Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zebrette - The White-Blacks


lukakralj
 Share

Recommended Posts

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako, znaci necu pisati updejte ovoliko opsirno, tj. necu bas svaki mec pojedinacno analizirati, ali ove bitnije i zanimljivije ocu. cmok

 

 

 

FEBRUAR, MART i APRILl 2011

 

 

 

 

 

 

 

Svi odigrani mecevi:

 

 

 

 

 

 

Udinese vs Catania

4:0

 

 

 

 

Pred utakmicu sa Katanijom ocekivao sam pobedu, ne neku veliku, ali pobedu, a moji izabranici su razbili kataniju koja ove sezone vrlo dobro igra. 4:0 je bilo pravo olicenje igre koja je prikazana na terenu. Istina je da je crveni karton Ibaneza odigrao veliku ulogu u ovoj pobedi, ali nista manja zasluga za moje igrace. Sjajna partija vecine ekipe, a igrac utakmice Andrea Coda.

 

 

Bari vs Udinese

3:4

 

 

 

 

Sjajna utakmica za gledanje. Bari je pruzio vise nego dobar otpor, i sa igracem manje, cak su bolje igrali sa desetoricom na terenu! Fantastican partija Kadleca, het-trik coveka, poceo je da dokazuje da je stvarno wonderkid. Bili smo bolja ekipa, i zasluzeno pobedili. Kadlec dobio ocenu 9.5!

 

 

 

Lecce vs Udinese

3:2

 

 

 

 

Lece nas je stvarno iznenadilo! Sjajna igra ekipe koja nije daleko od donjeg dela tabele, cak mislim da su i Interu uzeli sva 3 boda. Chevanton nas je rasturio, a dobra igra Neymara, Sancheza i Kadleca nije bila dovoljna da izvucemo makar bod iz ovog okrsaja. No, nebitno, idemo dalje, morali smo nekada da izgubimo. Razocarali Isla i Handanovic.

 

 

 

 

Lazio vs Udinese

1:1

 

 

 

 

Lacijo pokazao svoj pun kvalitet. Bili smo nadigrani u ovom mecu, Zarate odlican kao i u prvom okrsaju ove dve ekipe. Lacio je mozda zasluzio i sva 3 boda, ali postigli su gol u 94 minutu i skroz me smorili. Odlicno smo se branili i cuvali prednost steknutu fantasticnim golom Neymara (imate link gola u postu iznad ;p), i gol u 94.... uf...  Ali desava se, nema ljutnje jer su nas stvarno nadigrali. Di Natale se nije video na terenu.

 

 

 

TA-DA-DA-DAM! OKRSAJ DIVOVA, INTER DOCEKUJE EKIPU SA FRIULIJA U DERBIJU ZA TITULU!  MEC BI MOGAO DA ODLUCI DOSTA TOGA!

 

 

Inter vs Udinese

3:3

 

 

 

 

Ijao kakav mec, kukala mi majka. Het trik mrtvog Milita, zivce mi je pokidao, tri asistencije brazilca Coutinha. Prakticno su njih dvojica sami igrali za Inter. Bez njih, bili smo puno bolja ekipa. Napadi Udinesea su bili konstantni i pri rezultatu od 3:1. Inter je pokusavao sa nekim nerezonskim sutevima, a Kadlecov gol iz 14. minuta mi je davao nadu. Sve se tako brzo preokrenulo, Kadlec u 67. i Di Natale, na asistenciju nikog drugog do Kadleca u 69. su me odveli u nebesa. Imali smo cak i priliku da pobedimo, ali zadovoljan sam konacnim ishodom. Uf kakav mec, idalje smo u borbi za titulu!

 

 

 

 

 

Odmah nakon meca protiv Intera, jos jedan duel koji odlucuje o mnogo toga. JUVENTUS NA OLIMPICU DOCEKUJE UDINESE U PUNOJ-PARI! A rezultat.....

 

 

Juventus vs Udinese

3:3

 

 

 

 

Mec pun, pun emocija! Em sa moje strane (::love::), em navijaca i naravno nikog drugog do igraca. Mec je krenuo lose, jer primljen gol nikad nije dobar. Na svu srecu izjednacio je neumoljivi Kadlec. A onda... repriza prvog meca, Jakinta i Pepe show, 3:1 za Juventus. Vec sam nas otpisao iz ovog meca, a mozda i od prvog mesta.

 

 

 

KAD' ONO! Identican gol kao protiv Intera, Kadlec do Di Natalea koji sa peterca postize lagan gol. Ima nade, mislio sam, ima jos 8 minuta, AJMO MOMCI, drao sam se ali, hvala Bogu, nikog nije bilo kuci. I onda, PENAL! 96 minut, iako je utakmica produzena za 4 minuta, i u nadonkadi smo pogodili stativu i imali prilike. Gokhan Inler uzima loptu i stavlja je na belu tacku, navijaci su u neizvesnosti iiiiiiiiiiiiiii..... GOOOOOL! 3:3!!!!!!!! Uf, kakav mec. Inace, Jakinta koji me je na oba meca rasturio je napravio penal. ETO TI GA NA! :D

 

 

 

 

 

Udinese vs Napoli

1:0

 

 

 

 

Rutinska pobeda protiv Napolija, nakon dve jako teske i tesne utakmice. Napoli pociscen sa terena, iako smo samo samo jedanput zatresli njihovu mrezu. Ocekivao sam vise od njih, ali pokazali smo vrhunsku igru!

 

 

 

 

Udinese vs Cesena

0:1

 

 

 

 

Uf, ova Cezena. I u prvom mecu su me dobili, mada su nas tada odvalili, a sada smo ih stvarno nadigrali i zasluzili ako ne pobedu, makar bod.  Sva sreca, pa je Juventus izgubio od Parme, a Inter odigrao nereseno sa Romom, tako da mi ovaj poraz nece previse skoditi. Obezbednjen minimalan plasman u EC, ali idemo na vise!

 

 

 

 

Bologna vs Udinese

0:2

 

 

 

 

Dobro odigrana utakmica. Bolonja savladana, dobro je da nisam usao u onu nesrecnu seriju kao u prvom delu sezone. Za to najvise zasluzan Kadlec, volim ga. Di Natale postigao lep gol posle duzeg vremena.

 

 

 

 

Tabela 4 kola pred kraj izgleda ovako:

 

 

 

AJMO MOMCI, JOS MALO!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POOOOOOOOOOOOOOLU FINALEEEEEEEEE OLE OLE OLE!  :kee:

 

 

 

 

Palermo vs Udinese

0:2

 

 

 

 

Prva utakmica u polu finalu, ocekivana teska borba, ali Palermo nije pruzilo dovoljan otpor i Kadlec je bio previse za njih, cak i na njihovom stadionu. Odlicna uvertira pred drugi mec, skoro zagarantovana pobeda, jer Palermo tesko moze da nas pobedi sa vise od dva gola razlike na Friuliju. Svaka cast Kadlec and co. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

POSLEDNJI DEO SEZONE, MAJ 2011

 

 

 

 

 

Rezultati odigranih meceva:

 

 

 

 

 

Parma vs Udinese

2:2

 

 

 

 

Odlican mec!! Vec sam se bio oprostio od titule, uzas. Gubili smo od Parme 2:0 do 70. minuta, cak su nas i napadali, a onda sjajna takticka zamisao moje malenkosti. U igru uveden Forestieri, i napadamo sa PET napadaca. :D Taktika se, nekim cudom, isplatila, i dva brza gol Di Natalea i Vydre, nisam mogao da verujem kako smo izukli bod iz ovoga meca, a ujdeno i zapecatili sudbinu Parme! Titula jos nije otpisana.

 

 

 

 

Udinese vs Brescia

1:0

 

 

 

 

Bresa vec obezbedila ispadanje iz lige, nisu imali nista da izgube, ali opet smo ih pocistili sa terena. Doduse samo jedan gol, nikog drugog do Germana Denisa, ali igra je bila zadovoljavajuca. Da bi sve bilo jos bolje, kada sam pogledao ostale meceve, neumoljivi Inter je izgubio od Kaljarija sa 4:2. Nisam mogao da verujem, ova pobeda me stavlaj na prvo mesto, dok ima samo jos jedno kolo do kraja! Kad sam uzeo Udinese prvi put nisam mislio da cu cak do ovde dogurati.

 

 

 

 

POSLEDNJA UTAKMICA! BOD DOVOLJAN ZA TITULU, ROMA DOLAZI NA FRIULI

 

 

 

Udinese vs Roma

1:0

 

 

 

 

OLE , OLE , SLAVICE SE TITULA!!!!! ROMA POBEDjENA, STRELAC neumoljivi German Denis! Uspeli smo da sjajno odigarmo sve utakmice u maju i bez suspendovanog Kadleca! SVAKA CAST MOJIM MOMCIMA! Neverovatan uspeh se upisuje u istoriju Udinezea, moje ime je na usnama svih navijaca. Dupla kruna mi izgleda sve realnije, Napoli nece znati sta ih je snaslo!

 

 

Konacna tabela Serije A!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALE! NAPOLI PROTIV UDINESEA!

 

 

Napoli je savladan, u ne mnogo teskom ali neizvesnom mecu! Poveli su rano, i tada sam vec mislio, pa dobro, dovoljna je ligaska titula, ali Sanchez mi je nedugo zatim povratio nadu. Imali smo vise napada do kraja 90. minuta, a i posle. Sve je izgledalo kao da mec ide u penal zavrsnicu, ali Kwadwo Asamoah je odneo duplu krunu u Udine, sjajnim sutem i "vratio Napoli u detinjstvo". DUPLA KRUNA!

 

 

 

 

 

 

 

 

Evo nekih zanimljivih SS-ova:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |