Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoc oko taktike


Sale92
 Share

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro si dovodio transfere,golman je romero,kraljina.

lijevi bek,aogo, odlican za sad

stoperi mangane i juhas, za sad meni su okej.

desni bek. renan i zabaleta.

zadnji vezni. mozda previse i ih ima, to cu kao tajnu sacuvat,

srednji ja koristim romarica i deforura,

kranjcar am

i napad fred i neymar. lijepa ekipa...

 

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam novi clan na vasem forumu inace aktivno sam igrao FM jos od FM 2009 i imam problem sa taktikom.Igram sa Partizanom imam rusku verziju FM 2011.Moj problem je kad igram protiv jakih klubova moji igraci su bolji ali protiv losijih timova katasrofa primim po 2 do 3 gola.Pa sam hteo da vas pitam koja bi mi taktika najbolje legla a evo vam moj sastav tima:

GK Radisa Ilic, Zivko Zivkovic

Stoperi: Stefan Savic, Marko Jovanovic

Bekovi: Aleksandar Lazevski, Miljkovic, Vojislav Stankovic,Kizito

Zadnji Vezni: Medo,Radosav Petrovic

Vezni: Sasa Ilic,Moreira,Fejsa

Krila: Tomic,Bogunovic,Davidov,Iliev,Babovic

Napadaci: Boya, Scepovic,Cleo,Zubya,Diarra,Washington

 

E da imam jos jedan problem izvinjavam se zato sto znam da skrecem sa teme.Retko mogu da prodam igraca kad stavim i nekog ko je sjajan igrac niko mi nenudi da hoce da ga kupi a kad udjem u njegov transfer pise da su neki mnogi zainteresovani onda ja spustim cenu igraca za prodaju ali opet nista mozda trebam sa drugim klubovima da pregovaram hvala ...

Link to comment
Share on other sites

Nabavi "normalnu" verziju FM-a, ako si u mogucnosti. Kad hoces da prodas igraca idi na Offer to clubs i trazi odredjenu sumu, neka ponuda tad mora da stigne sigurno. Sto se taktike tice neka bude ovako, i prebaci Nastasica u prvi tim ili kupi jos jednog stopera:

 

Z. Zivkovic

 

Stankovic - Savic - Jovanovic - Miljkovic

 

Petrovic

 

Ilic- Medo - Moreira

Iliev (AML)  Tomic (AMR)

 

Cleo ST

 

TI:

http://www.dodaj.rs/f/2o/lE/4dn13qqF/ss.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.....trebao bih duty za napadaca u formaciji 4-2-3-1 u kojoj mi je amc advanced playmaker, aml i amr su mi winger attack, a napad mi igra hulk....nikako ne zabija golove....koji duty da mu stavim??

Link to comment
Share on other sites

Probao sam...ali ne zabija....da ga stavim na krlo...onda bi mi u napadu igrao Gabby Agbonlahor, a on ima jako los finishing....pa tako da nezz bas....zelim da mi glavni igrac u timu bude hulk....posto ima sjajan dribling, dosta je brz, dobar sut ima...mislim da bi mi mogao vuci klub do kraja.....inace igram sa Aston Villom....kupio sam jos Milana Badelja koji mi igra Amc i dobar je,pored njega je aml ashley young i amr bernard mendy, iza njih su dva mc-a....nigel reo coker i stiliyan petrov. U obrani su mi dl- warnock, dc-collins, dc-dunne, dr-young, gk-friedel.

Link to comment
Share on other sites

Može mala pomoć? Dakle napravio sam taktiku, rezultatima u dosadašnja tri prijateljska susreta sam prezadovoljan ali se promašuje dosta CCC. Pa me interesuje mogu li nekako da utičem na to da se više CCC koristi ili je to jednostavno što su još uvek u toku pripreme i tim nije uigran.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jednostavno, moraš da učiniš da ekipa udje ozbiljno u utakmice sa slabijim rivalima. Moraš da igraš sa što jačom postavom i da im u toku Team Talk-a daješ do znanja da neće lako doći do pobede. Kad vode na poluvremenu, takođe moraš da im govoriš ono "Don't become compacent". Tako nešto.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |