Subota

Grad:Sibenik,Hrvatska

Mjesto:Autoput,Sibenik

 

"Tako covjek pade pod auto, a ja odmah pocnem da bjezim. Bjezao sam ni sam ne znam gdje, trcao sam kao lud, bilo me je strah da se vratim tamo, nikad nisam uradio nista lose, a sad sam ubio covjeka! Kako su me emocije ponijele, morao sam se kontrolisati ali jednostavno nisam. Ko zna uopste ko je taj Grozni, nadam se da ce slucaj ostati nerjesen narednih 100 godina, kao sto to biva i inace,a tada ni mene nece biti tako da mi je svejedno."

 

Covjek je pao pod auto i hitna ga je odvezla, a ja sam pobjegao prema stadionu Sibenika i pravo se da je sve normalno, nastavio da treniram igrace.

 

http://www.blic.rs/data/images/2010-12-15/100099_1103-nesreca-foto-vesna-lalic_f.jpg?ver=1292369355

 

-Željko Nikolić:Dobar dan, dragi moji igraci. Ajde 5 krugova za zagrijavanje, imam jedno iznenadjenje za vas.

-Ante Tomic:Pozdrav Nikoliću,evo me dosao sam na trening.

-Željko Nikolić:Ne moras me zvati Nikoliću, vise mi odgovara sefe. Ajde idi se raspremi pa dok oni otrce 5 krugova ja cu te predstaviti kao zadnje pojacanje.

-Ante Tomic:Uredu Nikoliću! Izvinjavam se sefe!

 

 

-Željko Nikolić:Ajde,ajde Tomicu! Evo ih zadnji krug trce!

-Ante Tomic:Evo me tu sam sefe, da se i ja istegnem ili da trcim?

-Željko Nikolić:Nema potrebe jos.Prvo cu te upoznati.Ajmo igraci izvucite taj zadnji krug!!!

 

 

-Željko Nikolić:E ovako dragi moji igraci, prvo da vam predstavim zadnje pojacanje, pa onda da nastavite sa treningom. To je kao sto vecina vas zna Ante Tomic, dobro ce nam doci neko ko je igrao dugo godina u Dinamu i koji zna kako je to kad osvojite titulu. Ovim mladjim igracima ce najvise znaciti, pa tako neka ga pitaju slobodno sta god ih zanima, on je tu kao i ja da vam pomogne.Ajde sad nastavite sa treningom.

 

 

Na utakmici protiv C.Sesvete, sakupilo se oko 5,000 navijaca na tribinama da odaju pocast svom bivsem vodji Groznom!Ja sam odrzao govor pred pocetak utakmice.

 

-Željko Nikolić:Dragi moji navijaci i igraci,svi smo razocarani zbog onoga sto se desilo Petru Markovicu ili kako je vama poznatiji kao Grozni.Stvarno smo razocarani jer je tako mlad momak u 30godini zbog neopreznosti poginuo.Zato ce danas igraci za njega da ostave srce na terenu,a to ocekuje i od vas!

 

Utakmica je zavrsena 3:1 u korist Sibenika,a ja se nikad u zivotu nisao osjecao ovako lose.

 

http://www.radiosibenik.com/upload/34121532_funcuti.jpg

 

Policija dolazi u klub i raspituje se za mene.

 

http://www.ezadar.hr/repository/image_raw/12032/medium_full/

 

Goran PaukDobar dan gospodo iz policije, izvolite sta ste trebali?

-Policajac:Trebamo vaseg trenera,Željku Nikolića, navodno je on bio zadnja osoba koja je vidjela Markovica zivog.

Goran PaukStvarno?! On mi je rekao da ga i ne poznaje, da nije nikada cuo za njega. Vrlo cudno, eno njega u kancelariji. Pravo niz hodnik druga vrata desno.

 

Policajci dolaze kod mene u kancelariju.

 

-Policija:Dobar dan! Vi ste Željko Nikolić?

-Željko Nikolić:Zavisi ko pita?

-Policija:Mi smo iz policije grada Sibenika, imamo neke informacije da ste vi zadnja osoba koja je bila sa Petrom Markovicem. Pa nas zanima da li je to istina?

-Željko Nikolić:Ja tog covjeka ne poznajem, prvi put sam ga vidio na televiziji. Cak ne znam ni koje su navijacke skupine Sibenika najbolje. To me i ne brine previse. Cuo sam da je bio pravi huligan i da je imao podebel karton tamo kod vas.

-Policija:Bio je lopov,ali neko ga je gurnuo pod auto,kako kazu ocevidci. Nas sada zanima da li ste vi to vidjeli ili mozda znate zasto bi ga neko gurnuo?

-Željko Nikolić:Majko mila vi ste tacno glupi!!! Pa sad sam vam rekao da ga ne znam,a vi me napadate da li sam bio sa njim! Nisam! Kako cu biti sa njim kad ga ne znam?! To neka vasa visa matematika?! Policajac koliko je 2+2*2?

-Policija:Morat cu vas zamoliti da podjete sa nama u stanicu. Hajde izadjite ispred nas!

-Željko Nikolić:Znaci krivo ti sto ne znas koliko je 2+2*2 pa me privodis u stanicu da ti dajem instrukcije iz matematike?

-Policija:Samo sutite i hodajte!

-Željko Nikolić:Necu, morat ce te upotrebiti silu ako me mislite izvesti iz moje kancelarije, a prvo da vidim nalog!

-Policija:Kakav nalog?!

-Željko Nikolić:Koji glup policajac, Da mi probas malog!!!

-Policajac:Hoces pendrekom da te tjeram do stanice?!

-Željko Nikolić:Ajde necu da vam opterecujem mozak vise. Idem sa vama,ionako cu dobiti kaznu 20-30 000 kuna i ko ga jebe. Nisam vam ja kriv sto ste glupi!

 

Odvedose me u stanicu i ostavise me tamo dva sata, dok neko iz kluba nije uplatio jamcevin da me puste.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam brate MAFIJA!

 

http://www.mricons.com/store/png/11866_11434_128_kontact_journal_pencil_paper_icon.png

 

9.Novembar 2011. godine

Srijeda

Grad:Sibenik,Hrvatska

Mjesto:Hotel, Sibenik

 

"Nakon par utakmica u kojima sam skontao da je Hrvatska liga puna prevara i namjestalji odlucio sam da napustim Sibenik.Islo mi je dobro jendo vrijem,a onda su pocele smicalice i razne gluposti koje ja nisam mogao da podnosim, cak sam i dobio kaznu zbog toga sto sam se zalio na sudacke odluke. To je bila kap koja je prelila casu, ocekivao sam da poprave stvari i sudjenje,a ne da mene kazne zato sto sam u prvu. Dovidjenja Hrvatska jer nikada vratiti se necu!"

 

Izlazim iz zatvora.Tamo me ceka neki nepoznati covjek.

 

http://webcluster.slobodnadalmacija.hr/Portals/0/images/2010-07-29/Novosti/bilicettt_thumb.jpg

 

-Nepoznati Covjek:Napokon su te pustili. Hajde samnom u auto.

-Željko Nikolić:Vrlo smijesno, idem pjese nije mi daleko. A uopste ko ste vi?

-Nepoznati Covjek:Ja sam te izvukao iz zatvora. Hajde sad samnom.

-Željko Nikolić:Svejedno mi, hajde idemo. Ionako mi je zivot u rasulu.

-Nepoznati Covjek:Evo ovako, ja ti necu reci svoje ime, ali mogu ti reci da znam sve o tebi i da te pratimo duze vremena. Drago nam je sto si ubio Groznog, nismo mi morali ruke da prljamo i zbog njega.

-Željko Nikolić:Stani da izadjem iz auta! Nisam ja ubio Groznog!

-Nepoznati Covjek:Znam da jesi, ja sam ga pogazio autom, jesam ga i ja namjerno pogazio ali si ga ti gurnuo tako da ja nisam kriv.Puno ti hvala.

-Željko Nikolić:Odakle si ti? Daj reci nesto o sebi?! Prijavit cu te policiji!

-Nepoznati Covjek:Ja sam iz Srbije isto kao i ti.Radim ovde za neke ljude,a neki kao ti rade za mene. A znam da me neces prijaviti policiji, jer ces uskoro dati otkaz u Sibeniku i trazit ces novi klub.

-Željko Nikolić:Ko je rekao da cu dati otkaz? Necu iz Sibenika do kraja sezone nigdje da idem!

-Nepoznati Covjek:Evo odve ces izaci,dovidjenja i vidimo se u drugoj drzavi kad pronadjes drugi klub!

 

 

Ja napustam Sibenik!

 

Goran Pauk:Dobar dan Nikoliću, sta si me trebao?

-Željko Nikolić:Nemam namjere da radim u ovim okolnostima vise. Ne osjecam se sigurnim ovde. Zelim da napustim klub.

Goran Pauk:Znam da imas problema sa prilagodbom,ali snaci ces se do kraja prvog dijela sezone.Siguran sam, a ako se ne snadjes onda idi.

-Željko Nikolić:Ne! Ja odlazim danas, nemam ovde sta da radim vise. Dovidjenja, novca mi ionako niste nista dali, tako da smo zavrsili. Niti ste vi meni ista duzni niti ja vama. Srento vam dalje.

Goran Pauk:Glup potez pravi te.Ovako nikada necete voditi klub iz Hrvatske lige ponovo! Svima cu reci kako ste se lose ponasali!

-Željko Nikolić:Zaboli me kurac sta ces ti kome reci.Dovidjenja!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ostajem na Balkanu  :thumbup: Dobar klub, raspustio odlicne igrace i ispao u drugu ligu,a ni tamo im ne ide 11. su tako da cu uz mala pojacanja nadati se Top5 do kraja sezone  :thumbup: Uglavnom cilj ovog sejva jeste da osvojim Ligu Sampiona i Copa Libertadores i da vodim neki klub iz Sj. Koreje i Australije  :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |