Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

-Ambidextrous Milos-


milosizpisara™
 Share

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Podsetnik,Jer nisam dugo pisao

  • Uvidevši da me žena vara,pratio sam nju u ljubavnika do njegove jahte.Otplovili su,ja sam skočio na jahtu,udario glavom i pao u more.
  • Tri meseca kasnije,budim se iz kome u Australiji,na rehabilitaciji.Saznajem da me traže veliki Evropski klubovi,a najviše su zagrizli Liverpool,Tottenham i Everton
  • Skaut Liverpoola došao u Australiju,Ja odbio ugovor jer mi je bilo žao Hodgsona.Posle,tog dana na aerodromu sam pregovarao sa čelnicima Evertona i prihvatio ugovor,a nisam ni pričao sa čelnicima Tottenhama.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Let Sidney - Liverpool - London

 

http://farm3.static.flickr.com/2379/2129589191_6006773170.jpg

 

Molim sve putnike da se svežu dok avion ne uzleti,ponavljam...Aaahh..Lep je osećaj biti ponovo zaposlen,imati stabilan život..A još lepši osećaj je to što sam ponovo sam,tako da kad stignem u Liverpool,prvo što ću uraditi jeste prošetati kroz kafiće,upoznati se sa okolinom i tamošnjim curama,pa tek onda na posao...Može Everton da čeka jel da??...Nego..Nekako mi je bilo žao onih momaka iz Tottenhama,moraju da se vrate u London bez mene,da kažu gazdi da sam odbio..Mogu misliti da će i Redknappu biti lakše kad čuje da ostaje na kormilu Tottenhama..

Ovako pričajući sam sa sobom u glavi,sam utonuo u san...-Khm,aa..šta??Osetio sam snažan udarac u rebra,tubim predmetom..Koji me probudio.

-Nije bilo lepo od tebe što si nas ispalio..Ne!Ne okreći se,samo odgovaraj.Neki lik iza mene zabo mi je nešto tupo u rebra dok sam spavao.Znam ja ko je ovo..Ovo je jedan od momaka iz Tottenhama..- E pa Miloše,sad ćemo se malo igrati..Kad nisi hteo na fin način da pričamo tamo dole,možemo na grub način ovde gore.Prvo ćeš da mi kažeš kolika ti je plata u Evertonu?-Boli te ku..Khm!-Gurnuo mi je dublje...Pištolj (-.-)..-19,000 ,vadi to bre!Brzo sam rekao.-19,000 kažeš?U Tottenhamu ćeš imati 10,000 ,bez ikakvih bonusa.-Ko kaže?-Ja.Evo ti potpiši.Gurnuo mi je ugovor kroz prostor između sjedala.-Neću ovo da potpišem!-Jesi siguran?Joj da,pištolj..E a šta ako je ovo samo neka cevčica?Mislim da ne može da prenese metal u avion a da ga ne pregledaju...Odlučio sam se na sulud potez..Okrenuo sam se i odvalio ga šakom.

-Ti ćeš mene da ucenjuješ,govno jedno Londonsko!Dreknuo sam,stjuardese su potrčale kako bi me smirile i izlečile onoga.-Šta ti je bre čoveče,jesi normalan?!Upitao me,držeći se za krvavi nos.Uhvatio sam onaj ugovor..Jaoo pa mene neko zajebava..opet.Ugovor je toliko amaterski izgledao,da ni sam ne znam kako nisam odmah prepoznao da me zajebavaju..-Šta si mi gurao u rebra jebote!?-Prst idiotu!Jao nisi normalan...-Jeli,a ko si ti?-Ja sam niko i ništa,čuo sam na aerodromu kako skauti Tottenhama razgovaraju o tebi,pa sam mislio da te uplašim...

Ovaj svet nije normalan..Uvalio sam se u sjedalo i ponovo pokušao zaspati..

 

 

Večeras U Nastavku : Upoznavanje grada Liverpoola,i upoznavanje mog drugog profesionalnog angažmana posle Blackburna,Evertona.

+Jedan nastavak ranije nego što bi trebalo : Upoznavanje Miloševog drugog lica..

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A sve je to počelo ovde...

 

http://l.yimg.com/i/i/uk/tr/tg/lp/0f/500x500_0f4f967a1ea0c181ddc7ccf8987ef22d.jpg

 

E a stvarno ovaj svet nije normalan..Nema stvari koju nisam doživeo u zadnja tri meseca..Kad bi počeo nabrajati,gde bi mi bio kraj,al neka mi bude,bolje i tako nego da živim dosadan život.A to nikako ne želim,želim da imam buran život.Došavši ovde,u Liverpool,grad velikog rivalstva dva Premierligaška kluba,nadao sam se da će mi život biti iole zanimljiviji nego dok sam vodio Blackburn..I to mi se obilo o glavu..Itekako sam imao buran život,i nisam ga sam proživljavao.

Bilo mi je malo neugodno šetati sa onom dvojicom što su mi dali ugovor pre poletanja,jer nismo imali temu za razgovor.Sve se uglavnom svodilo na Everton,Premier Ligu,fudbal..-E a kakav je ovde noćni život?Pitao sam znatiželjno.-Mislim da ga ti nećeš upoznati,jer uprava ne želi incidente.-Ne želim ni ja,ali ponekad se treba malo opustiti.-Ne kažem da netreba,ali zato su tu žurke koje pravi jedan od igrača posle velikih pobeda.-Ali tu ne mogu upoznati nikoga novog!-Pa ti idi pre treninga u pab,pa upoznaj nekoga.-Koga da upoznam u 8 ujutro,babu Živanu?!Uzvratio sam ljutito.-Ma znaš šta,zabole me za tvoj noćni život,ako budeš smeo ti izađi,ali zapamti,u Everton si doveden da vodiš klub,a ne da praviš probleme.-A daaaj....dobro...E a znaš šta?Boli me tuki šta ti pričaš,ja bez noćnog života ne mogu...Kako me iznervirao..

-Idi na recepciju i kaži prezime Arteta,tu ćeš živeti dok ne kupiš kuću.-Misliš doveka?Ljutito me pogledao..-Doviđenja gosp.Vujičić.

Ustalio sam se u sobu,i obukao novo odelo,misleći da idem malo do kafane,na jedno točeno.Zaključao sam hotelska vrata..Ne znam šta mi je bilo,morao sam se vratiti u sobu,proveriti dali sam zaboravio vodu isključiti..Jače od mene bilo.

-Čudno...Mislim da nisam ni ulazio u kupatilo..Odmah sam posumnjao da je neko možda unutra..Nebi me ni čudilo da mi se nešto tako desi.

-A jaaaa sam počeoo da lutaa-Khm,ah?Ko si ti?U jebote,pa neko mi se tušira u kupatilu!-Ja živim ovde,ko si ti?-Ja živim ovde!Izbacio je glavu da vidi ko sam ja,tad sam ga prepoznao..Ćutali smo obojica,tada je on progovorio.Nije valjda da igramo sa Blackburnom u subotu?-Hah..Znači prepoznao si me.-Na jakni ti je Blackburnov grb,nemam pojma ko si.-Da,sad kao ne znaš.-Ne,stvarno nemam pojma..-Ja sam Miloš Vujičić,bivši trener Blackburna..A sadašnji Evertona.Pravio sam se važan.Gledao me u oči i spustio pogled prema grbu.Začuđeno je pogledao.-Uh..jebemti jaknu,kako sam samo zaboravio..Skinuo sam je.Krenuo sam prema njemu da se pozdravim,pružio je ruku.Rekli su mi da ću ovde da živim dok ne kupim kuću,a....A ti si Arteta znači?-Da ja sam.Ponosno je rekao.-E pa ne znam ni ja ko si ti!Idem ja da se upoznam sa gradom,vidimo se ujutro na treningu.

 

 

U Nastavku : Druga Strana Miloša

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Podsetnik,Jer nisam dugo pisao

  • Nakon što sam udario glavom o brod spašavajući svoj brak,završio sam na rehabilitaciji..
  • Tri meseca kasnije,budim se iz kome u Australiji.Saznajem da me traže veliki Evropski klubovi,a najviše su zagrizli Liverpool,Tottenham i Everton.Potpisao sam za Everton,i nakon neslane šale u avionu dolazim u grad Liverpool.
  • Došavši u Liverpool desila se mala nezgoda.Sreo sam se u stanu sa Artetom dok je on bio pod tušem.Par trenutaka posle krenuo sam u obilazak grada,birtija,kafana i drugog.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Ambidextrous Milos Finally showed up

 

http://media.comicvine.com/uploads/0/40/79559-108901-two-face_super.jpg

 

Otvorio sam kofer i izvadio najfinije odelo što sam imao,ono u kom sam išao na utakmice dok sam bio u Blackburnu.Obukao sam se,spremio,nalickao i krenuo van.E a gde da ostavim ključ?Pitao sam Artetu.-Ma na recepciji,imam ja svoj.-Ok,vidimo se.Izašao sam iz apartmana.

Dolazim na recepciju,a tamo neki lik pobesneo.-Kako bre ne znate gde ste mi ostavili stvari?!?Tamo mi je sve,pare,životna ušteđevina bre!-Gospodine,uveravamo vas da su vaše stvari na sigurnom,dajte nam malo vremena.-Malena slušaj me dobro!Ne nađete li mi te stvari..-Šta?Šta će biti?Ukljucio sam se u raspravu jer je devojka koja je radila za recepcijom vidno uplašena,i ne može baš puno pričati.-Ti se ne mešaj!-Nemoj tako da se ponašaš prema mladoj dami,nije ti ona kriva.Odbrusio sam mu.-Alo majmune!Uhvatio me za kragnu.Izađi napolje dok nisam sve porazbijao!Zaposlena mi je pokazivala očima da izađem.Odgurnuo sam mangupa od sebe i sa ljutitim pogledom prema njemu izašao napolje.-Kakvih kretena ima,ne daj Bože nikome..

 

Par sati kasnije,u obližnoj kafani...

 

http://bunt68.files.wordpress.com/2010/02/tom3-2.jpeg

 

-E jel bi..Jel bi mog'o da me poneseš do hotela?Mrtav pijan,pitao sam konobara za uslugu.-Ma beži bre kretenčino jedna,vidiš da zatvaramo,ajde napolje.-Doobro,dobroo..Što galamiš odma,samo sam fino pitala..ups..hahahaha..pitao sam mislio.U jebote,šta mi je ovo trebalo..

 

-Dan posle,ja na policiji-

 

-I to je sve čega se sećam,keve mi!Mislim da sam zaspao za šankom,jer od tad nisam znao za sebe.Evo sad će moj advokat doći,pa vi pričajte sa njim..-Ali Gospodine Vujičić,na sigurnosnoj kameri se jasno vidi vaša faca!-Evo me,gde mi je klijent?Došao je onaj skaut iz Evertona.-Pa ti nisi..Prekinuo me naglim pokretom glave.-Odi ovamo.Pozvao me u ćošak.Šta si uradio?-Ništa keve mi!optužuju me za neke gluposti..-Koje gluposti?-Ma nemam pojma,na nekoj kameri se vidi kako ja masakriram nekog lika ispred hotela..Ali ja znam da to nisam bio ja!-Uh..ajde dobro,a jel znaš ko je taj usmrćeni?-Ne znam ko je,al sam ga video u hotelu,za recepcijom..Nešto smo se zakačili.-Dobro,idem ja da porazgovaram sa gospodom iz policije.

Par trenutaka posle,približio sam se vratima od kancelarije i priskuškivao razgovor.-Oću da ovaj video nestane,jel to jasno?!Ljutito je pričao moj navodni advokat.-U redu,uništićemo dokaze.A kad će isplata?-Zapiši mi svoj bankovni račun,sutra ujutro će ti leći 10.000e na račun..

 

Šta mi se dešava??Ko sam ja??KO SAM JA?!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dvoličnost..Mana?Vrlina?

 

http://vijesti.gorila.hr/var/mojportal/storage/images/gorilopedija/lifestyle/bebe/djecji_psihijatar/1095402-1-cro-HR/djecji_psihijatar_tabfull.jpg

 

Posle ovakvih stvari nema šta puno da se kaže.Desilo se,desiće se opet..Naravno ako ne pronađem način da se obuzdam u sebi..Stvarno nisam takva osoba,ovo što sam učinio nije delo mojih ruku,to nije bila moja psiha.Reći će mnogi klošar,razbojnik,napio se i masakrirao jadnog i nevinog čoveka..Ali..U svemu tome postoji to *Kako*..Kako i zašto.Dado polumenta kaže od vina,od vina..A ja ipak mislim da u meni ključa mali đavoljak.

Nemam nameru da masakriram svakog ko kaže ili uradi nešto loše protiv mene,tako da ću potražiti profesionalnu pomoć.

 

-Gde ćeš treneru,za pola sata ti je prvi trening,upoznavanje s igračima.Rekao mi je Arteta..Koji je još uvek u mom stanu?!-Ma idem kod prijatelja,treba mi njegova pomoć..Kako ja ne znam za taj trening?-Ma meni su rekli da ti kažem,a tebe nije bilo sinoć tu.-Pokušaj da mi persiraš,ipak sam stariji i nadređeniji.I šta ti radiš ovde?-Živim,šta bi radio?-Meni su rekli da ću ja ovde da živim.-Otići ću ja za par dana dok mi adaptiraju vilu..Ako nije problem,naravno.-Aha..Ma jok,gde bi bio.Čekaj da javim prijetelju da se ne mogu naći,pa idemo zajedno na trening.

 

Trening Kamp,Everton.1 Sedmica

 

http://d.yimg.com/i/ng/sp/empics/20090930/18/1919241575-30092009184946.jpg

 

Ušao sam u prostorije kampa,gde su me čekali asistent,doktor,kondicioni trener i još neki pomoćnici.Svi su mi spremili izveštaj.Prvi je počeo kondicioni trener,pa asistent,i na kraju doktor.

-Dobar dan,gospodine Vujičić.ja sam kondicioni trener Evertona,i zadužen sam za fizičku spremu igrača.Evo izveštaja.Dao mi je neki karton,ono kao u bolnici.-Svi igrači su potpuno spremni,osim nekolicine koji nisu pratili treninge zbog povrede,a o tome će te diskutovati sa doktorom na kraju sastanka.-Aha.U redu.Hvala.Ko je sledeći?

-Ja sam.Moja funkcija je asistent trenera,tj. vas.Biću vam desna ruka za sve što zatreba,a sad ćemo izvršiti prozivku među nama,a posle ćemo izaći na teren i obrazložiti igračima na koga računamo u predstojećoj sezoni a na koga ne.-U redu,započnimo.

Evo,

Ovaj prvi tim ja predlažem da forsirate.igra sa jednim napadačem,dva krila,jednim ofanzivnm i dva centralna vezna,i naravno,zadnja linija kakva jeste.Na poziciji golmana nemamo brige,tu je odlični i iskusni Tim Howard,koji će poslužiti još najmanje tri sezone.U zadnjoj liniji smo sigurni uz Heitingu i Distina na poziciji štopera,dok će levog i desnog beka igrati Baines i Neville.U sredini,na poziciji centralnog veznog imamo pokretača ekipe Artetu i Fellainija,Tu nam malo škripi jer je Fellaini povređen na duži period.Da tražim zamenu?-Ne,forsiraćemo mladog Rodwella.-U redu.E sad,kao ofanzivni vezni igraće iskusni Tim Cahill,a po krilima Bilyaletdinov na levoj,i Osman na desnoj strani.U napadu,naravno Louis Saha.

Slušaj sad ti mene.Koliki nam je transfer budžet?-Oko 10 miliona.-Pod hitno mi traži napadača,levo i desno krilo i desnog beka,želim skauting izveštaj još sutra uveče.-U redu,potrudiću se.-I još nešto,kad počinju pripreme?-15.7.-Ok,ajmo na teren,da se upoznam sa igračima...

 

Kobne Pripreme

 

_______________________________________________________

 

Sledeći nastavak uskoro...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |